K.Lee Ku$h – OBEY (Prod. EST)

Przyspieszające ostatnio wydarzenia na świecie, absurdy z tym związane, reakcje ludzi jak i pewne obawy o to w jakim kierunku to wszystko zmierza zmusiły mnie do napisania i wypuszczenia tego numeru właśnie teraz.

Czy ci się to podoba czy nie, te rzeczy dzieją się na naszych oczach. Ja apeluję o zachowanie rozwagi i trzeźwą ocenę sytuacji w której wszyscy się znajdujemy. Pomagajmy sobie w tych trudnych chwilach i nie dzielmy się na gorszych i lepszych bo problem dotyczy nas wszystkich. Dużo zdrowia życzę. Peace.

To co z nami wyczyniają to jest jakaś rzewna kpina chcą totalnej kontroli, jak mają człowieku w Chinach. Dalej nie rozkminiasz? to dopiero się zaczyna.

Piekielna doktryna zwiastuje tragiczny finał. Pozwól że zapytam zanim powiesz mi że jarzysz. Słyszałeś o systemie rozpoznawania twarzy? Mam nadzieje że Bóg też rozumem cie obdarzył to wszystko przypomina syndrom gotowanej żaby. Zawsze potępiany niby niedorzeczny wątek.

Na naszych oczach wchodzi nowy światowy porządek. Wirtualny cyber świat, zamiast zaludnionych miast. wszystko pod kontrolą najbardziej wpływowych kast.

Póki jeszcze mamy czas, nie bójmy się o tym mówić. Nie bójmy się rządów, rządy muszą bać się ludzi. To rozgrywa się tu dziś przestań dłużej się łudzić Licze na to wciąż że więcej osób się obudzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.