Przerażający sojusz Watykanu, Pentagonu oraz Microsoftu – Biblijny “Znak Bestii”?

Watykan, Pentagon i technologiczny giganci współpracują tworząc sojusz na rzecz wykorzystania Biometrii oraz Sztucznej Inteligencji.

Artykuł opublikowany przez Biometric Update z klikalnymi linkami źródłowymi:

Departament Obrony USA wydał 24 lutego  pięć zasad (kliknij link) dotyczących wykorzystania sztucznej inteligencji, w tym systemów biometrycznych, takich jak rozpoznawanie twarzy. Systemy muszą być odpowiedzialne, sprawiedliwe, identyfikowalne, nadzorowane i niezawodne.

Cztery dni później, pod koniec watykańskich warsztatów analizujących etykę i prawo sztucznej inteligencji, papież Franciszek, Microsoft Corp., IBM Corp. i inne zaproszone organizacje wezwały do ​​„nowych form regulacji” i sześciu zasad pokrywających się z listą Departamentu Obrony USA.

Dokument, zatytułowany „ Rzymskie wezwanie do etyki AI” (kliknij link) i poparty przez papieża, mówi, że każdy etap i aspekt sztucznej inteligencji musi być zgodny z ideałami przejrzystości, włączenia, odpowiedzialności, bezstronności, niezawodności, bezpieczeństwa i prywatności.

Watykan i Pentagon martwią się o wpływ sztucznej inteligencji na ludzkość.

Pentagon przede wszystkim martwi się o przyszłość z bezwzględnymi, nieobliczalnymi wojownikami maszynowymi. W dokumencie Departamentu Obrony, w którym ogłoszono stanowisko wojska, zauważono: „Te zasady opierają się na długiej historii departamentu dotyczącej etycznego wdrażania nowych technologii”.

Był to wynik 15 miesięcy dyskusji prowadzonych przez Obronną Radę Innowacji, dotyczących wykorzystania sztucznej inteligencji w walce i poza walką. Zarząd zalecił staraniom departamentu:

* Odpowiedzialność: Personel zachowa odpowiedni poziom osądu i ostrożności, pozostając odpowiedzialny za rozwój, wdrażanie i wykorzystanie sztucznej inteligencji

* Dokładność: Departament podejmie celowe kroki, aby zminimalizować niezamierzone odchylenie w zdolnościach AI

* Identyfikowalność: Możliwości zostaną opracowane i wdrożone w taki sposób, aby odpowiedni personel posiadał odpowiednie zrozumienie technologii, procesów rozwojowych i metod operacyjnych mających zastosowanie do zdolności AI, w tym przejrzystych i kontrolowanych metodologii, źródeł danych oraz procedur projektowych i dokumentacji

* Niezawodność: zdolności AI działu będą miały wyraźne, dobrze określone zastosowania, a bezpieczeństwo i skuteczność takich możliwości będą podlegały testom i zapewnieniu w ramach tych określonych zastosowań przez cały cykl życia

* Zarządzanie: Personel zaprojektuje i opracuje zdolności AI w celu spełnienia zamierzonych funkcji, mając jednocześnie zdolność wykrywania i unikania niezamierzonych konsekwencji oraz zdolność do wyłączania lub dezaktywacji wdrożonych systemów wykazujących niezamierzone zachowanie

Watykańska grupa, w skład której wchodzi również dyrektor generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa Qu Dongyu, jest godnością człowieka. Grupa już teraz widzi, jak sztuczna inteligencja, szczególnie rozpoznawanie twarzy, zaczyna osłabiać godność i zdradzać zasady sprawiedliwości.

Dokument grupy określa zasady zgodne z określonymi wartościami społecznymi Kościoła Katolickiego. Dokument wzywa do przejrzystości, mówiąc, że systemy sztucznej inteligencji muszą być proste do wyjaśnienia, zaoferować najlepsze możliwe warunki wyrażania siebie i rozwoju, odpowiedzialności.

Podobnie ci, którzy projektują i wdrażają sztuczną inteligencję, muszą ponosić odpowiedzialność i przejrzystość, bezstronność, czyli nie tworzą ani nie działają zgodnie z uprzedzeniami, oznacza to, że systemy muszą działać niezawodnie i bezpiecznie w sposób, który szanuje prywatność.

Te dwa listy są punktami docelowymi, nad którymi przemysł i rządy muszą współpracować w ramach nieustającego wysiłku.

źródło: https://www.biometricupdate.com/202003/the-vatican-and-big-tech-pentagon-release-overlapping-ai-commandments

Cyfrowy system płatności bezpośrednio powiązany z ludzkim ciałem

20 czerwca 2019 r. Microsoft oficjalnie złożył wniosek patentowy na technologię, która bezpośrednio łączy ciało ludzkie z cyfrowym systemem płatności. O ile nie jest to wystarczająco podejrzane: patent otrzymał numer rejestracyjny 2020-0 6 0 6 0 6 . … multimilioner Bill Gates ogłosił podczas wywiadu 24 marca, że pandemia korony doprowadzi do wprowadzenia „świadectw szczepień” lub paszportu szczepień. Bez prawidłowych znaczków cyfrowych potwierdzających, że zostałeś zaszczepiony, zostaniesz praktycznie wykluczony ze społeczeństwa.

Patent Microsoft

patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf

“Aktywność ludzkiego ciała związana z zadaniem dostarczonym użytkownikowi może być wykorzystana w procesie wydobywania systemu kryptowalutowego. Serwer może zapewnić zadanie urządzeniu użytkownika, które jest komunikacyjnie połączone z serwerem. Czujnik komunikacyjnie sprzężony z urządzeniem użytkownika lub zawarty w nim może wyczuwać aktywność ciała użytkownika. Dane dotyczące aktywności ciała mogą być generowane na podstawie wykrytej aktywności ciała użytkownika. System kryptowalutowy połączony komunikacyjnie z urządzeniem użytkownika może zweryfikować, czy dane aktywności ciała spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowaluty, i przyznać kryptowalutę użytkownikowi, którego dane aktywności ciała są zweryfikowane.”

„Znak Bestii” z Biblii

Apokalipsa św. Jana 13:16-18: „On (antychryst) też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Apokalipsa św. Jana 14:8-12: „A drugi anioł szedł za nim i mówił: Upadł, upadł wielki Babilon, który napoił wszystkie narody winem szaleńczej rozpusty. A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę, to i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka. A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia. Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Jezusa.”

Artur WWA

WSPARCIE:

Na naszym kanale nie ma monetyzacji, jeżeli chcesz widzieć częściej filmy i nas wesprzeć wolną złotówką to prosimy o wpłatę na konto(koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu):

53114020040000370277867109

SKLEP KILLUMINATI WEAR:https://killuminati-wear.com/

 

 

One thought on “Przerażający sojusz Watykanu, Pentagonu oraz Microsoftu – Biblijny “Znak Bestii”?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.