Karty Illuminati – Ukazują Przyszłe Zaplanowane Przez Iluminatów Wydarzenia??????

Jeśli jesteście zaszokowani to nie bez powodu. Karty zostały zaprojektowane na dobrych kilka lat przed zamachem na WTC. Skąd Jackson mógł przewidzieć zamachy? Jeśli to była tylko jego fantazja to dlaczego nie został uznany Nostradamusem naszych czasów? A miał dostęp do planów Iluminatów lub innych tajnych stowarzyszeń? Tego nie wiemy.

Steve Jackson z Austin zaprojektował serię “kart Illuminati” (Illuminati Cards). W 1990 roku, nastąpił nalot Secret Service i policji teksańskiej na jego biuro. Zabrano mu m.in. sprzęt komputerowy, dyski. Zarzutem było rzekome hakerstwo w grupach BBS. W sądzie Jackson sprawę wygrał, choć niemalże skończyło się to jego klapą finansową. Pamiętajmy, że wówczas prezydentem USA był George Bush senior, również Teksańczyk, wcześniejszy wieloletni szef CIA. Jemu to właśnie podlegały służby, które dokonały nalotu na biura Jacksona. Czegóż można się było obawiać ze strony niewinnej wydawałoby się gry jaką była “Illuminati Cards”? Czy w ten sposób demaskował on plany kryminalnej grupy z Teksasu?
Jackson ostatecznie opublikował grę w 1995 roku, stała się od razu bestsellerem. Aż dziwne, że tak niewiele się o tym dzisiaj mówi. Karty są dostępne nadal w internecie, w google znajdziemy wiele ich rodzajów. Wydaje się, że przedstawiają one dość szczegółowo plany Iluminatów odnośnie najbliższej przyszłości świata.

https://www.youtube.com/watch?v=sb7pSWwVa0Q&t=113s

 

 

One thought on “Karty Illuminati – Ukazują Przyszłe Zaplanowane Przez Iluminatów Wydarzenia??????

  • Avatar
    16 marca 2018 o 07:37
    Permalink

    Witam, jestem Sir Walter Sidney, jestem jednym z pośredników Najwyższego Kapłana, aby sprowadzić tak wielu, którzy są zainteresowani widzeniem światła I zostać członkiem Iluminatów w Wielkiej Świątyni Illuminati, jestem człowiekiem Biznes Posiadam prywatne firmy na całym świecie Ale kiedyś byłam tak, jakbyś nie mogła wyżywić mojej rodziny Jakim życiem było żyć? Żyłem w ubóstwie, dopóki nie zobaczyłem okazji, aby stać się członkiem dużej rodziny Iluminatów, i wykorzystałem swoje szanse i jestem członkiem od prawie dziewięciu lat. Illuminati sprawia, że ​​Twój biznes / kariera, a więc inne korzyści, więc jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie o mojej poczcie: [email protected] lub skontaktuj się z Whatsapp przez: +2348146671586

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.