Profesor David Keith: Setki tysięcy ludzi umrze przez programy geoinżynierii [video]

„Jeśli więc ja podejmę decyzję lub razem podejmiemy decyzję aby wprowadzić program geo-inżynierii, może się to zakończyć śmiercią setek tysięcy ludzi rocznie – jako bezpośredni skutek tej decyzji…”- prof. David Keith

David W. Keith jest profesorem fizyki stosowanej w Paulson School of Engineering  oraz profesorem polityki publicznej w Harvard Kennedy School na Uniwersytecie Harvarda . Jest także prezesem wykonawczym Carbon Engineering. Badania Keitha obejmowały szereg dziedzin, w tym ocenę technologii związanych z klimatem i analizę polityki, rozwój technologii, naukę o atmosferze i fizykę. Keith pracował nad geoinżynierią słoneczną od 1992 roku, kiedy napisał jedną z pierwszych ocen tej technologii i jej implikacji politycznych. Od czasu artykułu Keitha z 1992 r., W którym dokonano uporządkowanego porównania kosztów i ryzyka, oraz późniejszej pracy przeglądowej, która po raz pierwszy opisała zagrożenie moralne i wyznaczyła geoinżynierię w powojennej historii kontroli pogody.

https://en.wikipedia.org/wiki/David_Keith_(scientist)

Profesor David W. Keith:

Jeśli trochę zmniejszymy temperaturę słońca, energia ziemi będzie bardziej zbalansowana, a to z kolei spowoduje zmniejszenie ryzyka występowania potężnych burz lub ekstremalnych temperatur. Inna rzecz która jest przerażająca, to że można w rzeczywistości rozpryskać siarkę w atmosferze, 20 km nad naszymi głowami i spowodować że planeta przestanie się ocieplać.

Obejrzyj nagranie z wypowiedziamy profesora D. Keith poniżej (napisy PL):

WSPARCIE:

Na naszym kanale nie ma monetyzacji, jeżeli chcesz widzieć częściej filmy i nas wesprzeć wolną złotówką to prosimy o wpłatę na konto(koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu):

53114020040000370277867109

SKLEP KILLUMINATI WEAR:https://killuminati-wear.com/

One thought on “Profesor David Keith: Setki tysięcy ludzi umrze przez programy geoinżynierii [video]

  • Avatar
    25 kwietnia 2019 o 09:31
    Permalink

    Straszne, a najgorsze, że tak mało ludzi zdaje sobie z tego sprawę

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.