Kolejne wstrząsające nagranie o handlu organami (18+)

Osobom niepełnoletnim i o słabych nerwach odradzamy oglądanie tego materiału.

https://www.youtube.com/watch?v=uQoeSqoiqPk

W internecie pojawiło się kolejne wstrząsające nagranie, na którym widać  dziewczynkę, którą najprawdopodobniej porwało Państwo Islamskie  z myślą o wycięciu jej organów.

Państwo Islamskie wykorzystuje ludzkie organy do ratowania życia swoich bojowników, ale także do handlu, który przynosi duże profity . Ofiary są nadal żywe, gdy wycina się z nich organy.

Nagranie nie precyzuje, kogo uznaje się za „niewiernego”, od którego można pobrać organy. Wiadomo jednak, że dżihadyści z Państwa Islamskiego biorą w niewolę chrześcijan,  muzułmanów,  szyitów,  isunnitów, którzy nie zgadzają się z ich interpretacją zasad islamu.

Według niemieckich gazet dżihadyści sprzedają zwłoki , żądając od 10 do 20 tys. dolarów za sztukę.  W zajętych miejscowościach bojownicy zabijają mężczyzn i chłopców powyżej 14 roku życia. Kobiety (szczególnie dziewce) są porywane, a ich „cena” w żywym handlu jest najwyższa. Podobnie sprawa dotyczy organów. Według szacunków Medical Transcription, członkowie IS sprzedają kawałki skórki za 10 dol. aż po narządy (nerki za 262 tys. dol.)

Jedna myśl na temat “Kolejne wstrząsające nagranie o handlu organami (18+)

  • Avatar
    5 października 2019 o 11:02
    Permalink

    ISIS = Israeli Secret Intelligence Service

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *