Raper obawia się “otwartej wojny” na ulicach Sztokholmu w ciągu 20 lat

 Artysta hip-hopowy Ken Ring mówi, że w ciągu 20 lat obawia się “otwartej wojny” na ulicach Sztokholmu i mówi, że myśli o przeprowadzce do Afryki, ponieważ jest bezpieczniejsza niż niektóre części Szwecji.

Ring szczególnie wskazał na wzrost liczby migrantów muzułmańskich jako osoby odpowiedzialne za problemy, co po raz pierwszy podniósł w 2009 roku.“Mamy  najwięcej imigrantów i ludzi na przedmieściach, a jest coraz gorzej. A to pęknie -powiedział muzyk.Ring również ujawnił, że rozważa przeprowadzkę do Afryki, mówiąc o tym, jak jego syn zapytał go: “Tato, dlaczego w Hässelby jest bardziej niebezpieczny niż w Nairobi w Kenii?”

Pogląd Rappera o tym, jak Szwecja będzie wyglądać w przyszłości, jest tak ponury jak to tylko możliwe.

“Myślę, że jest już za późno, że nie da się tego zmienić” – powiedział Ring. “W ciągu 20 lat będziemy prowadzić otwartą wojnę na ulicach Sztokholmu”.

Szwedzki policjant Peter Springare jest inwigilowany tylko dlatego, że zauważa, że ​​”cudzoziemcy urodzeni za granicą” są w dużej mierze odpowiedzialni za krajowy problem gwałtów.

Liczba strzelanin związanych z gangiem wzrosła w Szwecji o 43% w ciągu ostatnich trzech lat, podczas gdy oficjalne statystyki przestępczości pokazują, że odnotowane gwałty wzrosły o 34% w ciągu ostatnich 10 lat. Niedawno ankieta wykazała  również, że połowa młodych kobiet w kraju czuje się niepewnie chodząc po ulicach.

4142 orzeczeń dotyczących przestępstw seksualnych w latach 2012-2014, wykazało, że 95,6% gwałtów popełnianych było przez mężczyzn obcego pochodzenia.

Dane potwierdzają twierdzenie Springare, że zbrodnie, które są popełniane, takie jak gwałt, napaść, przemoc wobec policji, handel narkotykami i morderstwo, były prawie wyłącznie popełniane przez kogoś o imieniu “Mohammed” lub odmiana tej nazwy, a sprawcy byli niezmiennie z Iraku, Turcja, Afganistan, Somalia lub Syria.

żródło: https://www.infowars.com/rapper-fears-open-war-on-the-streets-of-stockholm-within-20-years/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.