Seksualne programowanie społeczeństwa – symbole seksu

Każda dekada ma swoją ikonę seksu, zazwyczaj są nią gwiazdki filmowe, które są promowane jako kwintesencja seksapilu. Owe „symbole seksu” mają na celu programować myślenie mężczyzn na temat ideału kobiety, które odrzuca duchowość płci przeciwnej i skupia się na fizyczności. Hollywood sabotuje naturalną równowagę między obiema płciami.

Mam przeczucie, że pożądanie seksualne jest częściowo czymś czego nas „wyuczyli”. Jesteśmy zaprogramowani by pragnąć seksu, Iluminaci wręcz sprawili, że jesteśmy od niego uzależnieni. Stał on się  jednym z najbardziej popularnych tematów w mediach kontrolowanych przez satanistów. Starają się stworzyć z ludzi istoty rozwijające się tylko na płaszczyźnie fizycznej, porzucając swój rozwój duchowy.

22 letni szwed napisał do mnie: „Większość moich kumpli patrzy na kobiety jak na świętego Graala. Prawie cała ich egzystencja opiera się dookoła nich, ich ciało to świątynia, właśnie tak jesteśmy przemieniani w zwierzęta, które wabią partnera wyłącznie swoim wyglądem. Myślę może to jest ich cel …. jeżeli nie dostajesz kobiet, jesteś przegrany…”

Autobiografia Hedy Lamarr’s „Ecstasy and Me” (1966) – dała mi do myślenia w odnośnie programowania seksualnego. Lamarr’s był największym symbolem seksu w Hollywood w roku 1940. Czytając tą książkę przypomniałem sobie wszystkie moje symbole seksu sprzed lat, które zaprogramowały moją osobę – Brigitte Bardot, Marilyn Monroe, Sophia Loren itp. Te kobiety traktowane były jak istne boginie, wzdychało do nich miliony mężczyzn w każdych dekadach mają swoje następczynie.

Programy, filmy pochodzące z Hollywood pokazują, że mężczyźni w  pierwszej kolejności poszukują doskonałości fizycznej u kobiet. Płeć przeciwną przedstawiają jako piękne, moralne, wyzwolone, silne, często dużo zarabiają, nierzadko są bronią do obezwładniania mężczyzn – to jest istny atak na rozwoju na płaszczyźnie duchowej, zastępuje się potrzeby emocjonalne, na rzecz fizycznych. Programowanie seksualne tworzy nierealistyczne oczekiwania. To destabilizuje społeczeństwo poprzez umieszczanie kobiety na piedestale.

Wydaje się, że cała trajektoria XX wieku była uczynieniem seksu jako cel życia. W ten sposób działa ich szatańskie opętanie społeczeństw.

Hedy Lamarr’s ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Hedy_Lamarr ) była żydówką, uważaną za kobietę o najpiękniejszej twarzy, mimo, że jej piersi były małe, które ukazała w austriackim filmie „Ecstasy”(1933), ustalono z góry jej rozgłos. Ciekawostką jest iż z tego samego filmu pochodzi uznany za przełomowy, wyraz twarzy kobiety podczas stosunku.

Hedy Lamarr preferowała mężczyzn, ale nie stroniła od seksu z lesbijkami. Ludzie zakładali, że była ona „grzeczna” z powodu jej wyrafinowanego wyglądu, ale ona taka zupełnie nie była. Każdy chciał ją mieć, a ona często to wykorzystywała. Hedy Lamarr była malarzem i pomogła wymyślić system, który określamy dziś jako FHSS, obecnie wykorzystywany min. do Wi-Fi, GSM. Jenak mimo tych sukcesów była ona emocjonalnie głupia, była żoną sześciokrotnie. Jednego z tych sześciu mężów poślubiła na pierwszej randce. Byli mężowie są jednogłośni w stwierdzeniu, że ona kocha tylko samą siebie. Sama obwiniała swoje piękno za przyciąganie niewłaściwych ludzi. Hedy przeszła drogę od bycia milionerką do życia w nędzy, w wieku 50 lat została aresztowana za kradzież. Uniewinniona jak wielu twierdzi na wzgląd na stare czasy, ostatecznie zabezpieczyła swoją starość przez pozywanie osób, które nie były uprawnione do korzystania z jej obrazów.

Nawet w latach trzydziestych i czterdziestych Hollywood było szambem seksualny, ich dewizą było od zawsze: „mieszać wszystko z seksem … z pieniędzmi na świecie masz znaczenie, możesz wpływać na rzeczywistość”

Dlaczego żydzi tak obsesyjnie krążą wokół seksu?

Tak do końca tego nie wiem, ale judaizm nie jest religią. Iluminaci, przywództwo żydowskie wypiera się Boga i obrali sobie za cel degradacje wartości, moralności ludzkości, chcą by stali się zwierzętami, a używają do tego seksu. Judaizm jest tajnym stowarzyszeniem takim jak masoneria, zalecam poznać jego prawdziwy charakter, który jest definiowany przez kabalistykę, szatański kult seksu i talmud – który przeraża kazirodztwem i pedofilią, jak i nienawiścią do nie-żydów. Kabalistyka jest satanistyczna ponieważ mówi, że Bóg jest poznawalny.

Ze względu na masońsko – żydowską kontrole bankowości, biznesu, administracji, kultury i komunikacji, wszyscy stają się żydami. Zachodnie społeczeństwo jest wmieszane w satanistyczny kult. Seks jest nowym Bogiem, boginie seksualne wskazują drogę, wykorzystują swoje ciało (w dzisiejszych czasach nawet na ulicy kobiety są prawie nagie i nie są to panie pracujące jako prostytutki) by uzyskać swe różne cele.

Jest to walka o nasz umysł, musimy się starać kontrolować nasze myśli, nie pozwolić im wygrać!

Źródło: https://henrymakow.com/2016/05/sex-symbol-programming.html

Tłum. Sobrius  https://chomikuj.pl/Sobrius

Polskie źródło: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/01/11/seksualne-programowanie-spoleczenstwa-symbole-seksu/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.