KRS – Vinnie Paz: „Pracowałem dla diabła zbyt długo” [VIDEO]

 Świadomy Rap zza oceanu. Vinnie Paz w kawałku: The Ghost I Used to Be feat. Eamon.

(Wers 1) Zobacz, żerowałem na wszystkim i żerowałem na innych Zabierałem to w kąt i płacono mi za to wszystko. Wyniszczenie nie było wtedy nawet na moim radarze I moje serce było czarne, to był Darth Vadar To były skoki po niepewnym ,paczki narkotyków do gangsterów. Pieniądze przyszły do mnie, usiadłem z tyłu z moim ziomkiem. Pieniądze zmieniły ręce i przeleciały się jak zimna bryza Mam wyje*ane w śmierć i uzależnienie. Mama zawsze w mojej głowie, mówi że miałem wszystko gdzieś. Ale nie zamierzam wracać żeby żyć biednie jak rok wcześniej. Plan jest taki żeby z tego wyjść w mniej niż rok. Zero narkotyków, zero przestępców, zero broni tu. Widzisz, próbuję z tego wyjść mamo, ale czuję się uwięziony. Kto mnie zatrudni skoro sprzedaję norkotyki?

Nie jestem w pełni uleczony, wychodzę z tego. Żal jest skurwysynem, biegnij, powiedz to Refren: Pracowałem dla diabła zbyt długo. Pracowałem dla diabła zbyt długo. Kuś nas, prowadź nas na krawędź, patrz jak mądrzy zamieniają się w głupców. Największym kłamstwem kiedykolwiek powiedzianym jest to najbliższe prawdy. Pracowałem dla diabła zbyt długo. Pracowałem dla diabła zbyt długo. Odchodzę

(Wers 2) Zobacz, żerowałem na wszystkim i żerowałem na was wszystkich. Starałem się by nigdy nie zostać przez was wszystkich ukaranym. Gdy byłem młody widziałem polityków każdego rodzaju. Ale jedyne co widziałem to kłamstwa w ich oczach, tak nie powinno być. Mówiłem, „Kiedy będę starszy, zmienię to g*wno”. Wziąć ten system „dobrobytu” i zmienić to g*wno. Lata później, po cichu pnę się do góry. Starając się ciężko, rozumiejąc że to nie ma sensu. Żona powiedziała mi, „Skarbie pieniądze nie kupują wyborów pieniądze nie kupują głosów, lecz kupują uwagę”. Pocałowałem ją w głowę i powiedziałem że miała rację ale nie mogła zrozumieć i zauważyć zimna ciężkiej sytuacji. Nie mogła rozumieć czemu czuję chłód w nocy.

To przez polityczne przekręty trzymajcie mnie w tym co złe. Tam jest zawsze skrycie nitka zaczepiona Przez sukinsyna myślącego że ma skrzydła na plecach. Nie jesteś żadnym aniołem, prawdopodobnie pracujesz dla diabła Koszmar pieniądza, sojusz będzie przekupstwem. Sprawiłem że jesteście brudni, więc powiniem iść do więzienia. Wziąłem wasz cały pie*dolony rząd i wystawiłem na sprzedaż. Zobacz, demokracja amerykańska została zhackowana. Przez wzorzec korupcji, to jest największy fakt. Tak jak każde słowo wypowiedziane w w tej piosence. Pracowałem dla diabła zbyt długo, a teraz odchodzę.

Refren: Pracowałem dla diabła zbyt długo. Pracowałem dla diabła zbyt długo. Kuś nas, prowadź nas na krawędź, patrz jak mądrzy zamieniają się w głupców. Największym kłamstwem kiedykolwiek powiedzianym jest to najbliższe prawdy.

Pracowałem dla diabła zbyt długo. Pracowałem dla diabła zbyt długo. Odchodzę.

kuzla

Autor: kuzla

”Toczę walkę cały czas z czymś innym… Czasami ze samym sobą. Są we mnie dwie osobowości, jedna chce żyć w spokoju, a druga nie podda się, dopóki nie odzyska wolności” – Tupac Shakur

Komentarze na facebooku

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *