Niebezpieczny sojusz Rothschildów i Watykan Franciszka [WIDEO]

F. WILLIAM ENGDAHL

 Najbardziej globalistyczny papież sformalizował sojusz z największymi postaciami światowych finansów, na czele którego stoi nikt inny jak ta szlachetna rodzina bankowa Rothschildów.

Nowy sojusz to wspólne przedsięwzięcie, które nazywają „Radą Kapitalizmu Włączającego z Watykanem”. To przedsięwzięcie jest jednym z bardziej cynicznych, a biorąc pod uwagę aktorów, jest to najgroźniejsze oszustwo promowane od czasu, gdy guru Davos WEF i protegowany Henry Kissingera, Klaus Schwab , zaczęli promować wielki reset światowego porządku kapitalistycznego.

 Co i kto stoi za tą tak zwaną Radą Kapitalizmu Włączającego z Watykanem?

Na swojej stronie internetowej ogłaszają w typowej mowie ONZ (czytaj między wierszami):

„Rada Kapitalizmu Włączającego to ruch światowych liderów biznesu i sektora publicznego, którzy pracują nad zbudowaniem bardziej inkluzywnego, zrównoważonego i zaufanego systemu gospodarczego, który odpowiada potrzebom naszych obywateli i planety.”

Bardziej zrównoważony, zaufany system gospodarczy? Czy to nie brzmi jak niesławna Agenda 21 ONZ i jej córka Agenda 2030, główny plan globalistów? 

Następnie twierdzą, że „kapitalizm włączający zasadniczo polega na tworzeniu długoterminowej wartości dla wszystkich interesariuszy – przedsiębiorstw, inwestorów, pracowników, klientów, rządów i społeczności”.

Kontynuują: „Członkowie Rady podejmują wykonalne zobowiązania zgodne z filarami Międzynarodowej Rady Biznesu Światowego Forum Ekonomicznego dotyczącymi tworzenia trwałej wartości – ludzi, planety, zasad rządzenia i dobrobytu – i które przyczyniają się do realizacji celów zrównoważonego rozwoju ONZ”.

Ogłaszając porozumienie z Watykanem, Lynn Forester de Rothschild oświadczyła: „Ta rada będzie postępować zgodnie z ostrzeżeniem papieża Franciszka, aby słuchać„ wołania ziemi i wołania ubogich ”i odpowiadać na żądania społeczeństwa dotyczące bardziej sprawiedliwych i zrównoważonych modeli wzrostu ”.

Ich odniesienie do Światowego Forum Ekonomicznego Klausa Schwaba nie jest przypadkowe. Grupa jest kolejną frontową organizacją w tym, co staje się pędem globalistycznego pędu, aby przekonać sceptyczny świat, że ci sami ludzie, którzy stworzyli model globalizacji kierowanej przez MFW po 1945 roku i gigantyczne korporacje potężniejsze niż rządy, niszcząc tradycyjne rolnictwo na rzecz toksycznego agrobiznesu, niszczenie standardów życia w krajach uprzemysłowionych, aby uciekać do krajów z tanią siłą roboczą, takich jak Meksyk czy Chiny, doprowadzi teraz do naprawienia wszystkich ich nadużyć?

Jesteśmy naiwni, jeśli to przełkniemy.

Rothschild i przyjaciele

Po pierwsze, warto zobaczyć, kim są „inkluzywni” kapitaliści, łączący siły z Papieżem i Watykanem. Założycielką jest dama nosząca imię Lady Lynn Forester de Rothschild . Jest żoną 90-letniego emerytowanego mega miliardera, szefa londyńskiego NM Rothschilds Bank, Sir Evelyna de Rothschilda . Lady Lynn jednak pochodzi z „pospolitych” korzeni, urodziła się w amerykańskiej rodzinie robotniczej w New Jersey, której ojciec, jak sama mówi, pracował na dwóch etatach, aby dać jej i jej braciom ukończyć prawo i studia medyczne. Wydawało się, że miała wpływowych mentorów, kiedy udała się na Wall Street, a następnie do firm telekomunikacyjnych, w tym do Motoroli, i zarobiła dziesiątki milionów, zanim połączyła się z Sir Evelynem i jego aktywami o wartości 20 miliardów dolarów.(ER: to oficjale dane, powinno być TRYLIONY, biorąc pod uwagę, ile stuleci Rotszyldowie zajmowali najbardziej wpływowe stanowiska w świecie finansów) Według doniesień z wikipedia Henry Kissinger odegrał osobistą rolę w zachęcaniu do transatlantyckiego związku tych dwojga podczas spotkania Grupy Bilderberg.

Lady Lynn jest interesująca również poza swoim słynnym mężem. Zgodnie z listą nazwisk osób, które leciały prywatnym odrzutowcem skazanego handlarza seksualnego dziećmi i zgłoszonego agenta Mossadu Jeffreya Epsteina , jedno powtarzające się nazwisko, to „de Rothschild, Lynn Forester”.

Warto zauważyć, że ta sama Lynn Forester w 1991 roku, zanim wzięła Sir Evelyna za męża, hojnie pozwoliła brytyjskiemu przyjacielowi w pełni korzystać z jednego z apartamentów Lynn na Manhattanie, po rzekomym zamordowaniu ojca kobiety, brytyjskiego potentata medialnego i agenta Mosadu, Robert Maxwell. Brytyjski przyjaciel Lynn, Ghislaine Maxwell, jako partner Jeffreya Epsteina oczekuje dziś na proces za współudział w handlu dziećmi. Maxwell podobno utrzymywała adres Lady Lynn na Manhattanie do niedawna, aby zarejestrować dziwaczną organizację non-profit Terramar, którą założyła wraz z Epsteinem w 2012 roku, rzekomo mającą na celu ratowanie naszych oceanów. Kiedy Epstein został aresztowany, szybko rozwiązała organizację non-profit. Jednym z darczyńców TerraMar Ghislaine była fundacja Clintona, która prowadzi do kolejnego przyjaciela.

Lady Lynn ma kolejną wieloletnią przyjaciółkę o imieniu Hillary Clinton , której mąż, Bill, również był zalogowany na prywatnym odrzutowcu Epsteina Lolita Express około dwa tuziny razy. Lynn i jej nowy mąż, Sir Evelyn, byli tak blisko Clintonów, że w 2000 roku nowożeńcy Rotszyldów spędzili część miesiąca miodowego jako goście w Białym Domu Clintonów. Lady Lynn później stała się głównym zbieraczem funduszy w 2008 r. I ponownie w 2016 r. Na ewentualną kampanię Hillary na prezydenta, zwaną „bundlerem”. Doradzała także Hillary w zakresie jej programu gospodarczego, wolnego rynku opartego na Adamie Smithie, jak opisała go nie raz w wywiadach.

„Strażnicy” Lady Lynn

W tym momencie przedsięwzięcie Rotszyldów z Watykanem, oprócz współzałożycielki Lady Lynn Forester de Rothschild, obejmuje starannie wybranych potentatów finansowych i ich wybrane fundacje, które pompatycznie nazywają siebie „strażnikami”. To określenie brzmi bardziej jak gang z południowej części Chicago lub jakiś rodzaj mafijnych władców. Nazywają siebie strażnikami moralnymi, teraz razem ze swoimi nowymi przyjaciółmi w Watykanie, dla reformy kapitalizmu .

Lista członków opiekunów obejmuje Rajiv Shah , dyrektora generalnego Fundacji Rockefellera i byłego partnera oszustwa AGRA Fundacji Gatesa, mającego na celu wprowadzenie nasion organizmów zmodyfikowanych genetycznie w Afryce. Fundacja Rockefellera jest zaangażowana w promowanie pandemicznej blokady od 2010 r. I jest kluczową częścią wielkiego programu resetowania WEF. Właśnie opublikowano raport Rockefellera „Reset the Table: Meeting the Moment to Transform the US Food System”.

Do strażników Rothschilda należy także Darren Walker , dyrektor generalny Fundacji Forda . Te dwie fundacje, Ford i Rockefeller, zrobiły więcej dla ukształtowania imperialnej amerykańskiej polityki zagranicznej niż nawet amerykański departament stanu czy Centralna Agencja Wywiadowcza, włączając w to finansowanie nieudanej Zielonej Rewolucji w Indiach i Meksyku oraz utworzenie przez Rockefeller fundusz Uprawy GMO.

Szef DuPont , giganta GMO i grupy chemicznej, jest kolejnym strażnikiem, z fabrykami zajmującymi się szczepionkami i lekami, podobnie jak Merck i Johnson and Johnson . Firma Merck kłamała na temat ryzyka związanego z lekiem na zapalenie stawów Vioxx, dopóki ponad 55 000 użytkowników nie zmarło na zawał serca. Johnson and Johnson był zamieszany w liczne oszustwa w ostatnich latach, w tym związane z negatywnymi skutkami jego leku przeciwpsychotycznego Risperdal, nielegalną obecnością rakotwórczego azbestu w proszku dla niemowląt i potencjalnie tysiącami działań prawnych związanych z jego rolą jako wiodącego dostawcy opioid ze śmiercionośnego leku przeciwbólowego OxyContin wydawanego przez Purdue Pharma.

Inni opiekunowie to prezesi Visa, Mastercard, Bank of America, Allianz Insurance, BP . W 2016 roku Visa wraz z Agencją Rozwoju Międzynarodowego Stanów Zjednoczonych stała za katastrofalnym eksperymentem Modi, mającym na celu wprowadzenie gospodarki bezgotówkowej w Indiach .

Godny uwagi jest również opiekun Mark Carney , były szef Bank of England, a także zwolennik bezgotówkowych walut cyfrowych banków centralnych w celu zastąpienia dolara. Carney jest teraz specjalnym wysłannikiem ONZ ds. Działań na rzecz klimatu i finansów .

Carney jest także członkiem zarządu Światowego Forum Ekonomicznego, publicznego promotora globalnego zresetowania kapitalizmu, aby narzucić dystopijną Agendę 2030 „zrównoważoną” gospodarkę. W rzeczywistości kilku opiekunów Rothschilda jest w zarządzie WEF, w tym miliarder Marc Benioff, założyciel Salesforce zajmujący się przetwarzaniem w chmurze i szef OECD Angel Gurria . Były dyrektor generalny Credit Suisse, Tidjane Thiam, jest członkiem Międzynarodowej Rady Biznesu Światowego Forum Ekonomicznego.

Inni strażnicy inkluzywnej transformacji kapitalizmu to m.in. szef Bank of America , który został pozwany przez rząd Stanów Zjednoczonych za oszustwa związane z kryzysem kredytów hipotecznych typu subprime w USA w 2008 r., A także za pranie pieniędzy dla meksykańskich karteli narkotykowych i rosyjskiej przestępczości zorganizowanej. Lista wybranych opiekunów obejmuje również Marcie Frost, kontrowersyjną szefową CalPERS, ogromnego kalifornijskiego funduszu emerytalnego, który zarządza ponad 360 miliardami dolarów.

Kolejnym strażnikiem jest szef State Street Corporation , jednej z największych na świecie firm zarządzających aktywami o kwocie 3,1 biliona dolarów. W styczniu 2020 State Street ogłosiło, że zagłosuje przeciwko dyrektorom spółek z głównych indeksów giełdowych, które nie spełniają celów dotyczących zmian środowiskowych, społecznych i zarządzania. Nazywa się to „zielonym inwestowaniem” , jako część tak zwanego „inwestowania odpowiedzialnego społecznie” . Strategia WEF, promowana również przez członków zarządu WEF, takich jak Larry Fink z BlackRock, nagradza firmy, które uznają za „odpowiedzialne społecznie”. To jest klucz do programu inkluzywnego kapitalizmu nie tylko strażników inkluzywnego kapitalizmu Rotszylda, ale także WEF.

Ich strona internetowa podaje, że strażnicy zarządzają ponad 10,5 bilionów dolarów i kontrolują firmy zatrudniające 200 milionów pracowników. Teraz krótkie spojrzenie na ich nowego partnera w Watykanie.

Mając takie tło, nowa Rada Kapitalizmu Włączającego wraz z Watykanem Lynn de Rothschild wymaga dokładnej analizy, ponieważ wyraźnie planują wielkie rzeczy wraz ze Światowym Forum Ekonomicznym Klausa Schwaba w celu “ zreformowania ” światowej gospodarki i nie będzie to miłe czy moralne, możemy być tego pewni.

Źródło

Poniżej wideo komentarz dr. MARSHALL TAYLOR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.