Imperializm kapitału żydowskiego

Do 1864 roku  masońsko żydowski kartel bankowości centralnej już skoncentrowało całe bogactwo świata w ich rękach . Brytyjski imperializm był maską dla imperializmu żydowskich bankierów, tak jak dzisiaj jest NWO.

„Ta potęga pieniądza w Kwaterze w Londynie  jest  jedynym wielkim wybitnym imperializmem istniejącym na ziemi.” NWO w pigułce?

Dr Henry Makow

Książka opublikowana w 1889 roku „The Red Dragon” LB Woolfolk, sugeruje, że brytyjski (oraz amerykański) imperializm zrodził się z potrzeby żydowskich bankierów i ich masońskich konfederatów do tłumaczenia pochodzenia pieniędzy, które stworzyli z niczego (dzięki ich kontroli nad kredytem), drogi do prawdziwego bogactwa, tj. własności świata.

Kiedy bankierzy sfinansowali monopol kredytowy w Anglii w 1694 r., zamienili się w potwora, który teraz uderza ludzkość bardzo mocno i brutalnie. Londyński kartel bankowy dosłownie pożarł planetę i nie będzie zadowolony, dopóki nie weźmie wszystkiego i zniewoli ludzkość, psychicznie i duchowo, jeśli nie fizycznie. Jest to w skrócie Nowy porządek świata.

Ostatni nacisk wyszedł z tajnego stowarzyszenia, które Cecil Rhodes (od redakcji: brytyjski polityk, przedsiębiorca, twórca idei „od Kapsztadu do Kairu”, czyli kolonizacji przez Wielką Brytanię pasa ziem afrykańskich ciągnących się od Kraju Przylądkowego do Egiptu. Główny motor kolonizacji brytyjskiej w Afryce południowej) rozpoczął w 1891 roku, aby „wchłonąć bogactwo świata” i „objąć rząd całego świata”.

Niedawne badania ONZ wskazują,  że 2% światowej populacji posiada 50% bogactwa, a połowa posiada zaledwie 1% bogactwa. Nie trzeba dodawać, że najbogatsze 2% to głównie bankierzy z Londynu i ich współpracownicy.

Dziś imperializm brytyjski, amerykański i syjonistyczny manifestuje agendę bankierów dla „rządu światowego” poprzez niszczenie religii, narodu, rasy i rodziny. Ten imperializm nie wyraża interesów ani życzeń zwykłych Anglików, Amerykanów czy Żydów, którzy sami zostali skolonizowani.

THE RED DRAGON

L.B. Woolfolk był amerykańskim kaznodzieją baptystów, który prześledził machine kartelu bankowego w dekadach po wojnie secesyjnej. Miał kontakty z członkami tego kartelu podczas wizyt w Londynie. Napisał: „Wielki Czerwony Smok” jest symbolem „Żydowskiej Władzy Pieniędzy”.

W roku 1864, 155 lat temu, Woolfolk twierdzi, że bogactwo świata już było skoncentrowane w ich rękach.

„Imperializm kapitału, jest węzłem kapitalistów – żydów – którzy mają swą kwaterę główną w Kwaterze Pieniądza w Londynie, w Threadneedle Street, Lombard i innych ulicach w okolicy, gdzie bankierzy mają swe siedlisko. Ci kapitalistyczni Żydzi zdołali scentralizować w swoich rękach przemysł i handel ziemi. Posiadają prawie wszystkie długi świata, – długi narodów, stanów, hrabstw, gmin, korporacji i osób fizycznych – szacuje się, że w sumie do siedemdziesięciu pięciu miliardów dolarów, za które rocznie otrzymują około czterech miliardów dolarów odsetek. – Ich są manufaktury, żegluga i handel w Wielkiej Brytanii, a także większość produkcji, spedycji i handlu na całym świecie. – Osiągnęli kontrolę nad przemysłem i handlem na całej ziemi; i szybko scentralizują cały biznes w swoich rękach.”

Trzymają w posiadaniu wszystkie wielkie linie handlowe i biznesowe wszelkiego rodzaju, i regulują wszystkie ceny według własnych arbitralnych metod. Ta potęga pieniądza w Kwaterze w Londynie  jest  jedynym wielkim wybitnym imperializmem istniejącym na ziemi.

Woolfolk śledził rozprzestrzenianie się imperializmu w brytyjskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej na początku XVIII wieku.

„W 1764 r. Brytyjska Kompania Wschodnioindyjska była największą i najbogatszą korporacją na świecie, była jedyną korporacją, która rządziła terytorialnym imperium, została wzbogacona ruchem, rozszerzeniem handlu poprzez podbój stacji handlowych swoich rywali kontynentalnych i hurtowej grabieży w Indiach …. stało się tak, że większa część zasobów Kompanii Wschodnioindyjskiej, a także innych firm, które później zostały zorganizowane z dywidend tej wielkiej firmy, wpadła w ręce żydów, żydzi stali się wspaniałymi królami pieniędzy świata … Historia nie przedstawia kariery podboju, w którym oszustwa i grabieże były zawsze stosowane, tak jak to miało miejsce podczas podboju Indii przez Kompanię Wschodnioindyjską. To jest pierwszy przykład w historii świata korporacji handlowej, która stała się imperialną potęgą, a jego imperialne rządy były naznaczone drapieżnością, szykanami i oszustwami, które charakteryzują wielką korporację w bezdusznym i bezkonkurencyjnym dążeniu do zysku „.

Wraz z wynalezieniem silnika parowego w 1775 roku, tylko kapitaliści brytyjskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej mieli środki na czerpanie korzyści z rewolucji przemysłowej. Zakładali setki spółek akcyjnych – firmy produkcyjne wszelkiego rodzaju, górnictwo węgla i żelaza, koleje i statki, nieruchomości – które ukrywały ich własność.

„W kryzysach handlowych, często inicjowanych i zawsze przez nich manipulowanych i kontrolowanych, systematycznie rozkładali konkurencyjne firmy, wykupywali je i rabowali mniejszościowych akcjonariuszy, aż wreszcie ci zorganizowani kapitaliści brali w swoje własne ręce bardzo tanio”

Woolfolk spekuluje, że Rothschildowie nie działali samotnie, ale reprezentowali syndykat żydowskich bankierów.

„Powstanie domu Rotszylda zapada w pamięć jako pierwsze wielkie połączenie żydów w syndykacie, dla transakcji ogromnego biznesu, w którym połączono cały ich kapitał, Rothschildowie stali się przywódcami żydowskiego pieniądza królów, od zawsze byli szefem żydów, działając jako syndykat, który jest prawdopodobnie na czele żydowskiej potęgi pieniężnej świata, a bogactwo pieniądza jest po prostu nie do wyliczenia, nie może wynosić mniej niż 160 000 000 000 $. Prawdopodobnie jest to bodajże dwieście miliardów … Władcy Pieniędzy mają teraz tyle pieniędzy, że nie mogą znaleźć na nią inwestycji, a jeszcze więcej podwójnie będzie miała cały majątek ziemi. , podwójna część kapitału oznaczała 100 000 000. Dwukrotność jego kapitału to 400 000 000 000 $, a cała własność świata wynosi mniej niż 600 000 000 000 $. „

Według Woolfolk, Rockefellerowie i najwięksi amerykańscy przemysłowcy-finansiści byli jedynie agentami „London Money Power.” Standard Oil jest klasycznym przykładem tego, jak ustanowił monopol w każdym przedsiębiorstwie. Dzięki posiadaniu linii kolejowych potrzebnych do transportu ropy, moc pieniądza wyeliminowało konkurencję, podcinając ceny.

Ten kartel utrzymywał klasę biznesową w linii, tworząc widmo komunizmu:

„Ich polityką jest utrzymywanie gorącej agitacji dla komunizmu i socjalizmu w wielkich miastach, tak aby przedsiębiorcy w ich antagonizmie wobec tych idei, utrzymali się po stronie siły pieniądza. Jest to znaczący fakt, że w większości agitatorami socjalizmu są żydzi, którzy najprawdopodobniej są agentami „Władców Pieniądza”, aby podtrzymywać tę agitację dla własnych celów … Jest to część wytrawnego rzemiosła tych Królów Pieniądza. „

 

WNIOSEK

„Czerwony smok” jest ważnym przypomnieniem, że nawet 155 lat temu bogactwo i siła koncentrowały się w stosunkowo niewielu rękach. Współczesna historia odzwierciedla ukryte machinacje, aby posunąć naprzód ich „światowy rząd”. Cały świat jest skolonizowany.

Dziś widzimy dowody, że jedna ręka kieruje wszystkimi wielkimi korporacjami międzynarodowymi. Na przykład wszyscy śpiewają z tego samego śpiewnika o różnorodności, homoseksualizmie i feminizmie. Wszyscy amerykańscy prezydenci są frontmanami tego kartelu bankowego. Ich gabinety są wybierane z szeregów CFR kontrolowanych przez Rockefellera. Prezydenci, którzy przeciwstawiają się władzy pieniężnej, zostają wyeliminowani. (czyli ostatnio JFK i Nixon.) Wszyscy kandydaci na prezydenta popierają Izrael, który został stworzony przez kartel bankowy, aby stać się ich światową stolicą rządu.

Ten śmiertelny problem powstał, ponieważ narody świata były zbyt nierealne, aby zrobić coś tak prostego, jak stworzenie własnej waluty. Opierali się na sieci żydowskich bankierów, aby stworzyć dla siebie środek wymiany w postaci zadłużenia. Żaden naród nie miał mocy, by oderwać się od tego światowego systemu imperialistycznego, który zaciska pętle coraz  mocniej i nieuchronnie musi zniewolić ludzkość. Niestety, bankierzy nie są zainteresowani wyłącznie władzą czy pieniędzmi. Są satanistami, którzy chcą sabotować cywilizację i oddać ludzkość Lucyferowi.

Musimy odrzucić tą ich władzę we wszystkich jej przejawach. Zdrowy rozsądek ostatecznie zwycięży nie dlatego, że to zdrowy rozsądek, ale dlatego, że ciągłe łamanie zdrowego rozsądku powoduje upadek.

Źródło: https://www.henrymakow.com/ (art. z dnia 11.02.2019)

Tłum. Sobrius

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.