Problem, Reakcja, Rozwiązanie – Nowy Porządek Świata

Istnieją niezaprzeczalne dowody – wiele dowodów. Żaden inny wniosek nie jest wiec możliwy. Działa światowy Spisek, który głęboko i boleśnie wpływa na ciebie i na mnie. To fakt. Taka myśl niszczy i przeraża. Jest ponadto niebezpieczna i dlatego rozpaczliwie chcemy ja stłamsić, zlekceważyć. Ale to się nam nie uda. Paraliżująca i niepokojąca rzeczywistość daje o sobie znać, nęka nas i stopniowo wtłacza się w nasze myśli.

W końcu musimy albo ja całkowicie odrzucić i odmówić słuchania prawdy, albo jesteśmy zmuszeni uznać ja wraz z okropnymi komplikacjami i konsekwencjami, jakie jej towarzyszą. Moje poszukiwania rozpocząłem z obiektywnym i krytycznym nastawieniem, szczerze pragnąc poznać fakty, jakiekolwiek by one nie były. Wierze, ze zrobicie to samo. To, co odkryłem w poważnych badaniach i poszukiwaniach najpierw mnie zdziwiło, potem przestraszyło, a następnie rozgniewało.

W końcu zdałem sobie sprawę, jakim bylem głupcem, jak bardzo przez cale życie bylem oszukiwany. To bolało do głębi. Ale cale szczęście, szybko uporałem się ze swoim bólem i frustracja. Pozostały złość i oburzenie. Słuszne oburzenie. Wiem jedno: nie jest za późno, by ostrzec jak najwięcej ludzi o nędznym losie, jaki planuje dla nos utajona elita. Nie jest za późno, by ochronić jak najwięcej ludzi przed barbarzyńska przyszłością, jaka nas w przeciwnym razie czeka.

Texe Marrs

Film z lektorem PL

Na naszym kanale nie ma monetyzacji, jeżeli chcesz widzieć częściej filmy i nas wesprzeć wolną złotówką to prosimy o wpłatę na konto(koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu):53114020040000370277867109

SKLEP KILLUMINATI WEAR:https://killuminati-wear.com/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.