Plany Iluminatów – William Carr

Iluminaci już wiedzą co się wydarzy w czasie III wojny światowej, została już zaplanowana, program został przygotowany. Pamiętnik, który odkrywa ten program należy do człowieka o imieniu William Carr, który urodził się  w 1895.

Carr wstąpił do kanadyjskiej królewskiej marynarki w bardzo młodym wieku i objął pozycje komandora.

Znał wielu na najwyższych stanowiskach polityki i prawa i środowiska akademickiego. Jego pobocznym hobby było pisanie książek, zwłaszcza o NWO. Jego książki udokumentowały, że jest realizowany plan, w którym zostały przejęte przez illuminatów wszystkie aspekty społeczeństwa , w tym wszystkie organizacje religijne, łącznie z Watykanem.

Carr otrzymał list z prośbą o pomoc od wysokiego rangą oficjała w kościele rzymsko-katolickim w listopadzie 1958. List określał wrogie przejęcie które działo się w Watykanie. Illuminaci przenikali w  kwatery Watykanu.

Carr umrł w niecały rok po otrzymaniu wiadomości, udokumentował także historię stojącą za najbardziej nieuchwytną organizacją w historii świata – illumiantów i ich religie- lucyferianizm.

Opisał, że współczesne organizacje, w tym Grupa Bilderberg i Rada Stosunków Zagranicznych są  lucyferiańskimi organizacjami politycznymi, a głównym organem zarządzającym dla Lucyfera, dla jego ukoronowania jest ONZ.

Udokumentował to w swoich książkach.

Carr napisał kilka książek, najbardziej kontrowersyjna została opublikowana po jego śmierci, nazywa się „Satan- Prince of this world” i tak naprawdę jest niczym więcej niż osobistym pamiętnikiem i notatnikiem  Carra spisywanym przez wiele lat.

Kolejny film usunięty z serwisu YouTube zapraszamy do obejrzenia na naszym kanale w serwisie Vimeo

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.