Szczepionka Gatesa rozprzestrzenia polio w całej Afryce

F. William Engdahla

Założyciel firmy Microsoft, Bill Gates, stał się globalnym “mistrzem” szczepionek, ponieważ jego fundacja wydaje miliardy na rozpowszechnianie nowych szczepionek na całym świecie. Podczas gdy wiele uwagi poświęcono roli Gatesa stojącej za skorumpowaną WHO w promowaniu radykalnych, nieprzetestowanych szczepionek przeciwko koronawirusowi, historia Gates Foundation wypychająca doustną szczepionkę przeciwko polio w całej Afryce, to dostarcza bardziej otrzeźwiających dowodów, że wszystko, co mówi i robi Gates, nie jest prawdziwą ludzką dobroczynnością . ONZ niedawno przyznała, że nowe przypadki paraliżu dziecięcego lub polio spowodowały w Afryce doustną szczepionkę przeciwko polio opracowaną przy silnym wsparciu Fundacji Billa i Melindy Gatesów. Odzwierciedla to, co wydarzyło się w USA w latach pięćdziesiątych. Warto się temu bliżej przyjrzeć.

Szczepionki powodujące polio
Przemysł szczepionkowy uwielbia wymieniać rozwój szczepionek w latach pięćdziesiątych XX wieku jako wyłączną odpowiedzialność za wykorzenienie ciężkiej choroby paraliżującej, która osiągnęła szczyt w USA po II wojnie światowej, a także w Anglii, Niemczech i innych krajach europejskich. Teraz, pomimo faktu, że od 2016 roku w całej Afryce nie wykryto żadnych nowych przypadków „dzikiego wirusa polio”, Fundacja Billa i Melindy Gatesów i ich sojusznicy w WHO ogłosili, że dziesięcioletnia kampania szczepień afrykańskich Gatesa za 4 miliardy dolarów za pomocą doustna szczepionka przeciwko polio ostatecznie wyeliminowała przerażające polio. To było pod koniec sierpnia.
Tydzień później, 2 września, WHO została zmuszona do wycofania się i przyznania, że nowe ogniska polio w Sudanie były powiązane z trwającą serią nowych przypadków polio w Czadzie i Kamerunie. Według WHO kolejne przypadki polio zostały zarejestrowane w kilkunastu krajach afrykańskich, w tym w Angoli, Kongo, Nigerii i Zambii. Ale szokujące jest to, że wszystkie epidemie są podobno spowodowane przez doustną szczepionkę przeciwko polio wspieraną przez Gatesa .

W odkrywczym komentarzu wirusolog z CDC zaangażowany w kampanię masowych szczepień przeciwko polio w Afryce, będącą częścią czegoś, co nazywa się Global Polio Eradication Initiative, zaangażowany w WHO i Gates Foundation w Afryce, przyznaje, że szczepionka powoduje znacznie więcej przypadków paraliżu polio niż zwodniczo nazwany „dzikie polio” ” choroba. „Mamy teraz stworzył więcej nowych wschody wirusa niż my przestaliśmy” wirusolog Mark Pallansch od Amerykańskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom przyznał . Global Polio Eradication Initiative (GPEI) jest połączonym wysiłkiem WHO, UNICEF, amerykańskiej CDC, Fundacji Billa i Melindy Gatesów oraz Rotary International.

Bill Gates był podobno odpowiedzialny za kierowanie kampanią mającą na celu opracowanie płynnej doustnej szczepionki przeciwko polio i masowego podania jej ludności w Afryce i Azji pomimo prawie braku jakichkolwiek przypadków „dzikiego polio”. Według jednego z partnerów inicjatywy Gates przeciwko polio, z Rotary International, „Gates osobiście kierował opracowaniem nowej szczepionki przeciwko polio, która jest obecnie w końcowej fazie testów. Kiedy ten pomysł został wysunięty, mniej więcej w czasie ostatniego przypadku polio w Indiach, wielu myślało, że szczepionka nie odegra żadnej istotnej roli w zwalczaniu, ale Gates nalegał ”. Kiedy ktoś zapytał go, dlaczego polio, które prawie zniknęło na całym świecie, Gates odpowiedział : „Polio to straszna choroba”.

Ta odpowiedź wydaje się ciekawa, ponieważ istnieją znacznie bardziej wszechobecne śmiertelne choroby, w tym malaria lub przewlekła biegunka z powodu niebezpiecznej wody i złe warunki sanitarne w całej Afryce, które powodują śmierć przez odwodnienie, słabe wchłanianie składników odżywczych lub powikłania infekcyjne. Twierdziłbym, że oba są również „straszne”. W 2016 r. Przewlekła biegunka została wymieniona przez WHO jako druga najczęstsza przyczyna zgonów dzieci poniżej piątego roku życia na świecie. W Afryce było przyczyną prawie 653 000 zgonów, ale pan Gates i przyjaciele wydają się być zainteresowani innymi sprawami.

Naleganie Gatesa, by forsował masowe szczepienia nową doustną szczepionką przeciwko polio, którą jego fundacja popierała w czasach, gdy polio nawet w biednych krajach Azji i Afryki praktycznie nie istnieje, powinno głośno dzwonić na alarm. Jeśli jego celem jest pomoc większej liczbie afrykańskich dzieci w prowadzeniu zdrowego życia, proste projekty uzdatniania wody uratują znacznie więcej istnień ludzkich. A może w szczepionce przeciw polio jest coś, o czym nam się nie mówi? Czy istnieje glin jako adiuwant, który jest udokumentowany jako paraliżujący ośrodkowy układ nerwowy? Albo inne toksyny?

Fundacja Gatesa wydała prawie 4 miliardy dolarów na opracowanie i podawanie doustnej szczepionki przeciwko polio w najbiedniejszych krajach świata od 2018 roku. Mimo to WHO stwierdziła, że liczba przypadków polio w Pakistanie i Afganistanie wzrosła z około 350 000 rocznie do 33 w 2018. Nie było przypadku w obu Amerykach ani w Europie Zachodniej, zanim projekt Gates polio został uruchomiony lata temu.

Zdefiniuj to?
Tutaj dochodzi do bardzo podejrzanych gier językowych ze strony WHO, Gatesa i firmy. Próbują ukryć swoje czyny, twierdząc, że większość przypadków polio to coś, co postanowili nazwać ostrym porażeniem wiotkim (AFP). Jest to wyniszczający stan, którego obraz kliniczny jest praktycznie identyczny z polio. Ale to utrzymuje liczbę „polio” na niskim poziomie. Według amerykańskiego CDC w 2017 roku było ponad 31 500 udokumentowanych przypadków ostrego porażenia wiotkiego z zaledwie 18 krajów. Jest to dodatek do tego, co nazywają paraliżem polio związanym ze szczepionką (VAPP). Jednak z punktu widzenia objawów klinicznych polio pochodzenia szczepionkowego, polio dzikie i ostry porażenie wiotkie są identyczne , podobnie jak ostre wiotkie zapalenie rdzenia kręgowego (AFM), podtyp AFP. Dzięki mnożeniu się poważnych medycznych nazw, które opisują, co wywołuje te same objawy medyczne, mamy ogromne pole do manipulacji.

Artykuł napisany przez Neetu Vashishiego i Jacoba Puliyela, opublikowany w Indian Journal of Medical Ethics w 2012 roku, napisał o masowych doustnych szczepieniach przeciwko polio Gates-CDC-WHO: „… podczas gdy Indie są wolne od polio przez rok, nie było ogromny wzrost przypadków ostrego porażenia wiotkiego niezwiązanego z polio (NPAFP). W 2011 r. Odnotowano dodatkowe 47 500 nowych przypadków NPAFP. Klinicznie nie do odróżnienia od paraliżu polio, ale dwukrotnie bardziej śmiertelny, częstość występowania NPAFP była wprost proporcjonalna do dawek otrzymanych doustnie polio. Chociaż te dane zostały zebrane w ramach systemu nadzoru polio, nie zostały zbadane … ”
Lata pięćdziesiąte

Definiowanie przypadków polio lub paraliżu dziecięcego, jak to nazywano podczas epidemii w USA po II wojnie światowej, sięgało lat pięćdziesiątych XX wieku i od tamtej pory stłumionych śmiertelnych skandali związanych z pierwszą rzekomą szczepionką przeciw polio opracowaną przez Jonasa Salka. Dziś uważany za bohatera medycyny, prawda o Salku nie była heroiczna.
Wzrost liczby przypadków, które wówczas określano jako polio lub porażenie dziecięce w Stanach Zjednoczonych, zaczął dosłownie eksplodować około 1946 r. Należy zauważyć, że Stany Zjednoczone promowały wysoce niebezpieczną kumulującą się toksynę, obecnie zakazany środek owadobójczy znany jako DDT. rząd jako „bezpieczna” kontrola komarów i much, o których mówi się, że są „nosicielami” wirusa polio. To, co od tamtej pory zostało prawie wymazane z rządowych rejestrów, to dokładne dopasowanie liczby przypadków dzieci z objawami ostrej polio do stopnia ostrego rozpylania DDT oraz równie dokładny, lustrzany spadek liczby przypadków polio u ludzi od późnych lat 40. XX wieku, po gwałtownym spadku użycia DDT. W 1953 roku Morton S. Biskind, lekarz z Connecticut, przekonywał publicznie, że „najbardziej oczywistym wyjaśnieniem epidemii polio: choroby ośrodkowego układu nerwowego… takie jak polio są w rzeczywistości fizjologicznymi i objawowymi przejawami trwającej powodzi sponsorowanej przez rząd i przemysł populacji świata z truciznami ośrodkowego układu nerwowego ”.
Szczepionka na polio Salka została po raz pierwszy wdrożona w 1955 roku, czyli dwa lata po dramatycznym spadku liczby zarejestrowanych przypadków polio. Ten fakt został wygodnie zapomniany, gdy promowano narrację, że sama nowa szczepionka eliminuje obawiającą się polio.

Lekarze i inni przedstawiciele Kongresu Stanów Zjednoczonych przedstawili poważne dowody na to, że istnieje wyraźny związek między letnimi epidemiami polio a używanymi latem pestycydami metali ciężkich, takimi jak DDT. Zostali zignorowani. Promowanie DDT jako nieszkodliwego środka owadobójczego było tak wszechobecne, że dzieci podążały za ciężarówkami opryskującymi ulice, a baseny były spryskiwane DDT, uważając je za nieszkodliwe. Wysoce emocjonalne kampanie reklamowe głosiły, że śmiertelne polio jest w tajemniczy sposób przenoszone przez owady i że DDT będzie chronić. Rolnikom kazano wielokrotnie spryskiwać swoje krowy mleczne DDT w celu ochrony przed niebezpiecznymi owadami. W ten sposób DDT zanieczyściło źródło mleka. Zastosowanie DDT eksplodowało pod koniec lat czterdziestych w całych Stanach Zjednoczonych. Jak to opisała jedna osoba: „Zaniepokojeni rodzice poszli dalej, aby chronić swoje dzieci.Bali się niewidzialnego wirusa, jakby polował na ich dzieci. Zamienili swoje domy w strefy sterylne, stale rozpylając środki owadobójcze i zmywając ściany środkami dezynfekującymi ”. Brzmi znajomo.

Salka i Rockefellera
Badania nad szczepionkami Jonasa Salka, a także jego rywala, Alberta Sabina, zostały sfinansowane przez Narodową Fundację Paraliżu Dziecięcego, znaną później jako March of Dimes. Salk przekonał amerykańskie władze zdrowotne w 1954 roku, że jego szczepionka przeciwko polio zawiera tylko nieaktywny wirus (IPV) i jest całkowicie bezpieczna. Udało mu się przekonać organy regulacyjne, że należy zrezygnować z „kosztownych i trudnych procedur, które zostały zasugerowane w celu wykrycia ewentualnych pozostałości żywego wirusa” w jego szczepionce. Próby terenowe szczepionki Salka w 1954 roku zostały ujawnione przez Journal of the American Statistical Association: „… 59 procent próby było bezwartościowe z powodu braku odpowiednich kontroli…” Raport ten został zignorowany przez Departament Zdrowia Stanów Zjednoczonych i National Foundation ogłosiła, że szczepionka Salka jest gotowa do mszy rozprowadzamy wiosną 1955 r.

Już w 1955 roku pojawiły się alarmujące wyniki szczepionki Salka. Jego szczepionkę, wyprodukowaną przez Cutter Laboratories, podano ponad czterystu tysiącom osób, głównie dzieciom w wieku szkolnym. W ciągu kilku dni zaczęły pojawiać się raporty o paraliżu. W ciągu miesiąca program masowych szczepień przeciwko polio musiał zostać zawieszony. W czerwcu 1956 r. Liczba przypadków polio zaczęła gwałtownie wzrastać w Chicago u dzieci, które otrzymały szczepionkę Salka. Narodowa Fundacja wysłała pilny list do swoich członków, wzywając ich do „zapewnienia, że obecna szczepionka Salka jest bezpieczna i skuteczna dla pacjentów, rodziców i innych osób w Twojej społeczności, którzy nadal niepotrzebnie w to wątpią…”

Szczepionka Salka spowodowała siedemdziesiąt tysięcy przypadków osłabienia mięśni, sto sześćdziesiąt cztery przypadki ciężkiego paraliżu i dziesięć zgonów. Trzy czwarte ofiar pozostawało trwale sparaliżowanych. Sekretarz Zdrowia, Edukacji i Opieki Społecznej ustąpił, a dyrektor NIH złożył rezygnację. Incydent z Cutter został szybko zbagatelizowany przez rząd, a szczepienia wznowiono po 21-dniowej przerwie przy użyciu szczepionek firmy Wyeth Labs. Te też spowodowały przypadki paraliżu.

Między 1923 a 1953 rokiem, przed wprowadzeniem szczepionki Salka, śmiertelność z powodu polio w USA spadła sama o 47 procent; Anglia zaobserwowała podobny wzorzec. Po zastosowaniu szczepionki Salka w latach 1955 i 1963, liczba przypadków polio w USA wzrosła – o 50 procent w latach 1957-1958 io 80 procent w latach 1958-1959. WHO i CDC robią dziś w Afryce. Choroby, które wcześniej były zgrupowane pod parasolem „polio”, zaczęto zgłaszać jako oddzielne choroby. Jednym z nich było aseptyczne lub wirusowe zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, choroba zakaźna trudna do odróżnienia od wirusa polio lub poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego – rzadkie zapalenie rdzenia kręgowego lub zespół Guillain-Barré. Czy to wszystko było wynikiem szeroko rozpowszechnionych toksyn użytych w szczepionce? Rząd i przemysł szczepionkowy nie byli zainteresowani tym, aby wiedzieć ani mówić.

Wreszcie w 1963 roku rząd Stanów Zjednoczonych zastąpił szczepionkę IPV Salka atenuowaną doustną szczepionką przeciw polio (OPV) opracowaną przez Alberta Sabina. Jako szczepionka zawierająca żywy wirus, ona również była i jest w stanie wywołać u swoich odbiorców objawy polio lub polio. Salk zeznał przed podkomisją Senatu w 1977 roku, że doustna szczepionka przeciwko polio Sabina była przyczyną większości przypadków polio w Stanach Zjednoczonych od wczesnych lat sześćdziesiątych.

Eugenika Rockefellera?
National Foundation for Infantile Paralysis, która finansowała Salka i jego rywala Sabina w rozwoju szczepionek przeciwko polio w latach pięćdziesiątych XX wieku, była prowadzona przez dwóch lekarzy z Instytutu Badań Medycznych Rockefellera – dr Henry Kumm, który spędził 23 lata w Instytucie Rockefellera i dr Thomas Rivers.
Henry Kumm przeszedł do National Foundation w 1951 roku, u szczytu epidemii polio. W maju 1953 roku Kumm został Dyrektorem Badań nad Polio w NFIP. Warto zauważyć, że podczas II wojny światowej Kumm służył jako konsultant cywilny generalnego chirurga armii amerykańskiej we Włoszech, kierując badaniami terenowymi dotyczącymi stosowania DDT przeciwko komarom wywołującym malarię.
Thomas Rivers był od 1922 r. Kierownikiem oddziału chorób zakaźnych w Rockefeller Institute for Medical Research, aw 1937 r. Został dyrektorem tego instytutu. Jako przewodniczący komitetów ds. Badań i doradców ds. Szczepionek w Narodowej Fundacji Paraliżu Niemowlęcego nadzorował badania kliniczne Jonasa. Szczepionka Salka przez grupę Dr Kumm’s. Można powiedzieć, że National Foundation była maską dla masowego projektu szczepionki przeciwko polio Rockefellera.

Badacz polio, David Oshisky, stwierdził: „Prawdę mówiąc, polio nigdy nie było szalejącą epidemią przedstawianą w mediach, nawet w szczytowym okresie w latach czterdziestych i pięćdziesiątych XX wieku. Dziesięć razy więcej dzieci umiera w wypadkach w tamtych latach, a trzy razy więcej umiera na raka. Szczególny status polio wynikał w dużej mierze z wysiłków Narodowej Fundacji Paraliżu Dziecięcego, lepiej znanej jako March of Dimes, która wykorzystywała najnowsze techniki reklamy, zbierania funduszy i badań motywacyjnych, aby zmienić przerażającą, ale stosunkowo rzadką chorobę w najbardziej przerażające cierpienie swoich czasów. Geniusz Narodowej Fundacji Polio leży w jego zdolności do wydzielić polio szczególnej uwagi, co wydaje się bardziej złowieszcze niż innych chorób.” Ta Narodowa Fundacja była prowadzona przez lekarzy Rockefellera. To właśnie robi Fundacja Gatesa ze swoją turbodoładowaną doustną szczepionką przeciw polio w Afryce, gdzie polio prawie zniknęło przed kampanią masowych szczepień WHO i Gatesa.

Tutaj więź oddania eugenice i niebezpiecznym szczepionkom wydaje się jednoczyć zarówno Rockefellerów, jak i Billa Gatesa, który pod wieloma względami jest tylko spadkobiercą i kontynuacją śmiertelnej eugenicznej pracy Rockefellerów. Wszystko to powinno dać pauzę przed uznaniem wypowiedzi Billa Gatesa za naukowe, na temat koronawirusa i jego ulubionych szczepionek, które służą tylko kaleczeniu i zabijaniu.
Źródło: https://journal-neo.org/2020/09/28/gates-vaccine-spreads-polio-across-africa/

Bill Gates mówi, że życie wróci do normy dopiero po wprowadzeniu DRUGIEJ generacji szczepionek Covid i wyeliminowaniu wirusa na całym świecie
„Jedynym sposobem, w jaki całkowicie wrócimy do normalności, jest posiadanie, może nie pierwszej generacji szczepionek, ale ostatecznie szczepionki, która jest super skuteczna i którą przyjmuje wielu ludzi i że choroba zostaje wyeliminowana na skalę globalną ”. Gates powiedział w niedzielę w wywiadzie dla programu Meet the Press w stacji NBC. (chorobą jest człowiek , dla niego …) Więcej na https://www.rt.com/usa/503303-gates-covid-interview/

Oczywiście Bill Gates nie mówił o tym dokumencie
Dokument CDC nosi tytuł „CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel”. Jest datowany na 13 lipca 2020 r. Zagrzebane głęboko w dokumencie, na stronie 39, w sekcji zatytułowanej „Charakterystyka wydajnościowa”, mamy to: „ Ponieważ nie są obecnie dostępne ilościowe izolaty wirusa 2019-nCoV, testy [testy diagnostyczne] zaprojektowane do wykrywania wirusa 2019 -nCoV RNA zostały przetestowane przy użyciu scharakteryzowanych zapasów pełnej długości RNA transkrybowanego in vitro… ”
Kluczowa fraza brzmi: „Ponieważ nie są obecnie dostępne ilościowe izolaty wirusa 2019-nCoV…”
Każdy obiekt, który istnieje, można określić ilościowo, czyli zmierzyć. Użycie w tym zdaniu terminu „ilościowo” oznacza: CDC nie posiada mierzalnej ilości wirusa, ponieważ jest on niedostępny. CDC NIE MA WIRUSA.

Kolejną wskazówką jest użycie słowa „izolaty”. Oznacza to, że NIE JEST DOSTĘPNY ŻADNY IZOLOWANY WIRUS. Ujmując to inaczej: NIKT NIE MA IZOLOWANEGO PRÓBKI WIRUSA COVID-19.
NIKT NIE WYDZIELIŁ WIRUSA COVID-19. Z tego powodu NIKT NIE DOWODŁ, ŻE ISTNIEJE.

Jakby to nie było wystarczającym objawieniem, aby zaszokować świat, CDC mówi dalej, że przedstawia diagnostyczny test PCR w celu wykrycia wirusa, który nie został wyizolowany… a test szuka RNA, który przypuszcza się, że pochodzi od wirusa, którego istnienia nie udowodniono.

Korzystając z tego testu, CDC i każda inna agencja zdrowia publicznego na świecie liczy przypadki COVID i zgony … a rządy wprowadziły blokady i zniszczenia gospodarcze, wykorzystując te liczby przypadków i zgonów jako uzasadnienie.
Jeśli ludzie wierzą, że „masz wirusa, ale jest on niedostępny” i masz wirusa, z wyjątkiem tego, że jest on zakopany w innym materiale i nie został wyekstrahowany, oczyszczony i odizolowany, ci ludzie uważają, że księżyc jest zrobiony z zielonego sera.

„Wirus COVID-19 jest gdzieś w materiale, który mamy – po prostu nie usunęliśmy go z tego materiału. Ale wiemy, co to jest, zidentyfikowaliśmy to i znamy jego strukturę ”. NIE, NIE TY. ZAKŁADASZ, ŻE. Nauka to nie założenia.
„Ale… ale… jest badanie, które mówi, że kilku naukowców z laboratorium wyizolowało wirusa…”
Mówią, że tak. Ale w lipcu CDC twierdzi, że żaden wirus nie jest dostępny. Myślę, że oznacza to, że ciężarówki nie były dostępne, aby przewieźć wirusa z tego laboratorium do CDC. W ciężarówkach nie było benzyny. Padało. Most został zmyty. Ciężarówki były w sklepie. Joe, kierowca, nie mógł znaleźć swojej maski i nie chciał bez niej wychodzić z domu…

Nauka to nie założenia. Pandemia to oszustwo sięgające aż do korzeni trującego drzewa.
Źródło https://blog.nomorefakenews.com/2020/10/13/yet-another-case-of-the-missing-virus-they-lied-and-locked-down-the-world/

https://gloria.tv/post/o9SfSzvftSiQ2JNVGLcmWgacH

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.