Książe Wiliam: Musimy ograniczyć populację ludzkości dla dobra zwierząt

Brytyjski dziennik The Telegraph z 2 listopada 2017 opublikował artykuł zatytułowany “Książe Wiliam ostrzega: jest za dużo ludzi na świecie” (Prince William warns that there are too many people in the world)

Książę powiedział, że w rezultacie nadmiernej populacji ludzkiej dzikie zwierzęta są poddawane “olbrzymiej presji” i wezwał do ​​zajęcia się tą kwestią.

Jego obawy podziela również dziadek Williama książe Edynburga , który w 2011 r. zalecał “dobrowolne ograniczenie rodziny” jako sposób na rozwiązanie problemu przeludnienia,  określił to jako największe wyzwanie dla ludzkości. WIDEO

Książe William podczas uroczystej gali charytatywnej w Londynie powiedział, że należy podjąć wszelkie środki, aby uratować ginące populacje zwierząt.

Chcielibyśmy przypomnieć słowa Christiana Figueres, sekretarz  Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu, która stwierdziła, że Ziemia jest już za bardzo obciążona ludźmi i powinniśmy przyjrzeć się planom wyludnia planety. WIDEO

Źródło: The Telegraph 

18 thoughts on “Książe Wiliam: Musimy ograniczyć populację ludzkości dla dobra zwierząt

   • Avatar
    22 sierpnia 2019 o 08:51
    Permalink

    Trzeba było mieć 1 dziecko nie trójka, zawsze trzeba zaczynać od siebie !

    Odpowiedz
   • Avatar
    8 stycznia 2021 o 16:41
    Permalink

    A Sam zrobilam 3 dzieci a innych ogranicza Zacznij od siebie Ksiaze od siedmiu bolesci

    Odpowiedz
  • Avatar
   3 czerwca 2019 o 08:42
   Permalink

   His mother is crying listening to her son’s dictum

   Odpowiedz
 • Avatar
  5 listopada 2017 o 15:10
  Permalink

  Niech zacznie od siebie!!! ..a juz 3Ci potomek w drodze !?

  Odpowiedz
 • Avatar
  5 listopada 2017 o 15:54
  Permalink

  I dlatego yruja nas tymi gownianymi chemiami dodaj roznych swinstw po to zeby ludzie szubciej umierali na rozne choroby.Prawdopodobnie wynaleźli leki na raka i na aids a mimo to nie sa wprowadzane na rynek tylko po to zeby slabszych zniszczyć.silny organizm sam sie ibroni .Tak ja to widzę.Jedni powiekszaja rodzine ale jednoczesnie niszcza a jeszcze inni chca polowe zmiesc z ziemi.

  Odpowiedz
 • Avatar
  5 listopada 2017 o 16:13
  Permalink

  Hipokryta, kabotyn czy może cynik???
  Po splodzeniu trójki dzieci – taka konstatacja? Brakuje w tym elementarnej logiki – no cóż – przemozny wpływ illuminatow…

  Odpowiedz
 • Avatar
  5 listopada 2017 o 17:56
  Permalink

  Oni myślą, że ludzkość już wszystkie wynalazki znaczące odkryła, i dlatego już więcej ludzi myślących, poszukujących, nie potrzeba. Myślą, że mają już takie super komputery, że już wszystko sami sobie na nich policzą. Ale się zdziwią, jak zobaczą co zostanie odkryte, gdy skończą się ich rządy.

  Odpowiedz
 • Avatar
  6 listopada 2017 o 12:18
  Permalink

  Ilona Róża: wkrótce zagłada atomowa USA i Londynu!
  Nuclear attack in America and London soon!
  youtube.com/watch?v=QyKfuMjYfac

  Odpowiedz
 • Avatar
  25 listopada 2017 o 23:14
  Permalink

  Ja proponuje dla wszystkich królów,książąt hrabiow i wszystkich innych z tyt.krolewskich oraz Roschwildow, Rockefellerow i tym podobnym , o nie rozmnazanie sie wiecej, a za 20-50 lat pozbedziemy sie wszystkich problemow , i wrescie osiagniemy spokój i szczescie
  ,kiedy ta cala elita wymże i nie pozostawi po sobie swego nasienia

  Odpowiedz
 • Avatar
  14 kwietnia 2018 o 21:59
  Permalink

  Panie Wiliam..to dlaczego płodzisz tyle dzieci? jedno nie wystarczy? po co 3 dziecko….kto dzisiaj ma 3 dzieci??? pomyśl a nie klep jak osioł…. co ci iluminaci zydowscy nakładą….

  Odpowiedz
 • Avatar
  30 kwietnia 2018 o 17:53
  Permalink

  Powieś się idioto, jednego debila w populacji ludzkiej będzie mniej, a jeśli idioto tak uważasz, to po kiego grzyba zapładniasz swoją kobietę? Trzeba było za młodu dać się wykastrować, to byś nie miał kretynie problemu z nadmiarem populacji. Jeszcze lepiej by było, gdyby twoi wszyscy przodkowie byli wykastrowani, wtedy pewność by była, że na świecie mniej darmozjadów zostało poczętych…

  Odpowiedz
 • Avatar
  30 kwietnia 2018 o 20:56
  Permalink

  Ponoć jak nie ma chleba, to trzeba jeść bułki. Tyle na temat.

  Odpowiedz
 • Avatar
  30 kwietnia 2018 o 22:47
  Permalink

  To po co debilu na żonę wlazisz i kolejnego potomka plodzisz? Po to żeby się pozabijali w kolejce do tronu? Idioci! Nie życzę sobie żadnych wiadomości na wasz temat!!!!!!

  Odpowiedz
 • Avatar
  30 kwietnia 2018 o 23:51
  Permalink

  Powinien to propagować w Islamskich krajach bo to przeludnienie właśnie tam ma poczatek którego środek widać w Europie a końca nie widać…..

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.