Komórki płodów poddanych aborcji– w żywności, kosmetykach…i szczepionkach?

Swego czasu światem wstrząsnęła informacja, że szwajcarska firma farmaceutyczna Neocutis Inc używa w niektórych swoich produktach komórek z ciał dzieci zabitych podczas aborcji.

Reakcje były oczywiste – złość, szok, niedowierzanie, zaprzeczenie. Środowiska pro-life wzywały do bojkotu produktów firm stosujących między innymi białka komórek skóry z poronionych płodów.

Neocutis w oświadczeniu w odpowiedzi na falę potępienia broniła korzystania składnika oznaczonego swoim znakiem towarowym. Przetworzone białka komórek skóry – PSP, w opinii firmy to linia komórek płodu, które zostały zebrane w odpowiedzialny, etyczny sposób do stosowania w leczeniu ciężkich obrażeń dermatologicznych.
Czy aby na pewno?

Tłumaczenie budzi wątpliwości…Komórki poronionych płodów…znalazły się przede wszystkim w bardzo drogich kremach opóźniających starzenie się skóry.

Luksusowe kosmetyki z oczywistych względów nie mają ratować życia…ale trafiać do zamożnych kobiet, chcących za wszelką cenę zatrzymać starzenie skóry, zachowując młodość.
https://www.sosrodzice.pl/komorki-plodow-poddanych-aborcji-zywnosci-kosmetykach-szczepionkach/

WSPARCIE:
Na naszym kanale nie ma monetyzacji, jeżeli chcesz widzieć częściej filmy i nas wesprzeć wolną złotówką to prosimy o wpłatę na konto(koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu):
53114020040000370277867109
SKLEP KILLUMINATI WEAR: https://killuminati-wear.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.