Robert Edward Edmondson – zapomniany bohater walki z elitami

Gdy prawdziwi patrioci tacy jak Robert Edmondson, przepadają w otchłań zapomnienia, podczas gdy zdrajcy i przestępcy są honorowani, wiesz,  że kraj został obalony. 

Zdrada nigdy się nie rozwija. Jaki jest powód?  Bo jeśli się rozwija, nikt nie odważy się nazwać tego zdradą”. -John Harington
Dr Henry Makow

Edmondson uważał prezydenta Franklina D. Roosevelta za Żyda i opublikował esej: „Żydowskie pochodzenie, Roosevelta.” Jego ataki na Roosevelta podczas kampanii wyborczej w 1936 roku sugerowały, że prezydent był pod kontrolą takich Żydów jak Bernard Baruch , Felix Frankfurter i Louis Brandeis.

W serii esejów o nazwie American Vigilante Bulletins, które ostatecznie liczyły ponad 400, Edmondson w latach 1930 i 1940 udokumentował żydowską kontrolę nad Ameryką w bankowości, prasie i mediach. Edmondson był także wielkim antykomunistą i jego pisarstwo koncentrowało się wokół idei, że fluor w wodzie był częścią komunistycznej konspiracji, a także inne wrogie działania przypisywał komunistom.

W 1936 roku Edmondson został oskarżony o „zniesławienie narodu żydowskiego”. W swojej obronie pisał: „Nie jestem przeciwko Żydom z powodu ich religii, rasy, narodu lub jednostek, ale ponieważ żydowskie przywództwo (tj. bankierzy) jest aktywnie antyamerykańskie, próbuje odrzucić amerykańską politykę filozofię i przejąć kontrolę nad krajem, i że będę nadal antyżydowski, dopóki żydostwo nie odstąpi od takiego wywrotu … Gdyby sprawca był kimkolwiek innym niż żydowską mniejszość, moja postawa byłaby dokładnie taka sama: ten problem jest największym i najostrzejszym w dzisiejszym świecie …”

„Wiedząc, że bezlitosna reklama jest jedynym lekarstwem na publiczne zło, w 1934 roku rozpocząłem kampanię mającą na celu ujawnienie żydowskiego antyamerykanizmu i komunizmu talmudycznego, który został nazwany – Kodeksem piekła, który prześladuje swoich wyznawców, międzynarodowy system satanistyczny, podkopujący Francję, Wielką Brytanię, Niemcy i Rosję, powodujący obecną depresję i przenoszący się do Stanów Zjednoczonych za pośrednictwem żydowskiej radykalnej administracji [„Żydowskie pochodzenie, Roosevelta.”] „(s. 69)

Przygotowując swoją obronę, Edmondson wezwał niektórych spośród najwybitniejszych Żydów tamtych czasów, w tym: Bernarda Burucha, Henry’ego Morgenthau, rabina Wise’a, Samuela Untermeyera, burmistrza LaGuardii, Jamesa P. Warburga, Waltera Lippmanna i sędziego Samuela Rosenmana. W odpowiedzi amerykański komitet żydowski zwrócił się do sądu o zniesienie oskarżeń przeciwko Edmondsonowi, w obliczu ekspozycji zorganizowane żydostwo wycofało się. 10 maja 1938 r. sędzia odrzucił wszystkie akty oskarżenia, stwierdzając, że nie istnieje prawo o zniesławieniu grupowym.

„Żydzi boją się prawdy” – pisał Edmondson. „Wiedzą, że ich plan runie, gdy zostanie nagłośniony.” (137)

Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, jesteśmy ofiarami prania mózgu, co jest równoznaczne z obroną naszego kraju, wolności, rodziny i wartości poprzez hitlerowską bigoterię i ludobójstwo. Jesteśmy pod bezlitosnym atakiem nienawiści ze strony bankierów i ich sługusów, ale to my jesteśmy oskarżani o „nienawiść”, gdy je identyfikujemy. To żałosny, nieszczery podstęp. Pamiętasz małego chłopca z bajki, który powiedział, że król nie ma ubrań? Syjoniści wsadziliby go do więzienia.

„Większość Żydów nie jest świadoma tajnego programu żydowskiego przywództwa, czyli centralnego kartelu bankowego. Jednak jeśli nie będą przeciwni temu wielowiekowemu planowi rządów światowych, będą za to winni. Według ich milczenia Żydzi zgadzają się z antyamerykanizmem swoich przywódców.” powiedział Edmondson. (82)

W 1954 r. Edmondson opublikował zbiór swoich biuletynów zatytułowany  „Świadczę przeciwko Żydom”. (Wszystkie odnośniki do stron pochodzą z tego tekstu.)
Cytuje rzadkie dokumenty, takie jak list opublikowany w 1880 r. w ” Review of Jewish Studies” , finansowany przez Jamesa de Rothschilda. List, datowany na 1489 r., pochodzi z Wielkiego Sanhedrynu w Konstantynopolu.
Radzi rabinowi w Arles we Francji, aby przeniknął do gojowskiego społeczeństwa. „Nawróćcie się na chrześcijaństwo, jak żąda król francuski, ale zachowajcie prawo Mojżesza w waszych sercach; spraw, aby twoi synowie byli tacy, aby mogli zepsuć chrześcijan, aby mogli zniszczyć chrześcijańskie życie. Dajcie możliwość synom swoim i duchownym, zniszczyć kościoły … Starajcie się żeby wasi synowie stali się adwokatami i prawnikami, niech oni zawsze mieszają się w sprawy państwa, aby postawić chrześcijan pod swoim jarzmem, aby dominować nad światem i być pomszczonym. ” (71)

Edmondson cytuje także przemówienie na Uniwersytecie Hebrajskim z 11 maja 1933 r słynnego żydowskiego poety HN Bialik, który potwierdza żydowski program, o którym wie kilku Żydów. Mówi, że Żydzi podważyli chrześcijaństwo przez celowe żydowskie intrygi „… zostało to dokonane w dużej mierze przez krypto-Żydów (tajnych Żydów), którzy przenikają w chrześcijaństwo i mówią przez usta chrześcijaństwa”. (51)

Mówi, że ci krypto-żydzi są także twórcami „renesansu, liberalizmu, demokracji, socjalizmu i komunizmu”. (151)

Pamiętajcie, że Bialik przemawiał w 1933 roku: „Poganie wreszcie uświadomili sobie ten sekret – że judaizm stopniowo przeniknął ich jak narkotyk .. Pogańska natura buntu, próbuje zorganizować ostateczną bitwę … Wygonią nas ze wszystkich pęknięć i szczelin, w których się ukrywamy, wytępią nas jak robaki i pozbędą się nas. (152)

Jest to dowód na to, że miliony niewinnych Żydów, w tym moi dziadkowie, zmarli częściowo z powodu obłędnej megalomanii żydowskiego przywództwa. Ironicznie, przez masońsko – żydowskich bankierów, jako sposób na wywołanie wojny przeciwko poganom i zmuszanie Żydów do wspierania syjonizmu.

WNIOSKI 

Kabała, judaizm jest to spisek przeciwko cywilizacji chrześcijańskiej, zainspirowało to bankierów do przekształcenia społeczeństwa, aby w przyszłości nie było rodzin, małżeństw, narodów, religii, własności prywatnej ani wolności. Odsuneli społeczeństwo od Boga, który jest synonimem absolutnej prawdy i sprawiedliwości. Zatopili nas w pornografii i ciekawostkach, a także osłabili kulturę.  Zatruli studnie płci, zdegradowali stosunki między mężczyznami i kobietami.

Żyjemy w dekadenckim, powierzchownym, hipokrytycznym społeczeństwie, w którym ludzie sprzedają swoje dusze za pieniądze i seks, a media i edukacja są poświęcone propagandzie i indoktrynacji. Odmawiając prawdy, jesteśmy trzymani w stanie zatrzymanego rozwoju, dostosowanego do dzieci lub „bydła”.

Możemy być tak politycznie poprawni, jak długo chcemy, ale nie możemy uciec przed faktem, że ludzkość jest w niewoli szatańskiej siły nastawionej na zniewolenie nas.

Źródło: https://www.henrymakow.com/robert_edmondson_testified_aga.html

Tłum. Sobrius

Polskie źródło: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/03/03/robert-edward-edmondson-zapomniany-bohater-walki-z-elitami/

https://chomikuj.pl/Sobrius

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.