Spisane w 1897r. w Bazylei „Protokoły Mędrców Syjonu” to lektura obowiązkowa dla każdego Polaka

Protokoły Mędrców Syjony to doskonały plan przejęcia władzy nad światem, od lat przypisuje się różnym osobom fałszerstwo protokołów ale nikt nie jest w stanie zanegować powstania ponad 100 lat temu planu, który jest konsekwentnie realizowany, aż po dzień dzisiejszy, planu nie opierającego się na ogólnikach ale w bardzo szczegółowy sposób opisujący w jaki sposób wykorzystać loże masońskie, media, rynki finansowe, banki, korporacje oraz skorumpowanych polityków do tworzenia globalnej struktury świata, zarządzanej przez nielilczną elitę.

Czytając protokoły zdajemy sobie sprawę z niezwykłej wiedzy na temat funkcjonowania gospodarki, systemu bankowego i rynków finasowych, które są ogniwem łączącym wszystkie kraje oraz z funkcjonowania lóż masońskich, które są ogniwem łączącym polityków ze światem biznesu i mediów.

kuzla

Autor: kuzla

”Toczę walkę cały czas z czymś innym… Czasami ze samym sobą. Są we mnie dwie osobowości, jedna chce żyć w spokoju, a druga nie podda się, dopóki nie odzyska wolności” – Tupac Shakur

Komentarze na facebooku

komentarzy

One thought on “Spisane w 1897r. w Bazylei „Protokoły Mędrców Syjonu” to lektura obowiązkowa dla każdego Polaka

  1. No tak dzisiaj wszędzie ścisk w miejscach turystycznych nad jeziorami w lasach , na drogach pełno motocykli, nie lubię ścisku w takich miejscach i najchętniej pracowałbym w niedzielę a Poniedziałek wolałbym mieć wolny, i właśnie skorzystać z takich miejsc jak nie ma tłoku. Tak nadmierne ingerencje są szkodliwe, ale jakieś muszą być. Jest jeden kraj na świecie gdzie nie ma rządu , Somalia trawa tam wojna domowa chyba już od 20 lat, nawet nie wiadomo ile pochłonęła ofiar, bo nikt nie prowadzi statystyk, ale będą to setki tysięcy. Służba wojskowa w PL obowiązkowa w najbliższym czasie nie ma szans na powrót, nawet jak byśmy uważali, że by się przydała. Ja bym to widział raczej w formie przeszkolenia 3 miesiące ale intensywnego, dużo strzelania z rożnych typów broni, walka wręcz, walka białą bronią, pierwsza pomoc, profesjonalne treningi kondycyjno-siłowe itp. Do dyskusji czy takie coś powinno być obowiązkowe, bo jakby to miało jakiś poziom to chętni też by byli. Ale to koncert życzeń taki program byłby kosztowny, a dziura budżetowa i tak jest całkiem spora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *