Seks sprawił, że jesteśmy po prostu głupi. Dr Henry Makow

Większość mężczyzn w dzisiejszych czasach chce mieć stosunek seksualny z każdą atrakcyjna kobieta, którą widzą. To jest głupie,  dehumanizujące i to jest także samobójcze.  Zapomnieliśmy lub chcemy zapomnieć, że ta atrakcja seksualna powinna dotyczyć małżeństwa. Czas przyznać, że jeśli chodzi o seks, społeczeństwo staje się coraz bardziej dysfunkcyjne. To nie jest postęp. To choroba i upadek. Najwyższy czas, abyśmy odwrócili się od postępującej demoralizacji i zaczęli trudną wspinaczkę z powrotem na wyższy poziom rozwoju duchowego.

 

Dr Henry Makow

Biorąc pod uwagę, że nasz najsilniejszy instynkt jest również naszym najgłupszym, nic dziwnego, że ludzkość jest w tak przykrym stanie.

Atrakcyjność seksualna w naturze polega na prokreacji. Akt prokreacji jest święty. Symulujemy akt, który tworzy życie, nawet jeśli praktykujemy antykoncepcje. Jesteśmy surogatami Boga, mężczyzna sadzi swoje ziarno na żyznej glebie i traktuje dziecko jako swoje naturalne przedłużenie, przygotowuje dziecko do zajęcia swojego miejsca w świecie.

Współżycie seksualne jest najbardziej intymnym aktem fizycznym między mężczyzną i kobietą. Jest odczłowieczające, jeśli nie jest wyrazem ludzkiego połączenia emocjonalnego, Jeśli mężczyzna zawładnie kobietą, a następnie odrzuci ją jak kawałek śmiecia, psychologiczny wpływ tego na kobietę jest niszczycielski.

Niestety jednak większość mężczyzn (i kobiet) są bardziej niż chętni, aby pozwolić Illuminati zniszczyć ten święty akt i sprowadzić go do poziomu zmysłowego podniecenia.

Mężczyźni fantazjują o każdej atrakcyjnej dla nich kobiecie, już nie jako o ich przyszłej partnerce życiowej, a w większości jedynie jako obiekt zaspokojenia ich potrzeb seksualnych, czyż to nie jest odczłowieczające? Ludzie traktują się przedmiotowo w takim przypadku, gdy nie liczą się już uczucia, a zwykłe egoistyczne zaspokojenie swoich potrzeb. Domeną satanizmu jest egoizm i właśnie do tego dążą illuminati abyśmy stali się bez mózgami, którzy widzą tylko swój czubek nosa. Cóż może być głupszego niż używanie innej istoty ludzkiej do samolubnego zmysłowego zaspokojenia?

Od 1970 roku było 50 milionów aborcji w Stanach Zjednoczonych . Dwadzieścia milionów na całym świecie w tym roku, to wynik rozwiązłości jaka nastała w naszych społeczeństwach. Nie dość, że seks stał się narzędziem do zaspakajania, a nie cudownym aktem wynikającym z miłości, to jeszcze do tego, życie małej istoty w łonie stało się nieistotne, wręcz jest niczym. Aborcja to zabójstwo i nie daj sobie wmówić, że to tylko zlepek komórek.

Przed rewolucją seksualną (zainicjowaną przez satanistów), seks był sakramentem, symbolem świętej więzi między mężczyzną i kobietą. Mężczyźni i kobiety „kochali się”, wyrażali swoje uczucia, dając partnerowi przyjemność . To nie była wzajemna masturbacja z nieznajomym. Myślenie o seksie w tych kategoriach oznaczało, że inne kobiety stały się poza zasięgiem, mężczyzna mógł skupić się na ważniejszych i bardziej  satysfakcjonujących  rzeczach. Ale po wejściu do dyspensy satanistycznej (masońskiej) sprawy zbiegły z szyn. Akt prokreacji został przekształcony z sakramentu małżeństwa w zmysłową pobłażliwość, karnawałową przejażdżkę. Seks stał się uzależnieniem które trwa przez całe życie, celem samym w sobie i im więcej tym lepiej. Dlatego głupota bezmyślnego pociągu seksualnego jest na pełnym ekranie.

Przez miłość, mam na myśli pożądanie, które jest ślepe, jesteśmy pociągani seksualnie do ludzi, których często nie możemy znieść. Ponieważ seks został odłączony od małżeństwa i prokreacji, nie zgłębiamy kobiecej osobowości, inteligencji, umiejętności, talentów. Mężczyźni nie szukają żony, lecz chwilowej rozrywki.

Iluminaci  wykorzystują pociąg seksualny do tworzenia chaosu i kontrolowania nas. Wolą, żebyśmy mieli obsesję na punkcie seksu, a nie na monopolu kredytowym i permanentnych wojnach.  Heteroseksualne społeczeństwo jest ofiarą ogromnego programu modyfikacji zachowań. Nauczono nas zachowywać się jak homoseksualiści, którzy z reguły uprawiają seks ze względu na to by zaspokoić swoje potrzeby. Homoseksualiści zazwyczaj nie wiążą się i nie chcą się pobrać.

(Załoga marynarki wojennej zachęcana do sodomii)

Homoseksualizm jest spowodowany zaburzeniami psychicznymi, które powstały z powodu apodyktycznej matki, nieobecnego ojca lub molestowania w dzieciństwie przez osobę tej samej płci. Illuminaci przebudowują zdrowe heteroseksualne osoby, aby kwestionować naszą tożsamość płciową abyśmy zachowywali się jak homoseksualiści.

Następnym krokiem będzie normalizacja pedofili, mamy już seksualizację dzieci w szkołach publicznych. Potem będzie czas na kazirodztwo i bestialstwo. Nie ma żadnego zepsucia którego by ominęli sataniści, jest jeszcze nekrofilia – niektórzy ludzie są zakochani w przedmiotach nieożywionych.

„Wolna miłość” jest katastrofalna dla kobiet, które nie otrzymują nic w zamian. W jaki sposób oddajesz swoje najważniejsze aktywa, które dają moc? Po 35 roku ich seksapil gwałtownie spada. Kobiety pragną miłości przez całe życie i poświęcenia jednego mężczyzny, ich męża. Muszą się pobrać, gdy są młode i atrakcyjne. Ze względu na siebie, muszą zarezerwować seks na zaloty, miłość i małżeństwo.

Mężczyźni i kobiety wydają się niezdolni do kierowania pociągiem seksualnym. Dopiero gdy doszedłem do dojrzałego wieku, mogłem docenić, że ten wygląd (pociąg seksualny) nie ma związku  z charakterem, osobowością i inteligencją. Szczególnie kobiety zostały zobiektywizowane. Hollywood umieścił je na piedestale, ale kobiety są bardzo skomplikowanymi stworzeniami, a nie naczyniami na nasienie.

Czy odważysz się przyznać, że to, co warunkuje nam obsesja na punkcie anonimowego seksu, nie jest takie wspaniałe. Seks bez miłości to smutna imitacja. Niestety przekonali nas, że chcemy seksu, że jest on najważniejszy, że wręcz warunkuje nasze zadowolenie, nie liczy się z kim, liczy się ilość i co raz większe wyuzdanie.

WNIOSEK

Joseph Daniel (JD) Unwin był antropologiem z uniwersytetu oksfordzkiego,  którego badania nad 80 prymitywnymi plemionami i sześcioma cywilizacjami wykazały,  że społeczeństwa praktykujące monogamię heteroseksualną, odnosiły więcej sukcesów. Spójrzmy prawdzie w oczy, natura uznała, że ​​rodzina heteroseksualna jest najskuteczniejszym sposobem na rozwój.

Sataniści o tym wiedzą. Dlatego promują „wyzwolenie seksualne” (rozwiązłość, porno) i dezorientację płciową.

Musimy przywrócić więź między seksem a małżeństwem (prokreacją). Seksualna atrakcyjność to prymitywny program nastawiony na prokreację. Wykorzystując popęd płciowy do małżeństwa i rodziny, chrześcijańska zachodnia kultura ją zhumanizowała. Jest to korzystne dla mężczyzn, kobiet, dzieci i społeczeństwa jako całości. Ze względu na nas, na naszą przyszłość musimy powrócić do naszych korzeni kulturowych.

Źródło: https://www.henrymakow.com/ (art. z dnia 15.01.2019)

Tłumaczenie: Sobrius

Polskie źródło: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/01/15/seks-sprawil-ze-jestesmy-po-prostu-glupi-dr-henry-makow/

https://chomikuj.pl/Sobrius

2 thoughts on “Seks sprawił, że jesteśmy po prostu głupi. Dr Henry Makow

 • Avatar
  21 maja 2020 o 23:28
  Permalink

  Szkoda ze autor nie kieruje tej tresci rowniez do kobiet. One rowniez sa rozwiazle i rowniez traktuja mezczyzn przedmiotowo , śmiem twierdzic ze o wiele bardziej gdyz nie licza sie z partnerem poniewaz to za kobietami stoi opresyjne krzywdzace obywateli prawo co wzmaga ten proceder. Wychodzi nawet kwestia taka ze to kobietom o wiele latwiej prxychodzi zniesc porxucenie partnera. Mezczyzni gdy sie przywiazuja do kobiet robia to w trwaly sposob z racji konstrukcji psychiki i dlatego duzo dluzej cierpia przez pożucenie

  Odpowiedz
 • Avatar
  22 maja 2020 o 13:40
  Permalink

  Prawda, że dziewczyny to dotyczy także kobiet, ale nie wpakowujmy wszystkich do jednego worka. Artykuł mądry ale niepotrzebna tu narracja, że szatan itp

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.