Samsung uruchomił stronę internetową, która obiecuje usunąć z pamięci ulubione seriale telewizyjne, aby po raz pierwszy obejrzeć je ponownie.

 

Ta przerażająca koncepcja, znana jako Unspoil me , została prawdopodobnie wprowadzona na rynek w styczniu i jest dostępna na szwedzkiej stronie firmy.

Technika została opracowana przez certyfikowanych hipnotystów Ulfa Sandströma i Frederika Praesto. 23-minutowa procedura jest kierowaną hipnozą, która każe skupić się na pokazie, który chcesz wymazać z pamięci, ponieważ pokazuje hipnotyczny wzór i przechodzi przez serię instrukcji.

Proces ten jest zapowiadany jako sposób na poznanie wszystkich ulubionych programów telewizyjnych po raz pierwszy przy użyciu telewizora QLED firmy Samsung.

“Telewizor Samsung QLED zapewnia niesamowite wrażenia podczas oglądania; z szeroką gamą treści i niezwykłą jakością obrazu “, stwierdza strona.

“Naprawdę tylko jedna rzecz może zrujnować twoje doświadczenie – że już wiesz, jak wszystko się kończy. Właśnie dlatego stworzyliśmy Unspoil me; narzędzie, dzięki któremu możesz zapomnieć o ulubionym serialu telewizyjnym, dzięki czemu możesz go ponownie przeżyć z tym samym, ekscytującym uczuciem, jakie oglądałeś po raz pierwszy. “

Firma obiecuje usunięcie tylko wspomnień z seriali telewizyjnych lub filmów, które wybierzesz, i twierdzi, że możesz to zrobić tyle razy, ile chcesz dla różnych programów.

“Nie zapomnisz niczego, czego nie chcesz”, wyjaśnia witryna. Jeśli spróbujesz odłączyć się od hipnotycznego transu, pojawi się komunikat z prośbą, aby spróbować ponownie: “Jesteś tylko kilka minut od możliwości przeżycia ulubionego serialu telewizyjnego, jakby był pierwszy raz. Weź głęboki oddech i spróbuj ponownie. “

Strona wyjaśnia, że ​​hipnoza jest “stanem naturalnym” i jest całkowicie bezpieczna. Osobom cierpiącym na epilepsję lub chorobę psychiczną zaleca się jednak nie poddawać tego procesu.

Metoda prania mózgów ma podobieństwo do tego, w jaki sposób trauma i osoby cierpiące na PTSD mogą usunąć “złe wspomnienia”, jak wyjaśnił portal Vigilant Citizen .

“W prawdziwym życiu terapia elektrowstrząsem służy do usuwania” złych wspomnień “z umysłów badanych w celu leczenia depresji i PTSD. W ciemnych kręgach, hipnoza i elektrowstrząsy są używane do wymazania, zniekształcenia i odtworzenia wspomnień ofiar, które przeszły ciężką traumę – ważny krok kontroli umysłu ”

Niesamowity charakter projektu, przypominający epizod z Czarnego Lustra, rodzi pytania, czy korporacyjny gigant ma coś bardziej złowrogiego za swoimi wysiłkami, by dosłownie kontrolować umysły klientów.

żródło: https://www.infowars.com/mind-control-samsung-site-wipes-your-memory-so-you-can-re-watch-tv-shows/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.