Technokracja W Wenezueli: dane biometryczne do zakupu paliwa

Marksistowski socjalizm całkowicie zniszczył niegdyś prosperujący naród, a z popiołów widzimy zielone pędy Technokracji. Staranne racjonowanie energii zawsze było kluczowe dla technokracji.

Wyobraź sobie, że musisz przesyłać swoje dane biometryczne na stacji benzynowej, następnie odsyłane przesyłane są do bazy danych systemu socjalistycznego twojego narodu, aby otrzymywać miesięczną porcję paliwa. Taka dystopijna koncepcja jest obecnie rzeczywistością w Boliwijskiej Republice Wenezueli.

Tak długo, jak ktokolwiek pamięta, benzyna była tutaj praktycznie darmowa. Do  niedawna całkowite zatankowanie pojazdu kosztowało mniej niż 100,00 bolivarów (około 0,0005 USD).

Reżim socjalistyczny Maduro wdrożył nowy system kontroli i dystrybucji benzyny w Wenezueli. Tankowanie pojazdu nie jest już tak proste, teraz możesz to robić tylko w wyznaczone dni, zgodnie z ostatnim numerem tablicy rejestracyjnej pojazdu.

Ten nowy system ma dwa tryby: pierwszy, subsydiowany, obejmuje rejestrację w systemie Ojczyzny reżimu   i uzyskanie „Karty Ojczyzny”. System ten został stworzony przy pomocy Chin i zawiera wszelkiego rodzaju informacje, w tym dane dotyczące pojazdu i dane biometryczne. Dzięki temu systemowi  otrzymasz  miesięczny przydział dotowanej benzyny: 120 litrów, jeśli masz zwykły pojazd, lub 60 litrów, jeśli masz motocykl.

Cena dotowana  to 5000 boliwarów na litr, co w przybliżeniu przekłada się na 0,025 USD za litr ale dla tych, którzy  zarabiają  płacę minimalną (która w chwili pisania tego wynosi 800 000 Boliwiarów na miesiąc), 40 litrów paliwa stanowi 25 procent twoich dochodów.

Jeśli przekroczysz swój miesięczny limit lub po prostu odmówisz zapisania się do socjalistycznej ojczyzny, paliwo zostanie ci sprzedane po  stawce  0,50 USD za litr – dwadzieścia razy drożej niż subsydiowana cena.

Ten poziom można opłacić za pomocą naszej lokalnej waluty, oszustwa  kryptowaluty „Petro” reżimu  , a nawet demonizowanego i kapitalistycznego dolara amerykańskiego.

Niezależnie od wybranego trybu wszystkie transakcje ostatecznie przejdą przez system biopago reżimu   , który będzie teraz wykorzystywać  dane biometryczne  do śledzenia sprzedaży i zużycia paliwa.

źródło: Technocracy.news

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.