ONZ normalizuje pedofilię: Deep State może polować na wasze dzieci.

Urząd wysokiego komisarza ds. Praw Człowieka sankcjonuje rewolucję seksualną, której punktem kulminacyjnym będzie legalizacja i pełne poparcie transgenderyzmu, ale wesprze też legalizację pedofilii. Kiedy Deep State jest dalej demaskowany za rolę w Pedogate, możemy oczekiwać więcej kontrataków takich jak legalizacja pedofilii.

From The New American:

Rada Praw Człowieka ONZ, w skład której wchodzą niektóre z najbardziej bezwzględnych dyktatur, w ubiegłym tygodniu wywołała globalne oburzenie głosując za mianowaniem ONZ-owskiego cara nadzorującego normalizację homoseksualizmu i transgenderyzmu na świecie.

… Zdaniem służby propagandowej ONZ, zdyskredytowana Rada Praw Człowieka ONZ debatowała nad tym 30 czerwca przez niemal 4 godziny przed przyjęciem planu w kontrowersyjnym głosowaniu. 23 członków-rządów i reżimów zagłosowali na rzecz mianowania nowego cara, 18 przeciw i 3 wstrzymało się. Uchwałę przyjęto dzięki ścisłej sieci komunistycznych i socjalistycznych rządów w Ameryce Łacińskiej z bliskimi więziami z marksistowskimi grupami terrorystycznymi, zachodnimi globalistami, Moskwą i Beijing. Wiele europejskich rządów i inni członkowie „LGBT Core Group”, do których należą Obama i UE, również odegrali kluczową rolę w przepchnięciu planu z poza organizacji „praw człowieka” ONZ. „Po raz pierwszy praca nad  tym problemem [normalizacja homoseksualizmu i transgenderyzmu] zostanie skutecznie zinstytucjonalizowana w Radzie Praw Człowieka” – powiedziała ONZ…”

…”celebrowana jako „wielki krok w kierunku praw człowieka w USA”. „Uchwały za którymi on się tu opowiadał – łącznie z nowymi prawami dla ochrony ludzi przed dyskryminacją – są tymi samymi uchwałami które dzisiaj zalecamy rządom wszędzie”. Na ironię pochwała dla gwałciciela dzieci przyszła nawet kiedy „pokojowe” wojska ONZ mierzyły się z globalnym oburzeniem za systematyczne gwałty i wykorzystywanie seksualne dzieci na całym świecie.

Wiele lat temu napisałem o tym, że NAMBLA opowiadała się za legalizacją pedofilii. Chciałbyś poznać ich największego sponsora? Spójrz na to:

a

Największym sponsorem NAMBLA jest George Soros. The Libertarian Party popiera reformę Wieku Zgody. Zapoznaj się z tym.

Poniżej przykład sposobu w jaki akademicy mówią o pedofilii. Wkrótce normą stanie się praktyka podobna do tego jak transgeneryści terroryzują dziewczęta w damskich toaletach.

„Zainteresowanie pedofilskie jest naturalne dla ludzkich mężczyzn” – powiedziano w prezentacji. „Co najmniej znaczna mniejszość normalnych mężczyzn chciałaby uprawiać seks z dziećmi… Normalnych mężczyzn dzieci podniecają”.

Jakiś żółkniejący szlak z lat 1970 czy wczesnych 1980, ery molestujących cele brytów i notorycznych PIE, Wymiana Pedofilskich Informacji? Nie. Anonimowi komentatorzy na jakimś podziemnym portalu? Jeszcze raz nie.

Twierdzenie, że pedofilia jest „naturalna i normalna” wypowiedziano nie 30 lat temu a w lipcu tego roku. Nie wypowiedziano tego prywatnie a jako jedno z głównych twierdzeń akademickiej prezentacji wygłoszonej na zaproszenie organizatorów, dla wielu kluczowych ekspertów w tej dziedzinie na konferencji jaka odbyła się na University of Cambridge.

Inne prezentacje to np. „Wyzwolenie pedofila: analiza dyskursywna” i „Niebezpieczeństwo i różnica: stawka hebefilii”.

Hebefilia to preferencja seksualna dzieci we wczesnym okresie dojrzewania, typowo w wieku 11-14 lat.

NAMBLA – żeby skończyć opresję mężczyzn i chłopców którzy swobodnie wybierają dwustronnie zgodne relacje.

Najbardziej ohydną organizacją w Ameryce jest NAMBLA, skrót od Północno Amerykańskie Stowarzyszenie Mężczyzna-Chłopak [North American Man-Boy Association], a ich identyfikującym sztandarowym sloganem  jest „seks przed wiekiem 8 lat albo będzie za późno”.

[…] … George Soros daje pieniądze dla NAMBLA…[…]

Szkoda czasu na tłumaczenie…

Ola Gordon

Źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.