Kilka słów dla kobiet, które chcą się uwolnić z sideł ukrytego feminizmu – Dr Henry Makow

„ Feminizm zniszczył rzeczy, których najbardziej pragniesz, mianowicie miłość, zaloty, małżeństwo i dzieci”. 

Jesteśmy atakowani przez szatana. Płonące kościół i bombardowania to tylko zewnętrzne manifestacje. Feminizm jest mentalnym atakiem. Przekonało kobiety do wykorzystywania swojej seksualności, która stała się rozwiązła –  zamiast poświęcić się mężowi i rodzinie. Ruch dla „wyzwolenia” kobiet zniszczył kobiecość i sprawił, że prawdziwe kobiety są co raz rzadziej spotykane. 

 
Stosunek płciowy  jest najbardziej intymnym aktem między, mężczyzną i kobietą.  Powinno się to zdarzyć tylko w kontekście pełnego miłości związku. W przeciwnym razie jest to strasznie poniżające i odczłowieczające. Nie zdawałem sobie z tego sprawy? To mój punkt. Sprawność seksualna zniszczyła to, czego szukamy, PRAWDZIWA MIŁOŚĆ. Kto nam to zrobił? Centralni bankierzy kabalistyczni (żydowscy, masońscy), którzy „korumpowali, aby kontrolować”.

Czy mogą być jakiekolwiek wątpliwości? Feminizm uczynił ludzi nieszczęśliwymi. To destabilizacja społeczna. Jesteśmy pod wielkim okultystycznym atakiem. Pod niewiarygodną presją, aby zobaczyć rodzinę nuklearną z niechęcią. Dlaczego gospodyni domowa stała się brudnymi słowami?
Więźniowie przejęli azyl. Jesteśmy szatańsko opętani jak królik pożerany przez dużego węża.
Oto artykuł zachęcający młode kobiety do przestrzegania swoich kobiecych instynktów. Muszą wiedzieć, że są pod ciągłym psychologicznym atakiem szatańskim. Nie możemy uciec, chyba że wiemy, że to się dzieje.
„Musimy wprowadzić do ich edukacji wszystkie te zasady, które tak świetnie rozdzieliły ich porządek”. Protokoły Syjonu 16-3

Dr Henry Makow.

„Na wiosnę myśli młodego człowieka zamieniają się w miłość”, podobnie jak myśli młodej kobiety.

Jak ładne żonkile wbijające się w głowę nad matowymi liśćmi, atrakcyjne młode kobiety są nagle widoczne na okolicznych ulicach. Zazwyczaj są same i wydają mi się zdezorientowane. Chcą męskiej aprobaty, ale mówi się, że ludzie są źli. Ich instynkty mówi: wyjść za mąż i mieć dzieci, ale społeczeństwo mówi im, że rodziny są uciskające: „Zamiast tego  powinny skupić się na karierze”.

Gdybym mógł rozmawiać z tymi młodymi kobietami, powiedziałbym to: zostałaś zdradzona przez społeczeństwo, które przeszło na ciemną stronę. Feminizm, ideologia lesbijska i okultystyczna, która zaprzecza różnicom płci, jest trucizną dla kobiet. Zniszczył rzeczy, których najbardziej pragniesz i potrzebujesz, a mianowicie miłość, zaloty i małżeństwa.

Młodzi mężczyźni nie myślą już o zdobywaniu przyjaźni i miłości. Nie muszą już żenić się, ani nawet angażować się w seks. Jeśli nie pójdziesz do łóżka, zrobi to inna dziewczyna. Nie ma więcej dat. Koniec z kwiatami, obiadami, tańcami i filmami. To alkohol, łóżko i „Good Bye”.  „Prawa kobiet” rzeczywiście.

Feminizm nie był spontanicznym, oddolnym zjawiskiem społecznym. Była to odgórna elitarna inżynieria społeczna, tj. modyfikacja zachowań zaaranżowana za pomocą środków masowego przekazu, rządu i edukacji. Została w całości sponsorowana przez iluminackich (satanistycznych) bankierów centralnych, aby kobiety miały kariery zamiast rodzin.

Producent filmowy, nieżyjący już Aaron Russo, został poinformowany o tym przez Rockfellerów. Obejrzyj ten film . Celem jest podważenie rodziny jako podstawowej instytucji społecznej, aby ludzie byli zależni od rządu i korporacji.

Jest to część większego planu wprowadzenia ukrytego totalitarnego rządu światowego poprzez dynamizowanie czterech nóg naszej ludzkiej tożsamości: rasy, religii, narodu i rodziny. RODZINA DOCELOWY CEL FEMINIZMU. „Wojna z terrorem” i 9-11 to inne aspekty tej elitarnej agendy.

Tak jak kwitną teraz kwiaty, wiek u ludzi w przekroju 18-26 to ten, gdy jesteś u szczytu swojej płodności i najbardziej atrakcyjna dla mężczyzn. To jest czas, kiedy musisz wyjść za mąż i mieć dzieci, jeśli chcesz być otoczona przez bliskich, gdy jesteś starsza. Jesteśmy częścią naturalnego cyklu i nie możemy uzyskać deszczu z natury. Więc moje przesłanie brzmi: odrzuć przypadkowy seks. Domagaj się zalotów i miłości. Jeśli nie masz silnego związku z mężczyzną przed seksem, na pewno wygrał ”

Poświęć się dla swojego przyszłego męża i dzieci. Jeśli należysz do wielu mężczyzn, trudno będzie ci należeć do jednego. Skoncentruj się na potencjalnych mężczyznach z małymi umysłami, zwykle kilka lat starszych od ciebie. Nie trać czasu na chłopców i nomadów. Chcesz budowniczego domu.

Nie rywalizuj z innymi kobietami ze względu na płeć. Niech dziwki uprawiają seks. Szukasz stałego zaangażowania na całe życie. Dlatego pielęgnuj cechy i umiejętności pożądane u żony i matki. 

(Sataniści nauczyli nas nienawidzić gospodyni domowej) 
Zasadniczo jest to gotowość do poświęcenia dla właściwego człowieka. (To sprawi, że cię pokocha .) A właściwym człowiekiem jest ktoś, kogo podziwiasz i kochasz, który jest oddany, godny zaufania, lojalny i demonstruje swoją miłość do ciebie.Tymczasem kontynuuj karierę jako drugi priorytet. Opisuję tu także dynamikę heteroseksualności, wymianę kobiecej siły na męską miłość 

SEKS JEST TAJEMNICĄ ,RELIGIĄ SPOŁECZEŃSTWA ŚWIĘTEGO

Stosunek seksualny jest najbardziej intymnym fizycznie, z jakim możesz być w stosunku do innej osoby, więc najpierw musisz mieć intymny stosunek emocjonalny. Ludzie myślą, że mogą uzyskać bliskość poprzez fizyczną intymność. To nie działa w ten sposób.

W CELU EMOCJONALNEJ INTENSYWNOŚCI POTRZEBUJESZ ZAUFANIA, A ZA ZAUFANIE POTRZEBUJESZ ZAANGAŻOWANIA I SPRAWNOŚCI.Nasze neo-pogańskie społeczeństwo przekształciło seks (i romans) w mistyczne doświadczenie religijne i sposób osiągnięcia zbawienia. Dzieje się tak, ponieważ nasze społeczeństwo jest potajemnie prowadzone przez kult seksualny, masonerię. (Jak myślisz, co przedstawiają obeliski, takie jak Pomnik Waszyngtona?)

Eckhardt Tolle zadał pytanie, które pokazało, jak seks i romans stały się naszą religią.

„Zawsze myślałem, że prawdziwe oświecenie nie jest możliwe, z wyjątkiem miłości w związku między mężczyzną a kobietą. Czy nie to czyni nas ponownie całymi? Jak można spełnić swoje życie, aż się to stanie?” 

Zbawienie!!?? Czy widzisz, jak trudno jest utrzymać stabilne relacje, jeśli oczekiwania są tak wysokie?

Nic dziwnego, że wielu mężczyzn uważa kobiety za niedostępne. Kobiety mają klucz do zbawienia! Nie pomaga to, że kultura pompuje ego kobiet – mówiąc im, że są boginiami. Mimo ich piękna młode kobiety są tak samo zwyczajne jak mężczyźni.

Nie myśl w kategoriach zbawienia. Pomyśl o tym, jakiego rodzaju życia chcesz i jakie są twoje potrzeby. Poszukaj zgodnej osoby, która spełni twoje potrzeby i odwrotnie. Jeśli dwoje ludzi przejdzie dla siebie nawzajem w miarę upływu czasu, będą się kochać.

Połóż romantyczne rzeczy na tylnym palniku. Zwykle opierają się na hollywoodzkich nonsensach i idealizacji. Ludzie nie są doskonali i nie są godni uwielbienia. Wszyscy są wadliwi, a dobro jest nagrodą za znoszenie złych.

Podsumowując, zostałaś zdradzona przez społeczeństwo. Feminizm to elitarna inżynieria społeczna. Twój wybór polega na tym, czy chcesz uczestniczyć w naturalnym cyklu życia, rosnąć i być spełnionym, czy też być kolejną ofiarą elitarnej wojny przeciwko płci i rodzinie.

Źródło: https://www.henrymakow.com/(art. z dnia 24.04.2019)
Tłum. Sobrius

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.