Słownictwo orwellowskie – Dr Henry Makow

Tak jak zniekształcony termin „izolacjonista” został zastosowany do Amerykanów, którzy sprzeciwiali się udziałowi USA w drugim białym ludobójstwie bankierów kabalistycznych (II wojna światowa),  język jest kontrolą umysłu,  częścią ich satanistycznej dyspensacji. Oskarżają swoje ofiary  o te same rzeczy,  których są winni – nienawiść i rasizm.

„Daleka prawica” to każdy, kto sprzeciwia się komunizmowi, czyli tyrański monopol bankierów na WSZYSTKO. Media usypiają nas w samozadowoleniu, ale społeczeństwo jest pod okrutnym atakiem. 
„Oczyścimy ideę [Boga], identyfikując ją z narodem Izraela, który stał się jej własnym Mesjaszem.  Nadejście tego będzie ułatwione przez ostateczny triumf Izraela …”   (tzn. Rzeczywistość zostanie odwrócona, że kabalistyczni Żydzi zastąpią Boga na szczycie, przedefiniują rzeczywistość zgodnie z własnymi interesami i perwersjami) -Otto Kahn  „Illuminati Banker Unveiled Method of Control”

Dr Henry Makow.

Oto 15 słów, które Illuminaci odwrócili , aby nas kontrolować.

1. „Biały nacjonalista” i „biała supremacja” – są terminami używanymi do opisania ludzi, którzy chcą być mistrzami we własnych domach i utrzymania ich europejskiego i chrześcijańskiego dziedzictwa narodowego. Fakt, że terminy te są powszechnie używane w środkach masowego przekazu, odzwierciedla zasięg tej ludobójczej i satanistycznej subwersji. Izrael, Azja i Afryka mogą zachować swój charakter rasowy i kulturowy (na razie), ale Zachód ma otworzyć swoje drzwi i dotować miliony przeważnie niewykształconych ludzi z obcej kultury. Zachód zawsze witał mniejszości etniczne, ale teraz są one wykorzystywane przez globalistów do zastąpienia ludów założycielskich.
2. „Terrorysta” – terroryści, którzy są szkoleni i finansowani przez Iluminatów, nie są terrorystami, ale „powstańcami”. Palestyńczycy, którzy strzelają rakietami i zabijają 1-2 Izraelczyków, są „terrorystami”. Mają „tunele terrorystyczne”, chociaż nie pochodzą z nich żadne ataki terrorystyczne. Izraelczycy, którzy w 2014 r wykorzystali samoloty, pociski i bomby do zabicia ponad 2000 cywilów, w tym 500 dzieci, i zburzenia bloków mieszkalnych nie są „terrorystami”, w końcu oni się „bronią”.
Kiedy Al Queda rzekomo zaatakował World Trade Center, są „terrorystami”, kiedy likwidują Al Assada w Syrii, są „powstańcami”.

3. „Nienawiść” i „mowa nienawiści”  to wszystko, co zorganizowane żydostwo i masoneria nienawidzi słyszeć, tj. opór wobec ich nienawistnego planu dehumanizacji i zniewolenia rasy ludzkiej.  Talmud, który traktuje nie-żydów jako zwierzęta przeznaczone do służenia żydom, ale nigdy nie nazywa się  tego nienawiścią .
Oskarżanie ludzi, którzy jedynie bronią swojej kultury i dziedzictwa „nienawiści”, jest okrutnym oszczerstwem i uosobieniem samej nienawiści. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​większość konserwatystów nikogo nie nienawidzi.
 Nienawidzę zła i  nie wstydzę się tego przyznać. Pomyśl o tym – dodaj D do zła i masz Diabła. Próbują zakazać nienawiści do diabła.
Dozwolone są tylko osoby lub rzeczy, których nienawidzą. Spójrz na ich patologiczną nienawiść do Trumpa.
4. „Antysemityzm” jest rzekomo rasowym uprzedzeniem. Jednak żydowscy bankierzy przyznają się do wykorzystywania żydów do zastąpienia Boga, zniesienia wszystkich innych ras, narodów i religii oraz ustanowienia satanistycznej dyspensy na ziemi. Nic dziwnego, że ludzie są „antysemiccy”. Modne powiedzenie Illuminati „antysemityzm” jest w rzeczywistości anty-satanizmem,  oporem wobec tego ataku na Boga i człowieka.
5. „Homofobia” jest w rzeczywistości oporem wobec masońskiego żydowskiego ataku na tożsamość płciową pod pozorem „praw gejów”.  Prawdziwa nienawiść to heterofobia, atak na instytucje heteroseksualne, takie jak małżeństwo i rodzina. Istnieją cztery miliony linków do „homofobii” w Google, 25 razy więcej niż do „heterofobii” (160 000). Heterofobia jest ledwo rozpoznawana jako słowo, przykład tego, jak język jest używany do przekształcania społeczeństwa. „Duma” jak w „dumie gejowskiej” to kolejne słowo, które zabrudzili. Dlaczego ktoś miałby być „dumny” z angażowania się w dysfunkcjonalne, autodestrukcyjne zachowania? Ostatnio „transfobia” została dodana do tego słownego umysłu.
6.  „Seksizm” jest rzekomo wrogością wobec kobiet. W rzeczywistości seksizm jest heteroseksualnością. Seksiści, uznając różnice między płciami, są najlepszymi przyjaciółmi kobiet. Podobnie „feminizm” udaje, że oręduje za kobietami, a jednocześnie neguje ich kobiecość, zachęcając do lesbijstwa i pozbawiając ich szczególnej społecznej roli matki i żony.
7.  „Rasizm”  rzekomo jest wrogością wobec innych ras. W rzeczywistości, kiedy nie twierdzą, że są lepsi, tak zwani „rasiści” są najlepszymi przyjaciółmi innych ras, ponieważ lubią inne rasy i nie chcą, aby zniknęły. Świętują różnice i uznają, że ludzkość jest rodziną. Oczywiście nikt nie powinien oczekiwać, że straci swoje dziedzictwo rasowe i kulturowe, aby zaspokoić chorego programu syjonistycznego.
8. „Różnorodność” udaje, że celebruje wszystkie różnice etniczne i seksualne. W rzeczywistości ma to na celu ograniczenie prawdziwej różnorodności poprzez wyeliminowanie wpływu europejskiej kultury chrześcijańskiej (heteroseksualnej). Promotorzy „różnorodności” są pierwszymi, którzy zamykają różne opinie.
9. Cisgender to kolejny termin. Oznacza to, że identyfikujesz się z płcią odpowiadającą twoim genitaliom. Odnosząc się do tego, że jest tak samo rozdzielony, niż heteroseksualny, sprawia, że ​​to, co zdrowe i naturalne, wydaje się wyborem mentalnym, co odpowiada ideologii transpłciowej.
10. „Prawa człowieka”. Są to przywileje przyznane wybranym osobom, które są wykorzystywane do pozbawiania innych ludzi ich praw człowieka . Na przykład „prawa gejów” są wykorzystywane do podważania tożsamości heteroseksualnej i rodzinnej 98% populacji, przekonując ich, że choroba jest zdrowa i nienaturalna jest naturalna.
11. Ustawa „Patriot”. Nazwa używa fałszywej flagi 9-11 Illuminati, aby wypatroszyć prawdziwe prawa człowieka i usprawiedliwić stałą wojnę i stan nadzoru. Jest to „ustawa o zdradzie”. Zaprawdę, weszliśmy w orwellowską erę dwojakiego głosu.
12. „Spisek”  – Według mediów iluminatów „spisek” oznacza niedorzeczną koncepcję, że niektórzy ludzie mogą celować w innych bez reklamowania faktu i dostarczania ofierze wcześniejszego ostrzeżenia. (W rzeczywistości zachodnie społeczeństwo zostało ukształtowane przez spisek masońsko-żydowski przeciwko Bogu i człowiekowi).
13. „Tolerancja”  jest stosowana selektywnie, np. tolerancja dla  wyrażania wierzeń okultystycznych ; zerotolerancji dla wiary chrześcijańskiej.
14. „Wolna mowa”   – filmy i pornografia to wolność słowa, ale krytyka homoseksualizmu lub różnorodności to „nienawiść”.
15. „Równość ” – pojęcie, że różne rzeczy są takie same. tzn. małżeństwa homoseksualne są takie same jak małżeństwa heteroseksualne; mężczyźni w walce są tacy sami jak kobiety  w walce.
Kabaliści są twórcami rzeczywistości. Urzeczywistniają się dzięki posiadaniu systemu edukacji i środków masowego przekazu. Oczywiście używają języka, aby odwrócić prawdę i oczerniać przeciwników. W ich rękach język jest naszym wrogiem.Odzyskajmy te słowa i powiedzmy, jestem dumny z bycia „antysemitą, homofobem, seksistą i rasistą”, ponieważ oznacza to, że przeciwstawiamy się tyranii, stajemy w obronie naszej tożsamości. Domagam się prawdziwej różnorodności, praw człowieka i patriotyzmu, a nie podwójności.

Jedyna prawdziwa „nienawiść” i „terror” pochodzi od iluminatów, którzy nienawidzą zarówno Boga, jak i człowieka.
(art. z dnia 23.03.2019)
Tłum. Sobrius
https://chomikuj.pl/Sobrius

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.