Spisane w 1897r. w Bazylei „Protokoły Mędrców Syjonu” to lektura obowiązkowa dla każdego Polaka

Protokoły Mędrców Syjonu to doskonały plan przejęcia władzy nad światem, od lat przypisuje się różnym osobom fałszerstwo protokołów ale nikt nie jest w stanie zanegować powstania ponad 100 lat temu planu, który jest konsekwentnie realizowany, aż po dzień dzisiejszy, planu nie opierającego się na ogólnikach ale w bardzo szczegółowy sposób opisujący w jaki sposób wykorzystać loże masońskie, media, rynki finansowe, banki, korporacje oraz skorumpowanych polityków do tworzenia globalnej struktury świata, zarządzanej przez nieliczną elitę.

Czytając protokoły zdajemy sobie sprawę z niezwykłej wiedzy na temat funkcjonowania gospodarki, systemu bankowego i rynków finansowych, które są ogniwem łączącym wszystkie kraje oraz z funkcjonowania lóż masońskich, które są ogniwem łączącym polityków ze światem biznesu i mediów.

kuzla

Autor: kuzla

”Toczę walkę cały czas z czymś innym… Czasami ze samym sobą. Są we mnie dwie osobowości, jedna chce żyć w spokoju, a druga nie podda się, dopóki nie odzyska wolności” – Tupac Shakur

Komentarze na facebooku

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *