Rosa Koire: ONZ Agenda 30 to dosłownie Agenda 1984

Marnujemy czas na dyskusję, czy koronawirus jest prawdziwym zagrożeniem lub czy restrykcje są uzasadnione. Prawdziwe i uzasadnione cele są ukryte i są one elementem wywrotowym dla celów Agendy 21/30. Agenda 2030 ONZ to brakujący element układanki. Wyjaśnia szaleństwo maski, blokady i wiele więcej.
 
„Kiedy wprowadziliśmy do organizmu państwowego truciznę liberalizmu, zmienił się cały jego polityczny charakter. Państwa ogarnęła śmiertelna choroba – zatrucie krwi. Pozostaje tylko doczekać końca ich agonii śmierci”. ( Protokoły Syjonu, 9)
„Aby prawdziwe znaczenie rzeczy nie uderzyło Gojów we właściwym czasie, zamaskujemy je pod rzekomym żarliwym pragnieniem służenia klasom robotniczym…” ( Protokoły Syjonu , 6)
 dr Henry Makow
Wyobraź sobie orwellowską dystopię, jak rok 1984, świat, w którym nie masz praw, wolności, własności, rodziny, kraju, religii i nic do powiedzenia.
Agenda 21 ONZ jest planem dla takiego świata. Infrastruktura została już zbudowana. (Agenda 2030 jest kamieniem milowym w Agendzie 21, tj. Wieku 21.)

iluzja-wolności.jpg.

Oto obrazek, do którego pasują wszystkie elementy układanki:  Defund the police. Systemowy rasizm. Zmiana klimatu. Pożary i wysiedlenia na wsi. Sztuczna inteligencja. Masowa obserwacja. Transhumanizm. Zrównoważony rozwój.
Wszystkie są częścią Agendy ONZ – 1984: światowe państwo policyjne. 
Przerażające jest to, że 179 krajów podpisało się pod tyranią rządu światowego podczas szczytu w Rio w 1992 roku. Tak zaawansowany jest ten program i w większości przypadków ludzkość jest nieświadoma tego potężnego i złowrogiego spisku.
Media o tym nie donoszą, dlatego staraliśmy się lekceważyć Jeremiahsów, takich jak Rosa Koire i Niki Raapana.
LOCKDOWN  to początek czegoś znacznie gorszego
 
Dosłownie konstruują „Rok 1984”. Taka jest logika szaleństwa, którego jesteśmy świadkami. Na tym powinniśmy się skupić.
Mówiłem, że kabalistyczni bankierzy żydowscy chcą rozszerzyć swój monopol na kredyt rządowy na monopol na wszystko.

facebook-portal-telescreen-1984.png

W 1938 r. Informator Chaim Rakovsky powiedział przesłuchującemu z NKWD, że bankierzy stworzyli państwo komunistyczne jako „maszynę totalnej władzy” bez precedensu w historii. W przeszłości z powodu wielu czynników „zawsze było miejsce na wolność jednostki. Czy rozumiesz, że ci, którzy już częściowo rządzą narodami i światowymi rządami, mają pretensje do absolutnej dominacji? Zrozum, że jest to jedyna rzecz, jedyny cel, którego jeszcze nie osiągnęli”.
Rosa Koire mówi, że Agenda 21   to „plan, plan działania, inwentaryzacja i kontrola, cała ziemia, cała woda, wszystkie minerały, wszystkie rośliny, wszystkie zwierzęta, cała konstrukcja, wszystkie środki produkcji, cała edukacja, cała energia, wszystkie informacje i wszystkie ludzkie potrzeby na świecie. To kompleksowy plan ”.
Co jest niezrównoważone? Agenda 21 zakłada, że ​​styl życia klasy średniej posiadania nieruchomości, podwórka i samochodów nie jest zrównoważony.
„Życie na przedmieściach i obszarach wiejskich jest niezrównoważone, ponieważ powoduje zbyt dużą emisję gazów cieplarnianych” – mówi Koire, naśladując argument za gęstym planowaniem urbanistycznym.
„Jest to rodzaj rzeczy, przez które wydajesz się szalony, kiedy o tym mówisz” – mówi.
„Cóż, to jest szalone, ale to nie my jesteśmy szaleni”
Fakt, że bankierzy zadają sobie tyle trudu, aby nas zniewolić, daje mi nadzieję, że nie planują nas zabić w zaaranżowanej wojnie nuklearnej.
Ale najważniejsze jest to, że odwracamy uwagę od szerszego obrazu. Nasze umysły zostały zbanalizowane. Nie jesteśmy w stanie rozpoznać niebezpieczeństwa, w jakim się znajdujemy. Jesteśmy współwinni naszej własnej destrukcji.
Rosa Koire jest światłem w bardzo mrocznych czasach. Będę oglądać wszystkie jej filmy ; zamawiając książkę , jednocześnie dołączając do jej organizacji.
Musimy stworzyć antyglobalistyczne grupy w każdym mieście, miasteczku i państwie, jeśli mamy powstrzymać nasze niewolnictwo.
Cytaty z Rosa Koire:
Model chiński i rosyjski są pouczające, czego można się spodziewać po komunitaryzmie. Przeczytaj książkę Nien Cheng „Życie i śmierć w Szanghaju” oraz „Archipelag Gułag” Aleksandra Sołżenicyna, by zobaczyć przykłady z prawdziwego świata. Wojna z terroryzmem to wspólnotowy plan mający na celu terroryzowanie CIEBIE ”.
„Kluczową rzeczą, o której należy wiedzieć, jest to, że oczywiście nie masz żadnego wkładu. Obsługiwane będą tylko komentarze i obserwacje wspierające wstępnie zatwierdzony plan. Wszystkie inne zostaną zapisane na dużym bloku papieru i wyrzucone później. Iluzja publicznego poparcia to wszystko, czego potrzeba. Organizatorzy mogą później wskazać na fakt, że zorganizowali spotkanie publiczne, wzięło udział pewna liczba mieszkańców, przyjęto publiczny komentarz, a społeczność zatwierdziła plan. prywatny konsultant, który został profesjonalnie przeszkolony w prowadzeniu i zarządzaniu spotkaniami. Konsultant ten został zatrudniony przez Twoje miasto w celu spełnienia wymogu, że projekt był widziany i wspierany przez jego mieszkańców – to TWÓJ plan. ” – Rosa Koire, Behind the Green Mask: ONZ Agenda 21  
„Delphi jest wykorzystywane na posiedzeniach rady szkolnej, na szkoleniach, na spotkaniach stowarzyszeń sąsiedzkich i innych miejscach, w których organizatorzy chcą sprawiać wrażenie, że wysłuchali opinii społeczności i włączyli ją do swojego planu”. – Rosa Koire, Behind the Green Mask: ONZ Agenda 21
źródło: henrymakow.com
Ostrzeżenie Rosa Koire w filmie z tłumaczeniem PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.