Oficer CIA: Wszystkie ataki terrorystyczne to operacje służb specjalnych

Były oficer CIA Robert David Steele przyznał publicznie, że służby specjalne używają ataków terrorystycznych do sterowania opinią publiczną, według jego słów wszystkie ataki terrorystyczne to teatr służb specjalnych.

Robert David Steele (ur. 16 lipca 1952 w Nowym Jorku) – amerykański aktywista, polityk, były oficer CIA (1978- 1988), znany z promowania tzw. białego wywiadu (ang. open- source intelligence; OSINT). W 2012 zabiegał o nominację Partii Reform na kandydata na urząd Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Więcej informacji na temat Roberta Davida Steele na stronach:

„Większość terorystów są terorystami pod fałszywą flagą, którzy zostali powołani przez nasze służby bezpieczeństwa. Nie mam bezpośredniego dostępu do Anglii, ale powiem, że tutaj, w Stanach Zjednoczonych, każdy atak terrorystyczny, który mieliśmy, został dokonany pod fałszywą flagą albo przez informatora od FBI. Tak naprawdę mamy obywateli którzy próbują zatrzymać informatorów FBI lansujących terroryzm. Staliśmy się domem wariatów. Jeśli chodzi o Jihadi Johna, to mogę powiedzieć, że jest on fundowany przez Arabię Saudyjską, trenowany przez CIA, to całe niszczenie starożytnych artefaktów, itd. To jest tajna operacja, to nie jest coś, co by zwykle robili. To jest, jednym słowem, wielki teatr.” – były oficer CIA, Rober David Steele

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.