Sieć 5G wykorzystuje te same fale EMF, co system kontroli tłumu Pentagon

Globalne wdrożenie 5G jest już w toku i wkrótce możemy zobaczyć nowe małe wieże komórkowe w pobliżu wszystkich szkół, na każdej ulicy mieszkalnej, rozproszone po środowisku naturalnym i prawie wszędzie.

Ale bezpieczeństwo tej technologii jest poważnie kwestionowane i jest tocząca się bitwa o powstrzymanie finansowanego przez podatników wdrożenia 5G.

Nowa sieć komórkowa korzysta z wysokiej częstotliwości radiowej fale milimetrowe aby dostarczyć dane o wysokiej przepustowości do dowolnego urządzenia w zasięgu wzroku.

„Dzisiejsze sieci komórkowe i Wi-Fi wykorzystują mikrofale – rodzaj promieniowania elektromagnetycznego wykorzystującego częstotliwości do gigaherców 6 (GHz) w celu bezprzewodowego przesyłania głosu lub danych. Jednak, Aplikacje 5G będzie wymagał odblokowania nowych pasm widma w wyższych zakresach częstotliwości powyżej 6 GHz do 100 GHz i dalej, z wykorzystaniem fal submilimetrowych i milimetrowych – aby umożliwić ultraszybkie przesyłanie danych w tym samym czasie w porównaniu z poprzednimi wdrożeniami mikrofal promieniowanie. ”[Źródło]

„Jednym ze sposobów, w jakie 5G to umożliwi, jest stuknięcie w nowe, nieużywane pasma na szczycie spektrum radiowego. Te wysokie pasma są znane jako fale milimetrowe (fale mm), a ostatnio zostały otwarte przez organy regulacyjne w celu uzyskania licencji. Ludzie w dużej mierze nie zostali dotknięci przez opinię publiczną, ponieważ sprzęt niezbędny do ich skutecznego wykorzystania był zazwyczaj drogi i niedostępny ”. [Źródło]

Wśród wielu potencjalnych problemów z ekspozycją na fale radiowe 5G są problemy ze skórą, co jest interesujące, gdy weźmie się pod uwagę, że ta technologia jest już używana w wojsku do celów kontroli tłumu.

„Ten rodzaj technologii, który znajduje się w wielu naszych domach, faktycznie współdziała z ludzką skórą i oczami. Szokujące odkrycie zostało upublicznione poprzez izraelskie badania naukowe, które zostały zaprezentowane na międzynarodowej konferencji na ten temat w ubiegłym roku. Poniżej znajduje się wykład dr Ben-Ishai z Wydziału Fizyki Uniwersytetu Hebrajskiego. Omawia sposób, w jaki ludzkie kanały potowe działają jak szereg śrubowych anten, gdy są wystawione na te długości fal, które są emitowane przez urządzenia wykorzystujące technologię 5G. ”[Źródło]

Wojsko USA opracowało nieśmiercionośny system kontroli tłumu o nazwie Active Denial System (ADS). Wykorzystuje fale milimetrowe o częstotliwości radiowej w zakresie 95GHz, aby penetrować górną 1 / 64 cala warstwy skóry u docelowej osoby, natychmiast wytwarzając nieznośne uczucie ciepła, które powoduje, że uciekają.

Technologia ta staje się wszechobecna w czołowych światowych siłach zbrojnych, pokazując, jak naprawdę skuteczna może być ta energia częstotliwości radiowej w wyrządzaniu szkody ludziom i wszystkim innym.

„Amerykańskie, Rosyjskie i Chińskie agencje obrony aktywnie opracowują broń, która opiera się na zdolności tej technologii elektromagnetycznej do wywoływania pieczenia na skórze, w celu kontroli tłumu. Fale te są falami milimetrowymi, używanymi również przez armię amerykańską w tzw Aktywne systemy odmowy. ”[Źródło]

Walka o 5G rozgrzewa się na poziomie społeczności, a świadomość tego ważnego problemu szybko się rozprzestrzenia. Aby uzyskać więcej informacji na temat 5G, obejrzyj ten film z udziałem Toma Wheelera, byłego prezesa FCC i lobbysty korporacyjnego, który wygłasza zastraszającą i zarozumiałą mowę wychwalającą tę nową technologię. Walka o 5G rozgrzewa się jednak na poziomie społeczności i teraz nadszedł czas, aby wypowiadać się przeciwko.

źródło: technocracy.news

One thought on “Sieć 5G wykorzystuje te same fale EMF, co system kontroli tłumu Pentagon

  • Avatar
    30 kwietnia 2020 o 19:08
    Permalink

    Gowno prawda typie. V-MADS uzywa znacznie wyzszych czestotliwosci. W tym przypadku 96Ghz

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.