ISIS planuje ataki na przedszkola i szpitale w Europie

Niemieckie i austriackie służby wywiadowcze podają, że ISIS w coraz większym stopniu koncentruje się na „samotnych wilkach” na śmiertelne ataki w Europie. Niemal codziennie przekazywane są potencjalnym terrorystom szczegółowe instrukcje, jak wyrządzić jak najwięcej szkód.

Według austriackiej gazety ” Kronen Zeitung” istnieje wiele wezwań do ataków na dzieci w przedszkolach i szpitalach w Europie. Po utracie ziemi zarówno w Iraku, jak i Syrii, ISIS musi się cofnąć, udowadniając swoją moc poprzez ataki terrorystyczne przez samotne wilki.

Więcej ataków przeprowadziły samotne wilki w 2017 roku niż w poprzednich latach. Ataki nożem wydają się być najbardziej widoczne. Hamburg, Hanower i atak bożonarodzeniowy w Berlinie pokazały, jak wiele szkód mogą wyrządzić samotne wilki.

Policja twierdzi, że szczególnie ciężko złapać samotnych wilków, ponieważ zachowują się „zupełnie normalnie”, dopóki nie uderzą.

 

 

 

 

żródło:https://www.prisonplanet.com/isis-plans-attacks-on-kindergartens-and-hospitals-in-europe.html

Emil k2

Autor: Emil k2

Komentarze na facebooku

komentarzy

2 thoughts on “ISIS planuje ataki na przedszkola i szpitale w Europie

  1. Dziękujemy ci kochana Prawa i Sprawiedliwa Partio za bałagan w szkolnicwie, za bałagan w służbie zdrowia, za bałagan w armii (i jeszcze w wielu innych dziedzinach). To czego Patforma nie popsuła gnuśnością i konformizmem, PiS popsuje swoją gorliwą głupotą i nieskończoną pychą. Są tu np. na śląsku szpitale specjalistyczne znane i uznane które nie weszły do sieci szpitali i które muszą walczyć o kontrakty.. ich zabiegi przejęły dużo gorzej przygotowane do tego szpitale ogólne, które do tej sieci weszły.. Z kolei prywatne placówki przeprowadzające specjalistyczne zabiegi (np. operacje okulistyczne) zostały zupełnie pozbawione dostępu do kontraktów i pacjenci są skazani na państwową służbę zdrowia lub płacenie z własnej kieszeni. Czy od lat 90tych było w Polsce gorzej?.. Niektórzy mogą tego nie widzieć, niektórym szczęście sprzyja i bezdomni rozdają im drogie samochody.. ale kto patrzy trzeźwym okiem, ten nie może nie dostrzec, że cała ta patriotyczno kościelna, prawa i sprawiedliwa otoczka jest jedynie fasadą za którą kryje się sterta brudów. generic cialis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *