Niespodzianki w szczepionkach: Świński wirus DNA i komórki nerek małpy

Przemysł szczepionkowy nie chce byś poznał ten “brudny” sekret.

(Natural News) Lista zaróbek szczepionkowych / substancji pomocniczych ujawniona przez CDC zapewnia wgląd w niektóre z najbardziej toksycznych składników, które duże firmy farmaceutyczne używają w produkcji szczepionek. Ponieważ FDA i CDC kładą nacisk na bezpieczeństwo tych szczepionek, większe firmy farmaceutyczne nadal wykorzystują te składniki, aby zarobić na swoich produktach, jednocześnie ignorując bezpieczeństwo publiczne.

Szczepionki mocno obciążone zainfekowanymi komórkami zwierzęcymi

Lista CDC zawiera szereg zaróbek, które wykorzystują różne komórki vero pobrane od zwierząt. Komórki te zostały poddane wielkiej analizie, ponieważ różne badania kliniczne podniosły obawy dotyczące możliwej infekcji. Na przykład zaróbka znaleziona w szczepionce przeciwko polio zawiera komórki afrykańskich zielonych małp. Wiadomo, że komórki vero pobrane od tego gatunku małpy są zakażone małpim wirusem 40 / Simian Virus 40, wiązanym z powstawaniem różnych rodzajów raka. Dalsza analiza wykazała również, że wirus ma wolno postępującą archetypową odmianę, której producenci leków i regulatory nie potrafili monitorować. Zastosowanie tej zarażonej zaróbki szczepionki spowodowało znaczny wzrost częstości występowania nowotworów od lat 1960.

Szczepionkę przeciwko rotawirusowi też zaatakowano za używanie tej zaróbki. Badanie z 2010 opublikowane w Journal of Virology  wykazało, że zawiera podobny małpi wirus, Według naukowców z 96% pewnością.  Inne badanie potwierdziło obecność endogennego wirusa pawiana w tej samej szczepionce, i jego rezultaty opublikowano w Advances in Virology. Skażone komórki pobrane od chorych małp też były w szczepionce przeciwko ospie. Wskazania ostrzegawcze dla wspomnianej szczepionki obejmują szereg niekorzystnych stanów zdrowotnych, takich jak choroba serca, ślepota i zapalenie mózgu.

Surowica bydlęca jest inną potencjalnie śmiertelną zaróbką znajdującą się przeważnie w szczepionkach MMR i rotawirusowych. Włączenie jej do szczepionek wywołało obawy w infekcji chorobą Creutzfeldta-Jakoba / CJD. Choć inne agencje zdrowia – łącznie z WHO, CDC i  Australian Therapeutic Goods Administration – obaliły to, to były rzadkie, udokumentowane przypadki CJD u ludzi w Brytanii. Te przypadki wiązano ze spożywaniem produktów skażonych chorobą wściekłych krów.

Eksperci wyrazili też obawy o wykorzystywaniu świńskich komórek vero w produkcji szczepionek. Szczepionka przeciwko rotawirusom znalazła się w kłopocie / rotavirus vaccine was in a bit of hot water kilka lat temu, kiedy regulatorzy wykryli, że zawierała bardzo wysoki poziom świńskiego circovirusa 1. Szczepionka zawierała ponad 100.000 świńskich circuvirus 1 cząsteczek DNA w każdej dawce. Ale nadal niepewne jest jak wirus bezpośrednio wpływa na ludzi, co czyni to tym bardziej niepokojącym.

Firmy farmaceutyczne celowo dodają do szczepionek substancje rakotwórcze i neurotoksyny

Wysoce toksyczne chemikalia nie są niczym niezwykłym / uncommon in vaccine production w produkcji szczepionek. W rzeczywistości lista CDC zaróbek szczepionkowych obejmuje co najmniej jeden związek chemiczny klasy przemysłowej. Benzen, na przykład, jest kluczowym składnikiem barwników spożywczych stosowanych w szczepionkach. Benzen jest wysoce toksycznym czynnikiem rakotwórczym wiązanym z występowaniem różnych rodzajów raka, takich jak ostra białaczka szpikowa, chłoniak nieziarniczy i szpiczak mnogi. Inne rakotwórcze związki znajdujące się w szczepionkach obejmują formaldehyd, aceton i etanol.

Tiomersal, neurotoksyna, też występował w większości zaróbek szczepionek na liście CDC. Zawiera rtęć, drugi najbardziej toksyczny element na świecie / the second most toxic element in the world tuż za plutonem. Różne badania wykazały związek między tiomersalem i wystąpieniem zaburzeń ze spektrum autyzmu u dzieci.

Pomimo widocznego zagrożenia dla zdrowia duże firmy farmaceutyczne / big pharmaceutical companies nalegają na stosowanie wodorotlenku glinu /aluminium jako kluczowego składnika do produkcji szczepionek. Wodorotlenek glinu jest związany z szeregiem niekorzystnych stanów medycznych, w tym rabdomiolizy, encefalopatii i osteomalacji. Wywołujący astmę aldehyd glutarowy również wydawał się kluczowy w produkcji szczepionek. Dane z listy CDC wykazały, że co najmniej 8 zaróbek szczepionkowych używało toksycznego związku jako środka dezynfekującego. Aldehyd glutarowy powiązano z chemicznym zapaleniem okrężnicy, zapaleniem odbytnicy i egzemą.

Earl Garcia – 16.01.2019

Źródło: https://www.vaccinedamage.news/2019-01-16-vaccines-found-to-contain-pig-virus-dna-and-monkey-kidney-cells.html

Tłum. Ola Gordon/https://chomikuj.pl/OlaGordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.