Tajemnicza śmierć byłej żony barona Rothschilda – 12 lipca 2018 [video]

 Annabelle Neilson, brytyjska arystokratka i modelka oraz była żona barona Nathana Rothschilda zmarła 12 lipca b.r. Po 3 latach ślubu z V baronem de Rothschild, Annabele rozwiodła się w 1997 roku, jednym z warunków umowy rozwodowej było zrzeczenie się nazwiska Rothschild oraz nieujawnianie niczego co ma związek z rodziną.

Annabele była muzą projektanta Alexander McQueen oraz ostatnią osobą która widziała go żywego, przed jego samobójczą smiercią w 2010 roku. Annabele opuściła apartament McQueena o godzinie 3 nad ranem, następnego dnia projektant został znaleziony martwy przez sprzątaczkę.

Kliknij na link aby dowiedzieć się więcej:

https://fashionbiznes.pl/annabelle-neilson-nie-zyje/

Alexander McQueen jest do dziś ikoną mody, a jego kreacje noszone są przez celebrytów: Laddy Gaga, Nicole Kidman, Penélope Cruz, Sarah Jessica Parker, Rihanna oraz członków brytyjskiej rodziny królewskiej, która uchonorowała go Orderem Imperium Brytyjskiego (Order of the British Empire).

https://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_McQueen

Projektant fascynował się okultyzmem, w 2007 roku upamiętnił powieszoną w 1692 roku w Salem czarownicę Elizabeth Howe, dedykując jej swoją kolekcję zatytuowaną: „In Memory of Elizabeth Howe, Salem, 1692”. Grób czarownicy z Salem jest miejscem kultu okultystów i członków Wicca z całego świata. Nie trzeba być osobą wierzącą czy w jakikolwiek sposób regilijną aby dostrzec wiele elementów okultystycznych w pracach Alexandra McQueen.

Podczas pokazu „In Memory of Elizabeth Howe, Salem, 1692” modelki poruszły się po czweronych liniach pentagramu, a na ekranie pojawialy się obrazy upamiętniające powieszoną w Salem czarownicę.

Kliknij na link jeżeli chcesz zobaczyć pokaz:

https://www.youtube.com/watch?v=LXWHm5a71Cw

Kolekcja z 2008 roku „June” odnosi się do czarownic płonących na stosie

20 lipca tego roku w polskich kinach odbyła się premier filmu dokumentalnego upamiętniającego Alexandra McQueen, zwiastun (2 minuty) w linku:

https://www.youtube.com/watch?v=dm_j9wXw8bY

 

Jaka była przyczyna zgonu arystokrtaki, modelki, celebrytki oraz byłej żony barona Rothschilda?

Jest kilka dziwnych okolicznosci związanych ze śmiercią Annabelle, które omawia autor poniższego filmu.

Michał KK

Źródło: Wolna Polska Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.