Spełniające się proroctwa Apokalipsy. Za zakupy zapłacisz dłonią.

Na portalu finansowym Bankier.pl opublikowano artykuł ukazujący współczesne trendy globalnych koncernów, giganci technologiczni wraz z korporacjami i rządami prowadzą nas ku technokracji.

Elita z Davos ma już plan na to jak będzie wyglądał świat po globalnym resecie, w dużym skrócie chodzi o całkowite wyeliminowanie transakcji gotówkowych i zastąpienie ich transakcjami cyfrowymi z wykorzystaniem biometrycznych rozwiązań.

Każda transakcja będzie śledzona oraz zapisywana w systemie, osoby poza systemem nie będą mogły niczego kupić lub sprzedać, dokładnie jak przepowiedziały to słowa Apokalipsy spisane dwa tysiące lat temu (Ap 13,16-17).

Portal Bankier.pl opublikowano 2020-09-30

Za zakupy zapłacisz dłonią. Nowość w Amazonie

Płacenie za pomocą dłoni? To możliwe, nowa metoda Amazon One umożliwia dokonanie płatności za pomocą skanu ręki na specjalnie przystosowanym terminalu.

Firma Jeffa Bezosa stawia na nową metodę płatności – Amazon One. W sklepach Amazon Go można  zapłacić za zakupy przykładając dłoń do specjalnego terminala. Powiązanie biometrii dłoni z kartą płatniczą umożliwi kupowanie bez konieczności pamiętania o zabraniu ze sobą karty, gotówki czy smartfona, czytamy w komunikacie prasowym amerykańskiego giganta.

Dłoń zastąpi kartę płatniczą? Amazon w swoich bezobsługowych sklepach ma zainstalowane terminale, w których klient może zeskanować swoją dłoń i w ten sposób zapłacić za produkty. Podczas pierwszych zakupów terminal stworzy na podstawie faktury dłoni cyfrowy identyfikator unikalny dla każdego klienta. Podając numer telefonu oraz wczytując karty płatniczą „odcisk” ręki zostanie powiązany i pozwoli na płatności za pomocą skanu.

Rozwiązanie nie czymś zupełnie nowym. Już w 2017 roku w Korei Południowej testowano płatności za pomocą powiązania biometrii dłoni z kartą. W Polsce za pośrednictwem aplikacji PayEye można płacić spojrzeniem. Firma Amazon zamierza wprowadzić rozwiązanie na szerszą skalę. Amazon wskazuje na możliwość wykorzystania technologii m.in. u innych sprzedawców, na stadionach oraz biurach.

Początkowo płatność za pomocą biometrii dłoni jest dostępna w dwóch sklepach Amazon Go w Seattle. Firma Bezosa zamierza stopniowo wprowadzać nową metodę w kolejnych punktach.

źródło: bankier.pl

OSTRZEŻENIE

Aaron Russo – reżyser, producent filmowy, polityk, kiedy ubiegał się o fotel gubernatora USA był werbowany przez rodzinę Rockefellerów do Rady Stosunków Międzynarodowych (CFR). Russo nie przyjął propozycji Rockefellerów, a w swoim ostatnim przedśmiertnym wywiadzie ujawnił jaki jest „ostateczny cel tego wszystkiego” (NWO).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.