Światowy Kongres Żydów: Rothschildowie od 200 lat kontrolują międzynarodowy syjonizm

Przemówienie barona Jacoba Rothschild na konferencji Światowego Kongresu Żydów, którego prezesem rady nadzorczej jest francuski kuzyn lord Rene de Rothschild. Baron Jacob tłumaczy w jaki sposób jego rodzina kontroluje międzynarodowy syjonizm poprzez setki organizacji na całym świecie oraz utworzyła i wspiera państwo Izrael, m.in. poprzez wybudowanie izraelskiego parlamentu.

Film z lektorem PL

WSPARCIE: Na naszym kanale nie ma monetyzacji, jeżeli chcesz widzieć częściej filmy i nas wesprzeć wolną złotówką to prosimy o wpłatę na konto(koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 53114020040000370277867109

SKLEP KILLUMINATI WEAR:https://killuminati-wear.com/

One thought on “Światowy Kongres Żydów: Rothschildowie od 200 lat kontrolują międzynarodowy syjonizm

  • Avatar
    7 grudnia 2019 o 15:17
    Permalink

    DLACZEGO NISZCZYCIE POLSKĘ – ZA SCHRONIENIE PODANIE RĘKI ZA TO ,ŻE POLACY POMAGALI WAM NARAŻAJĄC SWOJE ŻYCIE? CZY ŻYCIE ŻYDA I GOJA JEST INNEJ WARTOŚCI ? MIESZKAŁAM OSTATNIĄ STACJĘ PRZED TREBLINKĄ I WIEM JAK WYGLĄDAŁ OSTATNI ODCINEK I ILE ŻYDÓW BYŁO POSTRZELONYCH A ILU ZABITYCH , I KTO RATOWAŁ I POMAGAŁ W UCIECZCE – A WY DZIŚ DĄŻYCIE DO ZNISZCZENIA POLSKI ? HAŃBA ,HAŃBA , HAŃBA. TAM GDZIE MIESZKACIE ROBICIE ZAMIESZANIE , BURZYCIE SPOKOJNE ZYCIE TUBYLCÓW , CZY WASZE PLEMIĘ MUSI WSZYSTKO WKOŁO NISZCZYĆ BY WAS CAŁY ŚWIAT NIENAWIDZIŁ?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.