Lord Rothschild: Trump grozi zniszczeniem Nowego Porządku Świata

Lord Rothschild ostrzega, że ​​prezydent Donald Trump grozi zniszczeniem NWO i “musi zostać powstrzymany za wszelką cenę”.

Rodzinny magazyn rodziny Rothschildów, The Economist, nazwał Trumpa “obecnym niebezpieczeństwem” dla “New World Order” i przyznał, że globalistyczna elita, która go stworzyła, “kręci się w grobach”.

“Być może obecnie największym zagrożeniem jest obecny amerykański prezydent, który gardzi międzynarodowymi normami, dyskredytuje wolny handel i nieustannie flirtuje z porzuceniem zasadniczej roli Ameryki w utrzymywaniu globalnego porządku prawnego”, pisze The Economist.

The Economist opisuje, w jaki sposób administracja Trumpa postrzega światową scenę, powołując się na artykuł napisany przez dwóch doradców Trumpa w opowiadaniu Wall Street Journal.

The Economist dokonuje dziwnego stwierdzenia, że ​​Nowy Światowy Zakon jest, pomimo bezpośredniej odpowiedzialności za liczne wojny i destabilizujące próby zamachu stanu na całym świecie, “lepszy niż jakakolwiek inna alternatywa”.

“Oczywiście jest jeszcze wiele wojen”, stwierdza. “W pewnym sensie Nowy Porządek Światowy, pomógł wywołać wojnę międzynarodową”.

“Kraje kruche i kłótliwe, które wcześniej obawiały się, że zostaną podbite przez silniejszych sąsiadów, mogą teraz paść ofiarą wojen domowych lub brutalnych rebelii bez złych aktorów obawiających się utraty terytorium, które starają się kontrolować. Grupy takie jak Państwo Islamskie, mogą przejąć i utrzymać, przynajmniej przez pewien czas, terytorium od dysfunkcyjnych rządów. Dobre intencje, ale źle pomyślane wojny, by zmienić odrażające reżimy, czasami bardzo źle się potoczyły”

Pismo kończy się stwierdzeniem, że architekci NWO z przeszłości “muszą kręcić się w grobach”, widząc, jak daleko Trump już dotarł i że musi zostać usunięty z urzędu, aby zachować Nowy porządek światowy.

https://youtu.be/e-7YrfYrtGo

2 thoughts on “Lord Rothschild: Trump grozi zniszczeniem Nowego Porządku Świata

  • Avatar
    29 lipca 2018 o 12:30
    Permalink

    Skoro wszyscy wiemy,jakim gnidą jest Rothschild,dlaczego nie znajdzie się jakiś snajper.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.