„Pieniądze” jako zaklęcie okultystyczne – Dr Henry Makow

Funkcja pieniędzy, jest nie tylko ekonomiczna. Sataniści go wyczarowują by zniewolić nas duchowo.

Dr Henry Makow

Kiedy myślimy o pieniądzach, zwykle myślimy o formie kuponu, oficjalnie wyglądających kartkach papieru o różnych nominałach. To jest zwodnicze. Pieniądz to w rzeczywistości abstrakcja oznaczająca wartość materialną.

Każdego dnia są setki milionów transakcji. Czy naprawdę sądzisz, że dokumenty papierowe są przenoszone z banku do banku? Nie, wszystkie zmiany to numer na Twoim koncie. Tylko niewielki ułamek papierowych kartek zmienia swych właścicieli.

Pieniądz jest oryginalny, jest zmiennokształtny: zaczyna się jako „kredyt”, który Rothschildowie dają twojemu kraju lub bankom udzielają pożyczki. Wtedy może przyjąć dowolną formę. W jednej chwili może stać się udziałem w firmie, który można sprzedać, a wpływy wykorzystać na zakup samochodu. Samochód może zostać sprzedany, a wpływy wykorzystane na zakup wakacji na Hawajach. Widzisz mój punkt widzenia? Pieniądz należy traktować jako rodzaj energii elektrycznej, siłę napędową gospodarki.

Kiedy NIE przyjmuje formy towarów lub usług, „pieniądze” hibernują w cyfrach na milionach rachunków bankowych.

Jak już powiedziałem, banki są lokalnymi franczyzami światowego kartelu bankowego Rothschilda. Prowadzą rachunki, decydują, kto dostanie się do tej sieci elektrycznej. Pewnego dnia, gdy zniesione zostaną środki pieniężne, człowiek przeciwstawiający się panującej władzy będzie w niebezpieczeństwie.

„Pieniądze” przychodzą na świat jako dług, zwykle dług publiczny, który jest wspierany przez kredyt państwa. Zabezpieczeniem tego długu są jego obywatele.

W przyszłości Rothschildowie mogliby żądać spłaty tego „długu”, abstrakcji, którą stworzyli z niczego. Jako niewolnicy długów pewnego dnia możemy zostać zniewoleni fizycznie, już nie tylko psychicznie.

TAJEMNE ZAKLĘCIE

Wyobraźcie sobie elektrownię produkującą tę abstrakcję zwaną pieniądzem, jako promieniowanie mikrofalowej wieży. Wyobraź sobie, że jest prowadzona przez satanistów (kabalistów), którzy nienawidzą ludzkości i chcą ją zniewolić. Nie mówię tylko o fizycznym zniewoleniu. Pieniądze służą nam również do duchowego zniewolenia. Większość naszych myśli jest poświęcona pieniądzom. Większość ludzi spędza dzień próbując zarabiać pieniądze lub martwić się, czy będą mieć wystarczająco dużo pieniędzy na starość.

Zasadniczo ludzie zza kurtyny już nas zniewolili duchowo, wtłaczając ludziom do głów  obsesje na punkcie pieniędzy i rzeczy, które można kupić.

Kojarzymy pieniądze z wyzwoleniem, ale wielu super-bogatych ludzi nie jest szczęśliwych. Kate Spade, która popełniła samobójstwo, jest „warta” ponad 200 milionów dolarów. W każdym razie pieniądze są duchowym przedsmakiem naszego fizycznego zniewolenia.

Chodzi mi o to, że funkcja pieniędzy nie jest tylko ekonomiczna. Zniewala nas także duchowo.

Pieniądze i seks to północ-południe naszego kompasu mentalnego. Przez przypadek ludzie, którzy każą nam mieć obsesję na punkcie pieniędzy, są również za seksualnym wyzwoleniem i pornografią. Obie zajmują nasze myśli. Obie odciągają nas od Boga, powodują odczłowieczanie nas oraz poniżają naszą duszę.

Sataniści myślą, że „Bóg” jest brudnym słowem i wygnali je z publicznego dyskursu. Dokonali tego częściowo fałszywie przedstawiając, czym jest Bóg.

Ryzykując obrażanie satanistów, sugeruję, że Bóg jest Prawem ewolucji człowieka. Bóg jest stanem świadomości, w którym duchowe ideały takie jak prawda, piękno, sprawiedliwość i miłość są oczywiste. Bóg stara się urzeczywistnić Siebie poprzez swoje stworzenie. Niestety jego  Stworzenie zostało porwane przez Szatana. Ale aby wejść w ten stan, musimy myśleć o Bogu, a nie o pieniądzach i seksie. Musimy wyrazić naszą wdzięczność Stwórcy za Jego dobroć i starać się żyć w Jego oczach.

Po zapewnieniu naszych rozsądnych potrzeb materialnych musimy wyrzucić pieniądze z naszych myśli. Jedynym człowiekiem, który jest naprawdę wyzwolony, jest ten, który nie dba o pieniądze, a jego duszy nie można kupić.

Możemy spotkać się zgodnie z Bożym planem, jeśli wszyscy służymy Bogu po swojemu.

Bóg jest rzeczywistością. Śpimy. Właśnie tego chcą bankowcy.

Kiedyś myślałem, że społeczeństwo jest zaangażowane w zbiorowy wysiłek, by wynieść wszystkich wyżej. W rzeczywistości społeczeństwo zostało obalone przez satanistów za pomocą systemu bankowego.

Ich celem jest poniżenie, dehumanizacja i zniewolenie nas duchowo, jeśli nie fizycznie. Jesteśmy satanistycznie opętani. Umieramy bez życia. Świadomość jest Życiem.

Źródło: https://www.henrymakow.com/2018/06/money-as-occult-spell.html

Tłum. Sobrius

Polskie źródło: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/02/23/pieniadze-jako-zaklecie-okultystyczne-dr-henry-makow/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.