Obowiązkowe szczepionki: pełna kontrola nad ciałem fizycznym

Jeśli istnieje zwarta grupa organizacji Big Pharma współpracujących na rzecz globalnego monopolu na opiekę zdrowotną, to Bill Gates i Fundacja Billa i Melindy Gates stoją na ich czele.

Technokracja

Technokraci, czyli naukowcy i inżynierowie, którzy uważają, że ich rolą jest kontrolowanie całej przyrody, zasobów, produkcji, konsumpcji i zarządzania „stadem” ludzi na ziemi, na które to wszystko jest wydawane na końcu. (Uwaga: nie wszyscy naukowcy i inżynierowie są technokratami!)

Dla technokratów, bez względu na problem, nauka ma odpowiedź. Nikt inny nie byłby w stanie uzyskać odpowiedzi, gdyby nie była oparta na wiedzy naukowej. 

COVID-19 jest obecnie ogólnie postrzegany jako dzieło wysoko wykwalifikowanych genetyków, co oznacza, że ​​został stworzony przez naukę, nawet jeśli szczegóły są nadal nieznane. Inni naukowcy zaczęli mówić, że nauka ma odpowiedź: masowe szczepienia całej populacji świata w celu zbudowania „odporności stada”. Bez względu na to, że taka szczepionka nie została jeszcze wynaleziona, ponieważ technokraci mają halucynacje przypominające pollyannę, że przyszłe innowacje zawsze będą ich ratować.  

Ludzie chcą być bezpieczni od COVID-19, ale lepiej niech uważają, czego chcą, ponieważ otrzymają przymusowe szczepienia, które spowodują trwałe zmiany w ich ciałach i umysłach. 

W poniższym artykule Robert F. Kennedy, Jr. przedstawia zjadliwy raport na temat szalonej nauki Billa Gatesa i jego Fundacji Billa i Melindy Gatesów. Przeczytaj uważnie.


Globalny program szczepień firmy Gates: Win-win dla szczepionek farmaceutycznych i obowiązkowych

Robert F. Kennedy Jr., przewodniczący, Obrona zdrowia dzieci

Szczepionki dla Billa Gatesa są strategiczną filantropią, która karmi jego wiele firm związanych ze szczepionkami (w tym ambicje Microsoftu, aby kontrolować  globalne przedsiębiorstwo zajmujące się identyfikacją szczepień ) i daje mu dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną.

Obsesję Gatesa na temat szczepionek wydaje się podsycać przekonanie o uratowaniu świata za pomocą technologii.

Obiecując  swój udział w wysokości 450 milionów dolarów  w wysokości 1,2 miliarda dolarów w celu wyeliminowania polio, Gates przejął kontrolę nad indyjską Narodową Grupą Doradczą ds. Szczepień (NTAGI), która nakazała do  50 dawek  (Tabela 1) szczepionek przeciw polio poprzez  nakładanie programów szczepień  na dzieci przed ukończeniem wieku pięć. Indyjscy lekarze obwiniają kampanię Gatesa za niszczycielską  epidemię ostrego porażenia niedokrwiennego serca (NPAFP), która sparaliżowała 490 000  dzieci powyżej oczekiwanych wskaźników w latach 2000–2017. W 2017 r. Rząd Indii cofnął program szczepień  Gatesa i poprosił Gatesa i jego polityki dotyczące szczepionek opuścić Indie. Stopy NPAFP gwałtownie spadły.

W 2017 r.Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) niechętnie przyznała, że ​​globalna eksplozja w polio jest  głównie szczepem szczepionkowym . Najbardziej przerażające epidemie w  Kongo, Afganistanie i na  Filipinach  związane są ze szczepionkami. W rzeczywistości do 2018 r.  70% globalnych przypadków polio  stanowiło szczepy szczepionkowe.

W 2014 r. Gates Foundation sfinansowała testy eksperymentalnych szczepionek przeciw HPV, opracowanych przez Glaxo Smith Kline (GSK) i Merck, na  23 000 młodych dziewcząt  w odległych prowincjach Indii. U około  1200 osób wystąpiły ciężkie działania niepożądane , w tym zaburzenia autoimmunologiczne i płodności. Siedmiu zmarło . W dochodzeniach rządu indyjskiego stwierdzono, że badacze finansowani przez Gates popełnili  wszechobecne naruszenia etyczne : wywieranie presji na wrażliwe wiejskie dziewczyny na proces, zastraszanie rodziców, fałszowanie formularzy zgody i odmawianie opieki medycznej poszkodowanym dziewczynom. Sprawa znajduje się obecnie w krajowym Sądzie Najwyższym.

W 2010 r. Gates Foundation sfinansowała badanie 3 fazy eksperymentalnej szczepionki przeciwko malarii GSK,  zabijając 151 afrykańskich niemowląt  i powodując poważne działania niepożądane, w tym porażenie, drgawki i drgawki gorączkowe na  1048 z 5949 dzieci .

Podczas kampanii MenAfriVac przeprowadzonej przez Gatesa w 2002 r. W Afryce Subsaharyjskiej, agenci Gatesa siłą zaszczepili tysiące afrykańskich dzieci przeciwko zapaleniu opon mózgowych. Około 50 z 500 zaszczepionych dzieci rozwinęło paraliż . Gazety południowoafrykańskie skarżyły się: „ Jesteśmy świnkami morskimi dla producentów narkotyków ”. Były starszy ekonomista Nelsona Mandeli, profesor Patrick Bond, opisuje praktyki filantropijne Gatesa jako „ bezwzględne i niemoralne ”.

W 2010 r. Gates  przeznaczył 10 mld USD  na WHO, mówiąc: „Musimy uczynić to dekadą szczepionek”. Miesiąc później Gates powiedział w  Ted Talk,  że nowe szczepionki „mogą zmniejszyć populację”. W 2014 r. Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy w Kenii oskarżyło WHO o chemiczną sterylizację milionów niechętnych kobiet w Kenii   kampanią szczepionkową przeciwko tężcowi . Niezależne laboratoria znalazły formułę sterylności w każdej testowanej szczepionce. Po odrzuceniu zarzutów WHO w końcu przyznało, że opracowuje szczepionki bezpłodności od ponad dekady. Podobne oskarżenia napłynęły z  Tanzanii, Nikaragui, Meksyku i Filipin .

Badanie z 2017 r.  (Morgenson i in. 2017) wykazało, że popularna szczepionka DTP WHO zabija więcej afrykańskich dzieci niż chorób, którym zapobiega. Dziewczęta szczepione DTP poniosły 10-krotną śmiertelność dzieci, które nie otrzymały jeszcze szczepionki. WHO odmówiła wycofania śmiertelnej szczepionki, którą wymusza na dziesiątki milionów afrykańskich dzieci rocznie.

Zwolennicy globalnego zdrowia publicznego na całym świecie oskarżają Bramy o odsuwanie agendy WHO od projektów, o których udowodniono, że ograniczają choroby zakaźne: czysta woda, higiena, odżywianie i rozwój gospodarczy. Fundacja Gatesa wydaje tylko około  650 milionów dolarów z 5 miliardów dolarów budżetu  na te obszary. Mówią, że przekierował zasoby agencji, aby realizować swoją osobistą filozofię, zgodnie z którą dobre zdrowie pojawia się tylko w strzykawce.

Oprócz korzystania ze swojej filantropii do kontrolowania WHO, UNICEF, GAVI i PATH, Gates finansuje  prywatną firmę farmaceutyczną,  która produkuje szczepionki, a ponadto przekazuje 50 milionów dolarów na  12 firm farmaceutycznych w  celu przyspieszenia opracowania szczepionki koronawirusowej. W swoich  ostatnich wystąpieniach w mediach Gates wydaje się pewny, że kryzys Covid-19 da mu teraz szansę narzucenia dyktatorskich programów szczepień amerykańskim dzieciom.

© 2 sierpnia 2018, Children’s Health Defense, Inc. Ta praca jest reprodukowana i rozpowszechniana za zgodą Children’s Health Defense, Inc. Chcesz dowiedzieć się więcej od Children Health Defense? Zarejestruj się, aby otrzymywać bezpłatne wiadomości i aktualizacje od Roberta F. Kennedy’ego, Jr. i Obrony Zdrowia Dziecka. 

źródło: https://www.technocracy.news/mandatory-vaccines-complete-control-over-your-physical-body/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.