Skandal na uroczystościach w Auschwitz! Kazano schować polską flagę.

Pani Elżbieta Rybarska, prezes stowarzyszenia polskich ofiar obozów koncentracyjnych opowiada jak została potraktowana podczas uroczystości w Oświęcimiu. Kazano jej schować polską flagę, zwracając uwagę, że to nie skocznia narciarska. To typowy przykład działania „Przedsiębiorstwa Holokaust”, gdzie Żydzi zawłaszczają tę tragedię, podczas gdy w obozach ginęli przedstawiciele wielu narodów, w tym znaczna część Polaków.

Emil k2

Autor: Emil k2

Komentarze na facebooku

komentarzy

4 thoughts on “Skandal na uroczystościach w Auschwitz! Kazano schować polską flagę.

  1. Dosyć poprawności politycznej! Zbyt długo milczeliśmy, udawalismy że nie znamy prawdy. Sami organizowali transporty swoich współrodaków, Syjoniści z Nowego Jorku sponsorowali Niemcy. Zlikwidowali swoich..słabych, pobożnych, tych których się wstydzili bogaci żydzi i tych którzy nie chcieli przenosić się do Palestyny. Ponadto cały ten mit, tworzony

  2. Dosyć poprawności politycznej! Zbyt długo milczeliśmy, udawalismy że nie znamy prawdy. Sami organizowali transporty swoich współrodaków, Syjoniści z Nowego Jorku sponsorowali Niemcy. Zlikwidowali swoich..słabych, pobożnych, tych których się wstydzili bogaci żydzi i tych którzy nie chcieli przenosić się do Palestyny. Ponadto cały ten mit, tworzony od początku XX wieku w prasie amerykańskiej, brytyjskiej itd. Mit 6 milionów złożonych w ofierze całopalnej dzięki której mogło wg ksiąg powstać państwo żydowskie. Dosyć!!

  3. Nie ma Żydowskiego Holokaustu bo nie było wtedy żydowskiego państwa. Był Holokaust polski bo ginęli w nim polscy obywatele. Niemcy najechali Polskę nie Izrael. A jeżeli ktoś twierdzi, że jest Holokaust żydowski to jest też cygański, białoruski … I trzeba oddać cześć wszystkim nacjom mordowanym przez Niemców. Nie mamy elit tylko bandę tępaków bełkoczących bzdury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *