Manifest w Dreźnie z roku 1882 przeciwko hegemonii żydowskiej

Manifest z 1882 roku pokazuje jak hegemonia żydowska był faktem dokonanym 137 lat temu i wyjaśnia, dlaczego zachodnia spójność rasowa i chrześcijańskie dziedzictwo zostały podstępnie zaatakowane. Przeczytaj to i zadaj sobie pytanie: „Czy Hitler doszedłby do władzy bez masońsko żydowskiego współudziału? „

(ADOLF STOECKER (1835-1909) BYŁ KAPELANEM DWORSKIM CESARZA WILHELMA II, POLITYK, ORAZ NIEMIECKI TEOLOG LUTERAŃSKI, KTÓRY ZAŁOŻYŁ CHRZEŚCIJAŃSKĄ PARTIĘ SPOŁECZNĄ I PODJĄŁ PRÓBĘ BY COFNĄĆ ŻYDOWSKĄ KONTROLĘ. POMAGAŁ ZORGANIZOWAĆ „KONFERENCJĘ ANTYŻYDOWSKĄ” Z 1882 R.)

 „W pośpiechu przygotowywana jest nowa wojna w obronie demokracji i domniemanego prawa, sojusz wszystkich grup żydowskich jest już kompletny, nosi oficjalny tytuł sojuszu trzech wielkich demokracji: angielskiej, amerykańskiej, i Francuzów (…) Izrael domaga się wojny światowej … Izrael jest pozytywnie przekonany, że czas jest coraz krótszy, a ich wojna światowa jest koniecznością, aby w imię niepodzielnego pokoju, cała ta część ludzkości, która chce odrzucić żydowskie jarzmo, może być ułożona nisko „.    – Revue Internationale des sociétés secrétes, kwiecień 1937 r.

Dr Henry Makow

Ostatnim znaczącym wysiłkiem na rzecz obrony chrześcijańskich wartości narodowych była „Pierwsza międzynarodowa konferencja antyżydowska”, która odbyła się w Dreźnie we wrześniu 1882 r. Konferencja zgromadziła 300 wybitnych biznesmenów, arystokratów, polityków, duchownych, prawników, lekarzy, rolników i intelektualistów z Niemiec, Austrii i Rosji. Stworzyli manifest skierowany do „Rządów i narodów chrześcijańskich zagrożonych judaizmem”,  który pokazuje jak żydowska hegemonia była faktem dokonanym 137 lat temu i wyjaśnia, dlaczego zachodnia spójność rasowa i chrześcijańskie dziedzictwo są nieustannie atakowane.

INWAZJA FINANSOWA I KULTURALNA

Manifest zaczyna się od stwierdzenia, że ​​Europa została zaatakowana przez obcą rasę bardziej niebezpieczną i podstępną niż Arabowie, Tatarzy czy Turcy w przeszłości z powodu „jej środków i celów”.

Żydowska „emancypacja” po Rewolucji Francuskiej („Równość, Braterstwo, Wolność”) usunęła ochronę przed rasą, której pierwsze i najważniejsze myśli i energie są wszędzie nakierowane na umieszczanie innych narodów w moralnych i materialnych kajdanach niewolników …”

„Zgodnie z żydowskimi tradycjami religijnymi i narodowymi, wszystkie te narody zostały stworzone jedynie po to, by im służyć, zasada równości była również stosowana do rasy, która nie chce być z nami równa, uważając się za lud uprzywilejowany przez Boga i postrzega resztę ludzkości jako niższe istoty, nieczyste zwierzęta.”

(MERKEL PONOWNIE OTRZYMUJE NAGRODĘ OD SWOJEGO MISTRZA)

„Co więcej, oszustwo, kradzież ich mienia, wykrwawienie ich na sucho, sprowadzenie na nich ruiny, sprzeniewierzenie się, zhańbienie, a nawet zabicie ich stanowi działanie miłe dla ich Boga.” Nic dziwnego więc, jeśli współczesny liberalizm, coraz bardziej identyfikuje się z pseudo-liberalizmem, który w rękach żydów stał się wygodnym narzędziem realizacji planów dotyczących dominacji nad światem i wprowadzania żelaznych narzędzi dla narodów europejskich.

„W wyniku żydowskiego monopolu na rząd i finanse wszyscy zostali uwikłani w materialną zależność od żydów … zostali zmuszeni do przekształcenia się w ich posłusznych sług. Żydzi zatrudniają wpływowych ludzi, którzy są aktywni w życiu publicznym, aby wypełnić dobrze płatne stanowiska w bankach, kolejach, towarzystwach ubezpieczeniowych itd. Osoby te są zatem praktycznie trzymane jako żydowscy wasale i są najbardziej gorliwymi i wpływowymi zwolennikami żydowskiej władzy w legislaturach i rządach.”

W wyniku wojen prowadzonych przez żydów, „rządy niektórych zadłużonych krajów stały się niczym więcej niż instytucjami żydowskimi, żydowskimi instytucjami windykacyjnymi, co wyjaśnia całkowitą bezczynność tych rządów w odniesieniu do kwestii żydowskiej, a także ich wrogie zachowanie wobec własnej ludności na korzyść żydostwa”.

MASS MEDIA

„Ze względu na własność mediów, do niedawna żadna gazeta w Europie Środkowej nie ośmieliłaby się mówić prawdy w stosunku do żydostwa, w związku z czym żydzi stali się absolutnymi mistrzami, twórcami opinii publicznej. Stłumiony jest każdy artykuł, który w najmniejszym stopniu odnosi się do tematu dominacji żydowskiej, zostaje on usunięty.”

Awans polityczny „zależy od korzystnej pozycji prasy żydowskiej … W rezultacie niewolnictwo intelektualne i moralne tchórzostwo w stosunku do żydostwa są jedną z najbardziej charakterystycznych cech naszych czasów”.

„Głównie za sprawą prasy, żydostwo coraz bardziej podważa religię chrześcijańską, która w czasach rzymskich z jednej strony ocaliła europejską rasę aryjską od moralnego bankructwa, a z drugiej pół-cywilizowanego barbarzyństwa, a także ją zregenerował, czyniąc cywilizację i kulturę europejskiej rasy aryjskiej na mocnych fundamentach religijnych, moralnych i społecznych „.

„Religia chrześcijańska jest najpotężniejszą reakcją przeciwko żydowskim tendencjom do osiągnięcia dominacji nad światem, jest nieprzezwyciężalnym protestem przeciwko wyniesieniu semickiego ponad rasę aryjską, a więc naturalne jest, że żydowski klan jest zaprzysięgłym śmiertelnym wrogiem zarówno założycieli tej religii i samej religii chrześcijańskiej , a zatem żydzi mogą jedynie stanowczo ustanowić wyższość i rządy rasy semickiej, kiedy zdołała ona pokonać naturalną reakcję, sprzeciwiając się jej i zniszczyć instytucję chrześcijaństwa „.

WNIOSEK

Manifest z 1882 r. zręcznie opisuje niemoc chrześcijańskiego przywództwa, co jest dziś równie oczywiste. Nie było „drugiej międzynarodowej konferencji antyżydowskiej”. Uczestnicy uznali, że walczą z przegraną już przyczyną. Nie proponowali środków, ponieważ  ” ten naród pasożytów stał się zbyt głęboko zakorzeniony w ciele naszego życia społecznego i państwowego dlatego pierwszy kongres, działał pod złudzeniem, że jego potencjalnie szczegółowe propozycje mogą być dzisiaj wykonane”.

EUGEN DÜHRING

Było tak pomimo faktu, że Eugen Duhring określił szczegółowy program w poprzednim roku (1881) w swojej książce „O Żydach”. Jak na ironię, wymagało to udziału sponsorowanych przez żydów iluminatów, aby wprowadzić wiele propozycji Duhringa, które były podobne do polityki rasowej obowiązującej obecnie w Izraelu.

Powstanie nazistów doprowadziło do ludobójstwa około sześć milionów niemieckich antysemitów (tj nazistów) podczas IIWŚ i 50 milionów innych nie-Żydów. Biorąc pod uwagę ocenę z 1882 r., czy myślisz, że naziści mogliby osiągnąć władzę bez żydowskiego sponsoringu Illuminatów? Podobnie jak w szachach, często poświęcasz gracza (czyli niesyjonistycznego żyda), aby wygrać grę.

Generalnie ton Manifestu staje się bardziej małostkowy i rasistowski, atakując wszystkich żydów tym samym pędzlem, mówiąc, że wszyscy żydzi są kosmopolitami bez lojalności wobec kraju lub przywiązania do ziemi, niezdolni do uczciwości, ciężkiej pracy lub naukowej i twórczej oryginalności, napędzającej rolników do nędzy z ich lichwą.

Chociaż zgadzam się z opisem manifestu i jego celami, wielu, jeśli nie większość Żydów, było patriotycznych, pracowitych i chciało się przyswoić. Szacuje się, że 100 000 żydów służyło w armii niemieckiej podczas pierwszej wojny światowej , a 18 000 otrzymało Żelazny Krzyż. 12.000 zginęło w akcji. W latach trzydziestych 60% wszystkich niemieckich małżeństw żydowskich było międzyrasowych. Iluminaci musieli stworzyć Hitlera, aby zmusić ich do wyjazdu do Izraela.

Chrześcijańscy przywódcy powinni zachęcać już trwający proces asymilacji żydów. Zamiast tego, Konferencja z 1882 r. stwierdziła, że ​​jedynym rozwiązaniem jest ich wydalenie.

„Europa należy do ludów chrześcijańskich i dlatego nie powinna być poligonem doświadczalnym dla głodu władzy jakiegokolwiek wrogiego, apodyktycznego, niechrześcijańskiego elementu narodowego. Historia minionych stuleci w pełni dowodzi, że dekrety prawne ograniczające rasę żydowską – bez względu na to, jak są rygorystyczne – nie osiągają pożądanych rezultatów.”

Niezależnie od tego, co myślimy o tym Manifeście, zapewnia on unikalną historyczną perspektywę dzisiejszego świata. Żyjemy w półmroku cywilizacji chrześcijańskiej, która poniosła serię kolosalnych porażek i klęsk, które zostały zamaskowane jako tylko wojny, prawa obywatelskie, różnorodność, wyzwolenie seksualne, feminizm, prawa homoseksualistów, migracje itd. Ale ta perspektywa może wzmocnić nasze postanowienie przeciwstawiać się dalszemu niszczeniu społeczeństwa przez satanistów Illuminati.

Źródło: https://www.henrymakow.com/2018/09/1882-Manifesto-Puts-NWO-in-Perspective%20.html

Tłum. Sobrius

Polskie źródło: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/02/22/manifest-w-dreznie-z-roku-1882-przeciwko-hegemonii-zydowskiej/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.