Pandemia Strachu – Fałszywa Pandemia – Cała prawda o Koronaświrusie

„Kilka dni temu wiceminister zdrowia skierował do krajowych konsultantów z dziedziny medycyny pismo ws. zakazu wypowiadania się nt. epidemii koronawirusa. W czasie epidemii, pandemii wirusa eksperci od wirusów mają zakaz wypowiadania się !? Czy to jest według Was normalne?

Teraz wróćmy do samych zgonów, które spowodował wirus, jest już ich ponad 100 tysięcy, gdy ludzie patrzą na te 100 tysięcy liczba wydaje się ogromna, natomiast by nieco uspokoić sytuacje spójrzmy na nią w kontekście innych chorób. Na gruźlicę co roku umiera ponad 1,5 miliona ludzi, są to blisko 3 osoby co minutę. Co 20 sekund ktoś na świecie umiera na gruźlicę. Według oficjalnych danych WHO na gruźlicę w 2017 roku umarło 1,6 miliona ludzi, w 2018 roku 1,5 miliona, za rok 2019 dane poznamy w połowie roku 2020.

Gruźlica natomiast przestaje być straszna gdy porównamy ją do zapalenia płuc, w roku 2016 na zapalenie płuc zmarło ponad 3 miliony ludzi, w roku 2017 ponad 2,5 miliona ludzi, w 2018 zmarło również 2,5 miliona osób. Tylko w samym 2018 roku na zapalenie płuc zmarło 800.000 dzieci!

Mamy także grypę, która przypomina nam naszego koronawirusa, oficjalne dane mówią nam, że na grypę rocznie umiera średnio od 300 tysięcy ludzi ale mieliśmy też lata w których umierało 650 tysięcy, 750 tysięcy ludzi. Dwa lata temu w Niemczech u naszych sąsiadów była fala grypy która pochłonęła 25 tysięcy ofiar. Natomiast na oficjalnej stronie WHO mamy napisane, że na grypę umiera do 650 tysięcy ludzi. Daje to około 55 tysięcy zgonów miesięcznie.

Ja tu oczywiście nie chcę ujmować koronawirusowi… weźcie natomiast pod uwagę to, że na gruźlicę, grypę oraz zapalenie płuc co roku umiera blisko 5 milionów osób. Ja mam tu takie dość istotne pytanie, skoro na koronawirusa w ciągu ostatnich 5 miesięcy umarło tyle osób ile umiera na grypę w ciągu 2 miesięcy, a nasilenia grypy mamy w okresie zimowym i wiosennym, to dlaczego co roku nie zamykamy fabryk, firm, restauracji, hoteli, nie nakazujemy ludziom nosić maseczek, siedzieć w domu skoro panuje grypa która zabija 650 tysięcy ludzi rocznie?”

fragment transkrypcji filmu, cały film pod tektem

Kochani, prosimy Was udostępniajcie ten film wszystkim, przekażcie go znajomym, rodzinie, udostępniajcie go na grupach, w komentarzach ponieważ trwa zmasowany atak medialny aby nas wszystkich oszukać.

Pod przykrywką stworzonej przez media paniki na zlecenie możnych tego świata odbiera nam się wolność, zdrowie, majątek aby zrobić z nas bezbronnych niewolników w tworzonym przez nich świecie technokratycznej dyktatury.

W filmie są informacje tylko z oficjalnych źródeł, bez szurii i foliarstwa, to nie są tzw. „teorie spiskowe”, to są tylko i wyłącznie fakty, które się dzieją już nie za kulisami ale na naszych oczach, podczas gdy większość społeczeństwa śpi ogłupiana medialną propagandą strachu.  Prosimy obejrzeć i przekazać dalej !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.