Raport Johns Hopkins z 2017 roku mówi, że szczepionki Covid są toksyczne

Postępujemy zgodnie z tym scenariuszem – LINK do dokumentu . (Jesteśmy nieświadomymi uczestnikami starannie zaplanowanego ćwiczenia).
Ten dokument Johns Hopkins z 2017 roku opisuje „symulację”, która dokładnie odzwierciedla wszystko, co dzieje się z nami dzisiaj i przedstawia przyszłość. Mówi się, że szczepienia zakaźne są bronią masowego ludobójstwa. Zobacz poniżej –  następstwa: długoterminowe skutki uboczne, procesy sądowe i utrata zaufania. Projekcja na lata 2025-2028 to właściwie lata 2020-2023.
Alex Jones i zespół zasługują na nasze podziękowania za zwrócenie uwagi świata na ten dokument. Jego 1.30 godz. expose to najbardziej szokująca rzecz, jaką kiedykolwiek słyszałem. Fałszywa pandemia jest pretekstem do kampanii marketingowej szczepionki, która spowoduje powszechne choroby i śmierć.  

171018-spars-pandemic-scenario-cover-page.jpeg

autor: Derrick Broze 
(fragmenty z henrymakow.com) 
W październiku 2017 Johns Hopkins Center for Health Security opublikowało swój raport, SPARS Pandemic, 2025-2028: A Futuristic Scenario for Public Health Risk Communicators.
Raport został napisany z perspektywy kogoś, kto w 2030 roku patrzy wstecz na pandemię, która przetoczyła się po świecie w latach 2025-2028 …
Dokument stwierdza:
„Ostatecznie świat składający się z odizolowanych i bardzo rozdrobnionych społeczności z szerokim dostępem do technologii informacyjnej – nazywany„ komorą echa ”- został wybrany jako przyszłość, w której miałby się odbyć perspektywiczny scenariusz. Następnie opracowano historie, opierając się na wiedzy merytorycznej, historycznych relacjach z przeszłych kryzysów medycznych, doniesieniach ze współczesnych mediów i literaturze naukowej z zakresu socjologii, gotowości na wypadek sytuacji kryzysowych, edukacji zdrowotnej oraz komunikacji ryzyka i kryzysów. Źródła te zostały wykorzystane do zidentyfikowania problemów komunikacyjnych, które mogą prawdopodobnie pojawiać się w przyszłych sytuacjach kryzysowych dotyczących zdrowia publicznego ”.
W ćwiczeniu opisano świat 2025 r. Jako „bardziej połączony, ale bardziej podzielony” z niemal powszechnym dostępem do bezprzewodowego internetu. .. Chociaż pozwoliło to na zwiększenie i ułatwienie w dzieleniu się wiadomościami, wiele osób decyduje się na „samoograniczenie źródeł, do których zwracają się w celu uzyskania informacji”, tworząc komory echa.
 
SCENARIUSZ
W połowie października 2025 r. Zgłoszono trzy zgony w kościele w St. Paul w stanie Minnesota. Dwóch członków kościoła niedawno wróciło z podróży na Filipiny. Chociaż początkowo zakładano, że ich śmierć była spowodowana grypą, wyniki badań laboratoryjnych obaliły później tę teorię. Ostatecznie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) potwierdziło, że trzech pacjentów zostało zakażonych nowym koronawirusem, znanym jako koronawirus zespołu ostrego układu oddechowego św. Pawła (SPARS-CoV lub SPARS).
Co ciekawe, w raporcie zauważono, że „szacunki śmiertelności we wczesnych przypadkach były zawyżone”, przy czym CDC szacuje wskaźnik śmiertelności przypadków SPARS na poziomie 4,7%, a WHO mówi, że 14-15% i ponad 50% dla osób w wieku powyżej 64 lat. Późniejsze badania dostarczyłyby dokładniejsze oszacowanie śmiertelności na poziomie 0,6%. Ten symulowany scenariusz naśladuje to, co widzieliśmy w przypadku COVID-19. Zarówno CDC, jak i WHO początkowo twierdziły, że śmiertelność była znacznie wyższa, zanim później przyznały, że odsetek ten wynosił poniżej 1%.
W dalszej części raportu szczegółowo opisano, w jaki sposób pracownicy służby zdrowia i lekarze nie zdołali powstrzymać rozprzestrzeniania się SPARS. Do czasu nadejścia Święta Dziękczynienia i Czarnego Piątku transmisja SPARS przyspieszyła z powodu bezobjawowych podróży osób. Do połowy grudnia przypadki SPARS zgłoszono w 26 stanach, a także w Meksyku, Kanadzie, Brazylii, Japonii i kilku krajach europejskich.
Ostatecznie szczepionka dla zwierząt jest postrzegana jako potencjalne rozwiązanie. Farmerzy wykorzystali szczepionkę do leczenia podobnej do SPARS choroby koronawirusa układu oddechowego u krów i świń na Filipinach. Producent szczepionki, GMI, twierdził, że szczepionka pomoże, ale badania kliniczne ujawniają skutki uboczne, w tym obrzęk nóg, silny ból stawów i zapalenie mózgu prowadzące do drgawek lub śmierci . Nie było dostępnych danych dotyczących długoterminowych skutków szczepionki GMI. Pomimo tych kontrowersji, CynBio, amerykański koncern farmaceutyczny opracował szczepionkę SPARS opartą na technologii GMI …
Symulacja jasno pokazuje, że urzędnicy ds. Zdrowia zaplanowali potencjalne obrażenia wywołane szczepionkami i sprzeciw wobec nakazów szczepień. W jednej sekcji raport pyta: „Jak federalne władze ds. Zdrowia mogą odpowiedzieć krytykom, którzy proponują, że brak ochrony odpowiedzialności producentów szczepionek SPARS zagraża wolności i dobrobytowi jednostki?”
Raport omawia stworzenie środka terapeutycznego zwanego Kalocivir oraz to, jak rosnąca liczba osób zaczyna kwestionować stosowanie leków i szczepionek. Osoby, które promowały „naturalne lekarstwa, takie jak czosnek i witaminy”, rzadziej przyjmowały Kalocivir lub zwracały się o pomoc lekarską w przypadku objawów podobnych do SPARS.
Obawy związane z Kalocivirem wzrosły w lutym 2026 r., Kiedy wirusowe wideo pokazuje trzyletniego chłopca, który wymiotuje po przyjęciu dawki leku. Klip jest udostępniany w całych Stanach Zjednoczonych z hashtagami #NoKalocivir i #NaturalIsBetter. Aktywiści mediów społecznościowych zaczęli wykorzystywać grupy ZapQ do udostępniania wideo, a także umieszczać ekrany IAT na plecach swoich kurtek i plecaków podczas zapętlania wideo. Latem wideo jest najczęściej udostępnianym klipem „Zap” wśród uczniów gimnazjów i liceów.
Inna wymowna linijka … zauważa, że ​​chociaż przypadki SPARS zaczęły spadać, „uporczywy szum mediów społecznościowych wokół pandemii sprawił, że niepokój opinii publicznej pozostał wysoki”. Ponownie, to odzwierciedla to, co widzimy w przypadku COVID-19.
Do maja 2026 roku CDC przyznał, że SPARS był śmiertelny tylko w 0,6% przypadków w Stanach Zjednoczonych. Ta rzeczywistość znalazła odzwierciedlenie w mediach społecznościowych, gdzie większość opinii publicznej zaczęła zdawać sobie sprawę, że SPARS nie jest tak niebezpieczny, jak im powiedziano.
„W połączeniu z utrzymującymi się wątpliwościami co do Kalocivir i brakiem dostępnej na rynku szczepionki SPARS, nowe oszacowanie śmiertelności sprawiło, że opinia publiczna stała się coraz bardziej wrogo nastawiona do ciągłych wiadomości SPARS”, stwierdza raport.
Raport szczegółowo opisuje, w jaki sposób CDC, FDA i inne agencje rządowe współpracowały z „ekspertami od mediów społecznościowych”, aby opracować kampanie informacyjne dotyczące zdrowia publicznego na temat SPARS, Kalocivir i nadchodzącej szczepionki Corovax. Podobnie jak w ćwiczeniu Event 201, symulacja SPARS obejmowała pozyskanie pomocy „znanych naukowców, celebrytów i urzędników państwowych” w celu nagrania filmów i udzielenia wywiadów promujących rządowe kampanie informacyjne.
Opinia publiczna nie zareagowała dobrze na kampanie i zamiast tego skorzystała z mediów społecznościowych, aby wyrazić swoją dezaprobatę. Media głównego nurtu zaczęły nawet kwestionować rządową narrację i bezpieczeństwo Corovax. Sprzeciw wobec Corovax połączył się z rosnącym ruchem antyszczepionkowym, który pojawił się w mediach społecznościowych. Grupy te składały się z muzułmanów, którzy sprzeciwiali się szczepionce; Afroamerykanie, którzy nie ufali rządowi z powodu obaw przed eksperymentowaniem na czarnej społeczności; społeczność medycyny alternatywnej; oraz społeczność „antyszczepionkowa”.
Ci przeciwnicy szczepionek rozpowszechniali informacje, twierdząc, że Corovax nie został odpowiednio przetestowany i miał nieznane skutki uboczne. Ogólnopolskie sondaże przeprowadzone w połowie sierpnia 2026 r. Pokazały, że 68% obywateli USA widziało post lub przeczytało komentarz osoby wyrażającej nastroje przeciwko Corovaxowi. Nawet japoński rząd odrzucił Corovax, co doprowadziło do wirusowych klipów wideo z japońskich konferencji prasowych.
W odpowiedzi na opozycję Corovax, rząd USA rozpoczął współpracę z mediami społecznościowymi i firmami wyszukującymi w celu kierowania reklam do osób szukających „stron internetowych poświęconych szczepieniom”. CDC zaczęło także wyszukiwać dane z publicznych źródeł mediów społecznościowych w celu znalezienia „pozytywnych historii”, które mogliby promować za pośrednictwem mediów społecznościowych. Rząd Stanów Zjednoczonych zwrócił się również do świadczeniodawców o udzielenie dostępu do elektronicznej dokumentacji medycznej pacjentów (EHR), próbując określić liczbę osób w populacjach wysokiego ryzyka na określonych obszarach.
 
AFTERMATH: DŁUGOTRWAŁE SKUTKI UBOCZNE, PRAWO I UTRATA ZAUFANIA
Raport opisuje, jak zaczęły się pojawiać niepożądane skutki uboczne, gdy więcej Amerykanów otrzymało szczepionkę. Rodzice twierdzili, że ich dzieci doświadczają objawów neurologicznych podobnych do tych obserwowanych u zwierząt, którym wstrzyknięto szczepionkę GMI. Do maja 2027 roku rodzice zaczęli składać pozwy i żądać usunięcia odpowiedzialności chroniącej firmy farmaceutyczne, które opracowały Corovax. Raport stwierdza, że ​​„zaniepokojenie było szczególnie duże wśród niektórych afroamerykańskich rodziców, którzy nadal kwestionowali motywy rządu dotyczące kampanii szczepień Corovax”.
Pod koniec 2027 roku u osób, które przyjmowały Corovax, zaczęły pojawiać się nowe objawy neurologiczne. „Po prawie roku braku skutków ubocznych u kilku osób zaszczepionych powoli zaczęły pojawiać się objawy, takie jak niewyraźne widzenie, bóle głowy i drętwienie kończyn” – napisało Center for Health Security. Raport mówi, że do 2030 roku nadal nie było jasne, czy szczepienia były odpowiedzialne za skutki uboczne.
Reakcja w mediach społecznościowych zaskoczyła HHS, gdy napotkali presję przyznania odszkodowania osobom, które doświadczyły długoterminowych skutków Corovax. Opinia publiczna coraz częściej wyrażała negatywne opinie na temat szczepionki i tego, co postrzegali jako obojętność wobec ofiar.
Raport podsumowuje i analizuje, jak wygląda świat od 2030 roku, pięć lat po rozpoczęciu pandemii SPARS. Chociaż pandemia oficjalnie zakończyła się w 2028 r., Przypadki występują w 14 krajach w Europie, Afryce i Azji. Eksperci WHO przewidują, że przyszłe epidemie będą się pojawiać, chyba że kraje utrzymają szeroki zakres szczepień.
Gdy społeczeństwo w końcu wraca do „normalnego życia”, zaczynają skupiać swoje frustracje na politykach i przedstawicielach agencji, których obwiniają o wyolbrzymianie powagi wydarzenia. Ostatecznie kilku wysokich rangą urzędników w CDC i FDA jest zmuszonych do przejścia na emeryturę. Wydaje się jednak, że brakuje odpowiedzialności, ponieważ „mało jest chęci”, aby „powtórzyć wydarzenia z ostatnich kilku lat”.
Oczywiście symulacja stwierdza, że ​​„teorie spiskowe rozprzestrzeniły się również w mediach społecznościowych, co sugeruje, że wirus został celowo stworzony i wprowadzony do populacji przez firmy farmaceutyczne lub że uciekł z rządowego laboratorium potajemnie testującego broń biologiczną”. Tego rodzaju oskarżenia padały również pod adresem badaczy podczas kryzysu COVID-19 i były wykorzystywane jako uzasadnienie cenzury.
Ofiary skutków ubocznych szczepionek są traktowane jak męczennicy, którzy poświęcili swoje zdrowie (lub życie) w słusznej sprawie, podobnie jak ofiary AIDS uważano za bohaterów.
źródło:henrymakow.com

Warto dodać, że fundacja Johns Hopkins była jednym z organizatorów Event 201, spotkanie odbyło się w październiku 2019 roku, czyli kilka miesięcy przed wybuchem „pandemi covid”. Podczas spotkania członkowie Forum Ekonomicznego z Davos, Fundacji Billa i Melindy Gates oraz przedstawiciele ONZ, globalnych korporacji i banków spotkali się przy jednym stole aby dyskutować hipotetyczne zagrożenie jakim mógłby być wybuch pandemii na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.