Przyspiesza wojna globalistów z ludzkością – świętujmy niszczenie płodności

(Natural News) Możesz pamiętać ledwie 2 tygodnie temu New York Times published an op-ed oklaskujący zagładę ludzkości jako sposób “ratowania planety”. Teraz brytyjski Guardian, kierowana przez globalistów szmata propagandowa gardząca wolnością człowieka, opublikował artykuł mówiący, że zmniejszenie wskaźnika narodzin dzieci to “powód do świętowania”.

“Redukcja wskaźnika płodności na świecie powinna być powodem do świętowania, nie alarmu, powiedziała czołowy ekspert” – pisze the UK Guardian.

Artykuł powołuje się na Sarah Harper, byłą dyrektor  Royal Institution, kierowanego przez  globalistów grupą zajmującą się depopulacją, która wyjaśnia, że “daleko od wzniecenia alarmu i paniki spadające wskaźniki płodności trzeba przyjąć, i kraje nie powinny się martwić jeśli ich populacja się nie zwiększa”.

Niewiarygodne, Sarah Harper powołuje się na pojawienie się AI (Artificial Intelligence) i nielegalną imigrację jako powody tego, że lidzka płodność już się nie liczy. Najwyraźniej uważa, że nielegale z Trzeciego Świata i samoświadome machiny zastąpią ludzi w rozwijających się krajach. To właśnie dlatego globaliści chcą otwartych granic, nawiasem mówiąc… by najechać kraje Pierwszego Świata i zapełnić je łatwo dającymi się kontrolować mało wykształconymi masami (i łatwiejszymi do zagłady ich przez globalistów).

Rodzenie dzieci dla zachowania społeczeństwa ludzkiego “to naprawdę stare myślenie”, wyjaśnia w artykule. “Wszystkie dowody pokazują, że jeśli rodziny, gospodarstwa, społeczeństwa i kraje miały zajmować się wielką liczbą osób zależnych, to zabrałoby zasoby które mogłyby napędzać społeczeństwo, gospodarkę itd.” – stwierdziła. Inaczej mówiąc, Harper uważa, że rodzenie dzieci hamuje społeczeństwo, i że prawdziwy “postęp” wymaga wyłączenia płodności reprodukcyjnej.

Na szczęście dla niej, szczepionka przeciwko grypie wywołuje spontaniczne poronienia. Glifosat / Glyphosate zaburza płodność u ludzi. Media społecznościowe izolują ludzi od siebie, aby nie mogli się rozmnażać, a leki na receptę powodują przedwczesną śmierć. Wygląda na to, że wszystko jest na właściwej drodze dla każdego kto gardzi ludzkością i chce zobaczyć upadek ludzkiej cywilizacji.

Robienie dzieci jest złe dla planety, twierdzą anty-ludzcy globaliści

Dziennik powtarza opinię globalistów, że rodzenie dzieci zniszczy planetę. To jest częsty argument anty-humanistów, którzy zagładę ludzkości postrzegają  jako ścieżkę do utopii (nie rozumiejąc iż oni też zostaną zgładzeni). Jak pisze Guardian:

Posiadanie mniejszej liczby dzieci jest też niewątpliwie pozytywny ze środowiskowego punktu widzenia; niedawne badania wykazały, że posiadanie jednego mniej dziecka zmniejsza ślad węglowy rodzica o 58 ton CO2 rocznie.

Dwutlenek węgla jest oczywiście najważniejszym środkiem odżywczym wspierającym życie roślin / Carbon dioxide, of course, is the single most important nutrient for supporting plant life na ziemi, i wyższe jego poziomy w atmosferze doprowadziłyby do zwiększenia się lasów deszczowych, zbiorów roślin i różnorodności ekologicznej. Antyludzkie dzienniki takie jak The Guardian, oczywiście, wszystkie mają rozkaz atakowania CO2  jako truciznę w celu oczerniania botaniki i przyspieszenia upadku globalnej sieci spożywczej.

Jak wyjaśniłem w tym bardzo ważnym artykule – Nieuchronne wyjaśnienie wiążące wszystkie pokazujące się teraz wydarzenia na świecie / The inescapable explanation that connects all world events unfolding now — globaliści teraz pracują nad realizacją “skutecznej zagłady” ludzkości. To dlatego Guardian świętuje spadek płodności atakując CO2. Globalistyczne media też teraz promują eksperymenty geoinżynieryjne żeby przyćmić słońce uwalniając do  stratosfery zanieczyszczenia / dim the sun by releasing pollution into the stratosphere. Celem tego jest, oczywiście, wyłączenie fotosyntezy i zniszczenie dostaw żywności, wywołując masowe głodzenie ludzkości.

Sprawa zabicia babci

Wojna z ludzkością już jest 

Ponad miesiąc temu ostrzegłem, że toczy się wojna eugeniczna z ludzkością. Ta wojna to nie tylko wojna o zniewolenie i kontrolę mas, a o całkowitą zagładę ludzkości. Trwa kosmiczna czystka etniczna, i ludzkość jest zaplanowana do “skutecznej zagłady” i usunięta z istnienia.

Celem tego programu jest dokładnie to co mówią globaliści: “ratowanie planety”… a nie ludzi. Celem jest ratowanie planety przed ludźmi.

Jak wyjaśnia mój artykuł / my convergence article:

Nieuchronnie, podstawową cechą wszystkiego co dzieje się dzisiaj jest anty-ludzki program zagłady ludzkości. Każdy główny współczesny trend to przygotowanie ludzkości  do wydarzenia masowej zagłady, zapewniając by ludzie nie mogli się sprzeciwiać, samodzielnie myśleć czy nawet się rozmnażać. Dzięki zatrutym dostawom żywności, atakowaniu i unieważnianiu biologii mężczyzny, i nawet osłabieniu siły systematycznego myślenia, ludzkość przekształcono w gospodarstwo niewolnicze posłusznych owiec, gotowych do zebrania lub wyeliminowania z powodów, które są dalej badane poniżej.

Jak umrzeć

Obserwuj jak anty-ludzkie, globalistyczne media, dalej świętują spadek ludzkiej równowagi

Już zaczynasz widzieć jak globalistyczne media celebrują spadek płodności człowieka mówiąc, że zagłada ludzkości może być “dobra” dla planety. Ta propaganda tylko przyspieszy w 2018 i później.

Wkrótce zobaczycie tych samych lewicowych lunatyków, którzy teraz mówią, że płeć jest konstrukcją sztuczną – wygodnym pomysłem do oczerniania rozmnażania płciowego – atakującym rodziców za posiadanie dzieci w ogóle. Nawet rodzenie jednego dziecka będzie pokazywane jako atak na “klimat”, i z czasem, te same lewicowe gwałtowne tłumy atakujące ludzi za miłość do ich kraju zaczną mordować ludzi tylko dlatego, że rodzą dzieci.

Niemowlęta będzie się szkalować jako niszczycieli ziemi, a rodziców z niemowlętami będzie się potępiać i nawet atakować publicznie dokładnie tak jak dzisiaj szkaluje się i atakuje zwolenników Trumpa. Dzienniki będą twierdzić, że rodzice mający dzieci są “egoistami” i “narcyzami” gdyż chcą wychowywać dzieci, które “będą kraść społeczeństwu zasoby”, za samo ich istnienie. Faktycznie to jest dokładnie to co Susan Harper już pisze w zacytowanym powyżej artykule w The Guardian.

Nie ma końca szaleństwo kultu lewicy / insanity of the Left Cult, i wyraźnie widać, że lewicowcom wyprano mózgi w rodzaj samobójczego paktu celebrującego zagładę ludzkości w imię “ratowania planety”.

Czego im nie powiedziano, oczywiście, to że planety nie ratuje się dla ludzi… i że lewicowi ludzie są też przeznaczeni do zagłady, kiedy skończy się ich przydatność.

Plakat nazistowskiej propagandy opowiada się za eutanazją ludzi chorych, mówiąc, że pieniądze powinno się inwestować w społeczeństwo, a nie leczenie chorych:

Uczestniczysz w tym obciążeniu

Osoba chora genetycznie będzie kosztować średnio 50.000 Reich Mark do czasu kiedy osiągnie wiek 60 lat.

Jeśli nie zatrzymamy globalistów, to oni zgładzą ludzkość

Podsumowując, jeśli nie pokonamy globalistów rządzących teraz naszym światem, oni zrobią wszystko co w ich mocy by zupełnie wyeliminować ludzkość z kosmosu. Według nich niemowlęta są wrogiem i trzeba od nich odwodzić lub je niszczyć (aborcje itd.).  Rozmnażanie płciowe jest wrogiem, i tylko geje, jednostkom trans i o płynnej płci pozwoli się  zajmować wysokie stanowiska w ludzkiej kulturze. Szczepienia będą kontynuowane w mieszankach ze środkami na bezpłodność, tak jak laboratoria naukowe wielokrotnie potwierdzały iż to się dzieje w Afryce / have repeatedly confirmed is happening in Africa pod czujnym okiem ONZ, anty-ludzkiej organizacji, która teraz dąży do globalnego zniewolenia i zniszczenia istot ludzkich.

W końcu, jeśli obudzeni i świadomi ludzie nie zatrzymają globalistów, którzy celowo niszczą nasz świat, naszą cywilizację i nasze gatunki, to uda im się zgładzić ludzkość na zawsze. Taki jest ich cel, i to tłumaczy powód wszystkiego co widzisz w mediach, wiadomościach, pop kultury i lewicowej polityce jest celowo opracowane żeby osiągnąć zniszczenie, upadek, głód, nędzę, choroby i śmierć.

Taki jest ich plan. I do tej pory realizują go bez niemal żadnego sprzeciwu. Czy ludzkość obudzi się i zrozumie co się dzieje zanim będzie za późno?

Mike Adams

Źródło: https://www.naturalnews.com/2018-12-26-globalists-call-for-celebration-of-plunging-human-fertility-as-war-against-humanity-accelerates.html#

Tłum. Ola Gordon/https://chomikuj.pl/OlaGordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.