Jak poprzez GEF udało się Rothschildom przechwycić 30% powierzchni Ziemi

Edmund de Rothschild jako pierwszy sformułował całkowicie bezpodstawne stwierdzeniem dając początek nowej globalnej ideologii  Globalenego Ocieplenia, jest to pretekst do przejęcia świata poprzez handel jednostkami CO2 oraz przejęcia naturalnych bogactw planety, a wszystko pod maską ekologii.

Podczas 4 tego Światowego Kongresu Dzikiej Przyrody (WWC) w 1987 roku, powiedział zgromadzonym, że wzrost CO 2 jest przyczyną  globalnego ocieplenia i potrzebne są ogromne globalne środki finansowe do walki z tym niepokojącym zjawiskiem (nasze pieniądze), w tym celu założył Word Conservation Bank. W 1991 r. nazwa banku została zmieniona na The Global Environment Facility ( GEF ).

Celem GEF  – (finasowej instytucji Rothschildów) jest pożyczanie “pieniędzy” najbiedniejszym krajom, pieniędzy fiducjarnych czyli drukowanych przez MFW z powietrza i gwarantowanych przez nasze rządy.

 GEF zrzesza 183 kraje we współpracy z instytucjami międzynarodowymi, organizacjami społeczeństwa obywatelskiego (CSO) i sektorem prywatnym, aby rozwiązywać globalne problemy środowiskowe, wspierając jednocześnie krajowe inicjatywy zrównoważonego rozwoju. Od 1992 r. GEF przyznał granty o wartości ponad 17 mld USD i zmobilizował dodatkowe 88 mld USD na finansowanie ponad 4000 projektów w 170 krajach

GEF wyszukuje tereny w obszarach dzikiej przyrody bogate w surwce i minerały aby je chronić przed szkodliwą działalnością człowieka. Chodzi o to, że pieniądze GEF to w dużej mierze pożyczki. Gdy kraj nie może spłacić pożyczek na rzecz GEF, musi oddać część swojego terytorium bankom Rotszylda (GEF, MFW, Bank Światowy).

Całkowita powierzchnia ziemi, która jest objęta programi GEF może wynosić nawet do 30% powierzchni Ziemi.

Jeśli ziemi nie można zaoferować jako zabezpieczenia, kraj musi umrzeć z głodu (Haiti, Argentyna, Wenezuela i inne). Geniusz Rothschilda polegał na tym, że przemycił on swój GEF do systemu ONZ na szczycie ONZ w Rio w 1992 r.

Przez swojego przyjaciela, Maurice’a Strong’a. W ten sposób wysokiej rangi urzędnicy ministerialni z 179 krajów są praktycznie kooptowani do rady banku, tym samym popierając kradzież światowych zasobów przez banki Rotszyldów!

W tym artykule znajdują się wywiady (także video) z George Hunt, który był uczestnikiem 4 tego Światowego Kongresu Dzikiej Przyrody (World Wilderness Congress) – człowiekiem, który wie, co się tam wydarzyło i który znał się osobiście z Edmundem de Rothschild oraz z Davidem Rockefellerem, rodzina Rockefeller próbowała uciszyć go aby nie wypowiadał się publicznie na temat tego, co dowiedział się podczas Kongresu WWC.

 Jak ustalono w Kopenhadze GEF zarządza pieniędzmi obiecanymi krajom rozwijającym z pomocą Banku Światowego, jest to 100 miliardów dolarów rocznie od 2020 r.

Rothschildowie wchodzą w współprace

Rothschildowie oraz ich poplecznicy dopuszczają teraz do wyścigu w udzielaniu kredytów wybrane rządy innych krajów (Chiny, Arabia Saudyjska), aby pod zastaw kredytów wykupić duże obszary ziemi uprawnej w krajach rozwijających się i przetransportować plony z powrotem do krajów macierzystych. To powoduje, że miejscowi, już ubodzy (nierzadko głodujący) mieszkańcy mają znacznie mniej dostępnych upraw poprzez szybko rosnące ceny żywności – co jest dokładnie intencją Rothschildów.

Ta nikczemność zmusza ludzi do ucieczki z Afryki do Europy. Ceny żywności w tych krajach wzrosły dwukrotnie w ciągu ostatniego roku. Wiele osób na Haiti, nawet przed trzęsieniem ziemi, ledwo było stać na wyżywienie. To jest ostateczny cel Nowego Porządku Świata Rotszyldów .

Od 4 tego Światowego Kongresu Dzikiej Przyrody (World Wilderness Congress) w 1987 roku oraz wprowadzenia na nim Karty Ziemi przez Maurice Stronga oraz jego przyjaciela Edmunda de Rothschild, świat jest w stanie wojny z Globalnym Ociepleniem . Diabeł ma nowe oblicze, a jego nowe imie to Dwutlenek Węgla CO 2. Rothschild stwierdził, że CO 2 jest przyczyną globalnego ocieplenia spowodowanego przez człowieka.

Baron Edmund de Rothschild zaproponował kosztowny projek w którym CO 2 miał zostać wyłapywany na biegunach ziemi w celu obniżenia temperatur arktycznych / antarktycznych. Ten absurd został zaakceptowany bez dyskusji na szczycie ONZ w Rio w 1992 roku!

O wszystkim co zostało napisane w tym artykule,  a także w opisie wikipedia jako “teoria spiskowa” można usłyszeć z ust samego barona Edmunda de Rothschilda w nagraniu video od 54 minuty – link do YouTube

Rothschildowie pomnarzają forunę i władzę nad światem poprzez swój diabelski geniusz i wrodzony brak empatii do ludzkości.

30% Ziemi za zgodą naszych rządów / banków centralnych

Andrew Hitchcock w „The History of the Money Changers”, 2006:

„W 1987 roku Edmund de Rothschild tworzy Światowy Bank Ochrony Środowiska, który ma na celu przekazywanie długów z krajów Trzeciego Świata do tego banku, a w zamian zadłużone kraje oddałyby ziemię temu bankowi.

Chodzi o to, aby MFW tworzył coraz więcej SDR-ów opartych na niczym, tak aby zmagające się z długami narody mogły otrzymać pomoc finasową (kredytową) z GEF.

Narody te będą następnie stopniowo podlegały kontroli MFW, gdy będą walczyć o spłatę odsetek to będą musiały pożyczać coraz więcej. MFW zdecyduje wtedy, które narody mogą pożyczyć więcej, a które umrą z głodu. Mogą również wykorzystać to jako dźwignię, aby przejąć majątek państwowy, taki jak usługi komunalne, jako spłatę długu, dopóki ostatecznie nie będą właścicielami państw narodowych. Od 1988 roku Światowy Bank Centralny ma trzy ramiona, Bank Światowy, BIS i MFW. Od 2000 Bank Światowy i MFW przejęły Argentynę, Tanzanię i Boliwię.

MFW jest ściśle powiązane z Bankiem BIS Rothschilda, a BIS, MFW i Bank Światowy i mają wspólną zewnętrzną stronę internetową. ”

Urzędnicy ONZ otwarcie służą w instytucji Rothschildów Global Environmental Bank.

Prison Planet czwartek, 04 lutego 2010:

„Dyrekor z Departamentu Skarbu USA William Pizer, obecny zastępca sekretarza ds. Środowiska i energii jest jednocześnie  członkiem rady nadzorczej GEF, organizacji wspierającej największe projekty mające na celu„ poprawę globalnego środowiska ”- tj. oparte na oszustwach programy ograniczania emisji i handlu emisjami.

GEF choć nie twierdzi się, że jest bankiem, nazywa się jednocześnie „niezależną organizacją finansową”.

Czy to nie jest nielegalne (a przynajmniej nieetyczne), że dyrektor z Departamentu Skarbu otwarcie zasiada w dużym banku zagranicznym (czy też prywatnej organizacji finsowej)?

Potrzebujemy uchwalić nowe prawa, aby powstrzymać wysokich rangą urzędników zajmujących takie stanowiska w prywatnych instytucjach i potencjalnie wykorzystujących ich wpływy i pozycję w Departamencie Skarbu USA, aby przenieść niezliczone miliony do kasy tego, co faktycznie jest bankiem zagranicznym lub, a jeśli istnieje prawo tego zakazujące, to musimy złożyć pozew federalny.

To jest poważna sprawa: znalazłem tę organizację (GEF) podczas badania informacji podanych przez George Hunt .

George Hunt twierdzi, że organizacja ta została założona przez Edmonda de Rothschilda i Maurice’a Strong’a (pierwotnie organizacja nazywała się „World Conservation Bank”), a jej celem jest połknięcie wszystkich innych banków.

W wywiadzie George udostępnił wiele klipów audio dowodzących, że Edmond De Rothschild, Maurice Strong, a także były sekretarz skarbu James A Baker III , a następnie ówczesni szefowie MFW i Banku Światowego byli osobiście zaangażowani w wiele operacji związanych z działalnością GEF.

George Washington Hunt podczas wywiadu z Alexem Jonesem powiedział:

„Rothschildowie chcą przejąć duże części świata poprzez program World Conservation – chcą być jedynym bankiem na świecie. To jest potężny spisek. ”

David Rockefeller zagroził mu aby zachował milczenie na temat swoich odkryć. Rockefeller również uczestniczył podczas 4 tego Światowego Kongresu Dzikiej Przyrody (WWC) w 1987 roku.

Pełen akronimów raport roczny GEF za rok 2008 chwali się milionami dolarów rzekomo przeniesionymi z narodów Pierwszego Świata do biedniejszych narodów, aby pomóc w uporządkowaniu ich środowiska, ale nie podaje żadnych szczegółów na temat tego, skąd pochodzą pieniądze, jedynym podanym źródłem są proste wykresy kołowe pokazujące szerokie kategorie takie jak „rząd”, „organizacje pozarządowe” itp.

Każdy powinien skontaktować się ze swoim amerykańskim senatorem lub kongresmenem, a także amerykańskim prokuratorem generalnym i zażądać dochodzenia w sprawie tak oczywistej niestosowności ze strony Departamentu Skarbu USA.

Oto kolejny wywiad z Georgem Huntem

„Rothschild utworzył „ World Conservation Bank ”. Bank ten pożycza pieniądze krajom, które nie wywiązały się ze zobowiązań, takim jak Brazylia, przyjmując dorzecze Amazonki jako zabezpieczenie. W rzeczywistości 30% powierzchni świata zdefiniowano jako takie obszary, które można zabezpieczyć (tj. Zapewnić jako zabezpieczenie pożyczek).

„Jeśli naród zaciągający pożyczkę w World Conservation Bank to nie jest w stanie spłacić tej pożyczki” – powiedział były minister finansów Brazylii, jak informuje CNN w artykule z 28 sierpnia 2019 roku rząd Brzylii odmawiała przyjęcia zagranicznej pomocy w kwocie 20 mld co wywoła poważny polityczny konflikt na szczycie G7.

Jeszcze ciekawsze wypowiedzi możemy usłyszeć z ust Ernesto Frago Araújo Ministra Sprwaw Zagrnicznych Brazylii. Poniżej fragmenty artykułu opublikowanego przez Polonia Christiana z 2.12.2008:

Ernesto Frago Araújo, który nowe stanowisko obejmie w styczniu, nazwał tak zwaną teorię globalnego ocieplenia ideologią wymyśloną przez marksistów kulturowych w celu zduszenia zachodnich gospodarek…

 Brytyjski „The Guardian” przewiduje, iż nominacja nowego szefa brazylijskiego MSZ przyczyni się „chłodu w globalnym ruchu klimatycznym”.

Sam zainteresowany podkreślił, że jego celem jest pomóc Brazylii i światu uwolnić się od ideologii globalistycznej i wskazuje na antychrześcijański charakter tej ostatniej. Zwrócił uwagę, iż ekologia, która miała służyć pierwotnie ochronie przyrody i odpowiedzialnego korzystania z jej zasobów, została przejęta przez lewicę w celu wywierania wpływu na państwa i narody.

„Ten dogmat służy usprawiedliwieniu wzrostu władzy regulacyjnej państw nad gospodarką i władzą instytucji międzynarodowych nad państwami narodowymi oraz ich ludnością, a także w celu powstrzymania wzrostu gospodarczego w demokratycznych krajach kapitalistycznych i wspierania rozwoju Chin. Tak naprawdę to taktyka globalistyczna”

„kryminalizuje wszystko, co jest dobre… Kryminalizuje rodzinę.. i każde dziecko jest zagrożeniem dla planety, ponieważ zwiększy emisję dwutlenku węgla”.

Wikipedia:

“4ty Światowy Kongres Dzikiej Przyrody (WWC) zaproponował utworzenie World Conservation Bank, który ostatecznie utworzył warty 1,1 mld dolarów Global Environment Facility”.

„Oznacza to, że kraje ONZ na całym świecie przekazują pieniądze i wymieniają nasze pieniądze na bezużyteczne SDR w związku ze zwrotem naszych pożyczek dla krajów najsłabiej rozwiniętych w celu przejęcia przez Rothschildów 30% Ziemi jako zabezpieczenie niespłaconych zobowiązań kredytowych!”

Global Environment Facility – Co to jest GEF?
Rzecz Globalnego Środowiska ( GEF ) zrzesza 179 rządom państw członkowskich, we współpracy z instytucjami międzynarodowymi, organizacjami pozarządowymi i sektorem prywatnym w celu rozwiązania globalnych problemów środowiskowych.

Założony w 1991 r. GEF jest obecnie największym sponsorem projektów mających na celu poprawę globalnego środowiska.

Partnerstwo GEF obejmuje 10 agencji:

 1. Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (konsultant David Rothschild / Nigeria)

 2. Program ochrony środowiska ONZ (UNEP)

 3. Bank Światowy

 4. Organizacja Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa (organizacja Rockefeller-partner)

 5. Organizacja Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju Przemysłowego

 6. Afrykański Bank Rozwoju

 7. Azjatycki Bank Rozwoju

 8. Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju

 9. Międzyamerykański Bank Rozwoju (konsultant David Rothschild)

 10. Międzynarodowy Fundusz Rozwoju Rolnictwa

Oto jak to działa:

The Telegraph 2 stycznia 2010:

NM Rothschild ma szansę zarobić dziesiątki milionów funtów poprzez dalsze wzmocnienie ścisłej więzi między rodziną Rotszyldów a rosyjskim miliarderem Olegiem Deripaską, Rothschildowie są bankiem doradzającym Rusalowi (firmie Deripaski) .

Deripaska (bliski przyjaciel Nathana Rothschilda oraz prezydenta Putina) był w stanie wykorzystać Międzynarodową Korporację Finansową Banku Światowego i Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (GEF) zaciągając pożyczkę w wysokości 150 mln USD na swój projekt Basic Element w 2006 roku.

Wikipedia :

„Deripaska jest jednym z 16 globalnych liderów biznesu, który opracował dla przedstawicieli G8 zalecenia dotyczące polityki klimatycznej dla dyrektorów generalnych, dokument przedstawiający propozycje międzynarodowej społeczności biznesowej dotyczący skutecznego rozwiązania problemu globalnego ocieplenia”.

Historia

Global Environment Facility powstał w październiku 1991 roku jako wart 1 miliard dolarów program pilotażowy w systemie Banku Światowego, aby pomóc w ochronie globalnego środowiska i promowania zrównoważonego rozwoju środowiska.

 • Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (David Rothschild Service Manager)

 • Program ochrony środowiska ONZ (Maurice Strong)

 • Bank Światowy,

…  trzej początkowi partnerzy wdrażający projekty GEF.

W 1992 r. Podczas szczytu Ziemi w Rio GEF został zrestrukturyzowany i usunięty z systemu Banku Światowego, aby stać się oddzielną instytucją.

Decyzja o uczynieniu GEF niezależną organizacją zwiększyła zaangażowanie krajów rozwijających się w proces decyzyjny i realizację projektów. Jednak od 1994 r. Bank Światowy pełnił funkcję powiernika funduszu powierniczego GEF i świadczył usługi administracyjne.

W ramach restrukturyzacji GEF powierzono zadanie stania się mechanizmem finansowym dla obu podmiotów,

 • Konwencja ONZ o różnorodności biologicznej

 • Ramowa konwencja ONZ w sprawie zmian klimatu

GEF rozpoczął finansowanie projektów, które umożliwiają Federacji Rosyjskiej i narodom w Europie Wschodniej oraz Azji Środkowej stopniowe wycofywanie się z użycia chemikaliów niszczących ozon.

Komentarz : Wyobraź sobie, jakie zabezpieczenia ma Rosja,  a Rothschildowie przejeli te bogactwa jako zabezpieczenie inwestycji w ochronę środowiska !!!

 Maurice Strong był Sekretarzem Generalnym Konferencji ONZ ds. Środowiska i Rozwoju w Rio 1992. Tam przemycił Bank Ochrony Środowiska / GEF  należący do Edmunda de Rothschilda , do systemu ONZ.

Obecnie 179 rządów płaci za to, że jest obecna w zarządzie Banku, który zabiera ziemię z krajów rozwijających się jako zabezpieczenie pożyczek Rotszylda.

Konferencja była groteskowym religijnym spotkaniem propagandowym, o czym świadczy pewne przemówienie całkowicie upranej młodej dziewczyny uchwyconej na wideo. Protokół z Kioto, konferencje z Bali, Poznania i Kopenhagi były potomkami konferencji w Rio.

Projekty GEF dotyczące zmian klimatu pomagają krajom rozwijającym się i gospodarkom w okresie przejściowym przyczyniać się do ogólnego celu Ramowej konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu i zrównoważonego rozwoju (UNFCCC).

Jako mechanizm finansowy UNFCCC, GEF przydziela i wydatkuje około 250 milionów dolarów.

GEF wspiera projekty w:

1. Łagodzenie zmian klimatu

2. Dostosowanie do zmian klimatu

Kryzys żywnościowy i globalne przejęcie ziemi

Interesy Rothschildów reprezentuja liczni poplecznicy jak słynny inwestor George Soros , agent Rothschilda – stał się on największym udziałowcem Adecoagro, jednej z wiodących firm agrobiznesowych w Ameryce Południowej.

Jim Rogers (partner Quantum Sorosa / Rothschilda, który złamał Bank of England w 1992 r. i zmusił waluty Azji Południowo-Wschodniej do gwałtownej dewaluacji):

Wszystko zgodnie z planem, prognozy srzed dekady:

W czerwcu 2009 CNN opubliokowł artykuł z wypowiedzią Barona Jacoba de Rothschild:

„Jestem przekonany, że pola uprawne będą jedną z najlepszych inwestycji naszych czasów. Lord Jacob Rothschild uważa, że ​​obecnie jest to doskonały punkt do zajmowania długoterminowej pozycji w rolnictwie. ”

Rothschild zainwestował 36 milionów dolarów w 24% udziałów w Agrifirma Brazil.

Lord Jacob Rothschild kupił 100 000 akrów w Brazylii i ma opcję na kolejne 60 000 akrów . Rothschild zawarł niedawno umowę o współpracy z Rabobank.

Umowa obejmuje współpracę w zakresie fuzji i przejęć oraz rynku kapitałowego w wielu sektorach, w tym w produkcji i sprzęcie rolniczym, towarach rolnych, przetwórstwie spożywczym i napojach.

 • 3 stycznia 2010:

  Międzynarodowy Instytut Badań Polityki Żywnościowej (IFPRI) szacuje, że na całym świecie od 2006 roku 15 milionów hektarów (obszar wielkości Urugwaju) jest w trakcie negocjacji. Dużymi nabywcami ziemi są Chiny, Daewoo, Korea Południowa, Arabia Saudyjska – w szczególności w Afryce, dzięki temu Afrykanie mają do dyspozycji jeszcze mniej żywności. Na Madagaskarze i w Kenii doszło do zamieszek.

 • 10 czerwca 2010 r .:

  Wiosną 2008 r. Gwałtowne wzrosty cen zbóż spowodowały niedobory żywności i zamieszki w kilkudziesięciu krajach, zanim spadły o 50% w grudnia.

W ciągu ostatnich kilku lat guru funduszy hedgingowych, takich jak George Soros, potęgi inwestycyjne, takie jak Black Rock, i giganty planów emerytalnych, takie jak TIAA-CREF  transferują pieniądze na pola uprawne – od Środkowego Zachodu po Ukrainę i Brazylię.

Wniosek

Rothschild ustalił oszustwo związane z CO 2  podczas 4 tego Światowego Kongresu Dzikiej Przyrody (WWC).

W Rio 1992 jego przyjaciel Maurice Strong zapewnił, że kłamstwo Rotszylda i GEF Bank stały się polityką ONZ.

“Bardzo symptomatyczne jest to, z jakim uporem świat, pogrążony w chaosie finansowym, trzyma się jak „pijany płotu” pomysłu walki z globalnym ociepleniem poprzez ograniczenie emisji CO2 przy pomocy handlu prawami do niej. No ale jak nie wiadomo o co chodzi, wiadomo że chodzi o pieniądze.” – źródło cytatu – prof. Robert Gwiazdowski, arbiter w Sądzie Arbitrażowym przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie

Tak więc, nie tylko chandluje jednostkami emisji CO 2 na Bluenext i londyńskiej giełdzie klimatycznej, ale  także na chicagowskiej wymianie klimatycznej, poprzez ustawę o zmianach klimatu Waxmana-Markeya.

Bank Rothschildów staje się obecnie wiodącym na świecie sprzedawcą CO 2 .

Rothschildowie zbierają żniwa od wszystkich ludzi na planecie,  którzy płacą  podatki od Dwutlenku Węgla do ich  banku GEF aby mogli jeszcze łatwiej przejąć ziemię wraz z wszystkimi bogactwami mineralnymi jako zabezpieczenie!

Rothschildowie skupują ziemię. Oni używają jej do spekulacji na ryknach spożywczych oraz w poszukiwaniu i wydobywania kopalin.

Na Haiti ceny żywności podrożały dwukrotnie – w wyniku produkcji ekologicznego biopaliwa, kolejnego produktu stworzonego przez koncern globalnego ocieplenia . Bogate kraje zobowiązały się do udzielenia 100 miliardów dolarów rocznie pomocy klimatycznej od 2020 roku do krajów rozwijających się.

Te pieniądze zostaną przetransferowane na konto GEF Rothschildów!

0 thoughts on “Jak poprzez GEF udało się Rothschildom przechwycić 30% powierzchni Ziemi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.