Rosyjska telewizja ujawniła wpływy rodziny Rothschild [VIDEO]

Rosyjska stacja telewizyjna opublikowała materiał na temat rodziny Rothschild, ujawniając  jej wpływy na historyczne wydarzenia oraz władzę jakie ta rodzina rozciąga w sektorze finansowym, politycznym i wywiadowczym na całym świecie.

 

„Oczywiście, gdy jest się najbogatszą rodziną na świecie, to posiada się również kolosalne wpływy. Rothschildowie świetnie znają się na polityce. Oni wiedzą na pewno, co się wydarzy. Jeszcze dwa wieki temu żona Rothschilda, Gutle Schnapper mówiła: „Jeśli mój mąż nie chce wojny, to jej nie będzie”.

– Rothschildowie zasilają CIA, MI6 oraz zakazane w większości krajów terrorystyczne ugrupowanie jak np. ISIS. Jeszcze w czasach wojny Napoleona z Austrią pożyczali oni pieniądze walczącym stronom, zarówno cesarzowi, jak i armii austriackiej, oczywiście mając z tego odsetki. Rothschildowie mieli interesy również w Rosji.

– Podczas wizyty Mikołaja II w Francji, przedstawiono mu jednego z Rothschildów. On zasugerował przejęcie kontroli nad rosyjskim bankiem centralnym w zamian za anulowanie długów. Car powiedział: „Nie”. Ale potem powiedział swoim najbliższym: „Chyba właśnie podpisałem sobie wyrok kary śmierci”. Ostatecznie, wszystko skończyło się na rewolucji 1917 r.

Rothschildowie mają wiele spółek, kontrolujących wpływowe środki masowego przekazu. Wśród nich francuska gazeta „Liberation”, brytyjska „Economist”, „The Daily Telegraph” i narodowa telewizja Brytyjska, BBC. Jej kierownikiem jest Marcus Agius, zięć jednego z Rothschildów. Dlatego zwolennicy teorii spiskowych nazywają Rothschildów głównymi postaciami tajnego rządu który rządzi światem przez wieki, poprzez zamknięte posiedzenia, gdzie, jak mówią, ważą się losy krajów i ich rządów, spotkania te odbywają się co roku, a ich członkowie nazywani są Klubem Bilderberg…”

Reportaż opierający się o dobrze znane i udokumentowane fakty został nazwany przez izraelski dziennik “nazistowską teorią żydowskiej dominacji nad światem”

https://www.timesofisrael.com/russian-tv-uses-nazi-film-in-jewish-world-domination-theory/

2 thoughts on “Rosyjska telewizja ujawniła wpływy rodziny Rothschild [VIDEO]

 • Avatar
  18 listopada 2017 o 14:44
  Permalink

  Chcialbym jeszcze dodac ze to goracy zwolennicy “Teorii “ewolucji Darwina o samego jego poczatku.

  Odpowiedz
 • Avatar
  25 lipca 2019 o 07:03
  Permalink

  Kochani przerażacie mnie swoją ignorancją. Nic nie znaczą wasze tytuły ordery majątki a nawet wasza inteligencja! Mój Ojciec to Słońce nie wkurwiajcie mnie lepiej. Zamiast tego powinniście do mnie przyjsć i spytać :”Panie czego potrzebujesz” A potrzebuje Was ludzi i środków do przeprowadzenia pokojowej Apokalipsy Jana z Patmos. Wy zaś kopiecie się z koniem ! Koch ani po co to robicie!? Przecież tłumaczę Wam. Jorge Mario Bergoglio KOD ASCII 666 diabłem a Wojtyła Katz jego prorokiem. https://m.vk.com/henryk69

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.