Skandal na uroczystościach w Auschwitz! Kazano schować polską flagę.

Pani Elżbieta Rybarska, prezes stowarzyszenia polskich ofiar obozów koncentracyjnych opowiada jak została potraktowana podczas uroczystości w Oświęcimiu. Kazano jej schować polską flagę, zwracając uwagę, że to nie skocznia narciarska. To typowy przykład działania “Przedsiębiorstwa Holokaust”, gdzie Żydzi zawłaszczają tę tragedię, podczas gdy w obozach ginęli przedstawiciele wielu narodów, w tym znaczna część Polaków.

4 thoughts on “Skandal na uroczystościach w Auschwitz! Kazano schować polską flagę.

 • Avatar
  29 stycznia 2018 o 15:11
  Permalink

  Dosyć poprawności politycznej! Zbyt długo milczeliśmy, udawalismy że nie znamy prawdy. Sami organizowali transporty swoich współrodaków, Syjoniści z Nowego Jorku sponsorowali Niemcy. Zlikwidowali swoich..słabych, pobożnych, tych których się wstydzili bogaci żydzi i tych którzy nie chcieli przenosić się do Palestyny. Ponadto cały ten mit, tworzony

  Odpowiedz
 • Avatar
  29 stycznia 2018 o 15:15
  Permalink

  Dosyć poprawności politycznej! Zbyt długo milczeliśmy, udawalismy że nie znamy prawdy. Sami organizowali transporty swoich współrodaków, Syjoniści z Nowego Jorku sponsorowali Niemcy. Zlikwidowali swoich..słabych, pobożnych, tych których się wstydzili bogaci żydzi i tych którzy nie chcieli przenosić się do Palestyny. Ponadto cały ten mit, tworzony od początku XX wieku w prasie amerykańskiej, brytyjskiej itd. Mit 6 milionów złożonych w ofierze całopalnej dzięki której mogło wg ksiąg powstać państwo żydowskie. Dosyć!!

  Odpowiedz
 • Avatar
  2 lutego 2018 o 21:30
  Permalink

  Nie ma Żydowskiego Holokaustu bo nie było wtedy żydowskiego państwa. Był Holokaust polski bo ginęli w nim polscy obywatele. Niemcy najechali Polskę nie Izrael. A jeżeli ktoś twierdzi, że jest Holokaust żydowski to jest też cygański, białoruski … I trzeba oddać cześć wszystkim nacjom mordowanym przez Niemców. Nie mamy elit tylko bandę tępaków bełkoczących bzdury.

  Odpowiedz
 • Avatar
  12 marca 2018 o 12:15
  Permalink

  za antypolskie zachowanie powinni zostać wykopani z kraju i zakaz wjazdu do nas i tyle !

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.