PRZEBUDZENIE

Człowiek nie może sobie wyobrazić, jak wygląda prawdziwy obraz bytu, ponieważ widzi mniej niż 1% widma elektromagnetycznego i słyszy nie więcej niż 1% akustyki.
90% komórek w twoim ciele działa w symbiozie z mikroorganizmami, które mają własne DNA i nie są „twoje”.
Atomy w twoim ciele reprezentują 99,99999999999999999999% pustej przestrzeni i żaden z nich nie jest przez ciebie generowany – wszystkie zostały zapożyczone z dawnej materii gwiezdnej, która kiedyś pojawiła się w łonie eksplodującej gwiazdy.
Człowiek ma 46 chromosomów, o 2 mniej niż ziemniaki. Osoba pokazuje tęczę jakby tylko dla siebie: jej istnienie wiąże się ze specyfiką ludzkiego widzenia i zależy od stożkowych fotoreceptorów w twoich oczach – dla innych żywych stworzeń, które nie mają takich stożków, tęcza w ogóle nie istnieje.
Tak więc, nie tylko patrzysz na tęczę – tworzysz ją.
Jest to dość zaskakujące, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że wszystkie piękne kolory, które widzisz, stanowią mniej niż 1% spektrum elektromagnetycznego.

WSPARCIE:

Na naszym kanale nie ma monetyzacji, jeżeli chcesz widzieć częściej filmy i nas wesprzeć wolną złotówką to prosimy o wpłatę na konto(koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu):

53114020040000370277867109

SKLEP KILLUMINATI WEAR:https://killuminati-wear.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.