Terminator 2 czy film ostrzega o końcu czasu?

Co raz częściej oglądając filmy nie sposób nie zauważyć symboliki iluminatów. Wiele niesamowitych odniesień w filmie, telewizji i muzyce powstało do 11 września, zanim faktycznie miały miejsce ataki.
Amerykanie podają datę w kolejności: miesiąc-dzień-rok
W Matrixie z 1999r widzimy datę ważności dowodu osobistego pana Andersona na 11 SEP 01.
W filmie pokazano, że paszport Neo ma datę wygaśnięcia “11 września 01” – dziwny zbieg okoliczności na około dwa lata przed atakami z 11 września. Co więcej, dziesięcioletni paszport pokazuje datę emisji “12 WRZEŚNIA 91” – tylko jeden
dzień po nawiedzonym przemówieniu George’a Busha z 11 września 1991 r. Przed Kongresem, gdzie wezwał on, w nie mniej wątpliwym zakresie, do Nowego Ładu Światowego NWO.

Rzeczywiście, 11 września okazuje się być ważną okultystyczną datą / liczbą dla elit.
Znaczenie liczby 11 w okultyzmie. 11 – Opus Magnum, Wielkie Dzieło. Jest to połączenie
Pentagramu (5) i Heksagramu (6), lub Róży (5 płatkowej) i Krzyża (krzyża uformowanego
z sześciu kwadratów). Jest to liczba AVD (Magijnej Siły). Jest to liczba Nuit, Hadita i Ra- Hoor-Khuita.
Zbiegiem okoliczności czy nie, bracia Wachowscy, reżyserzy filmowi, okazali się oczywiście świadomi wielu ezoterycznych znaczeń – Matrix zawiera fabuły obarczone okultystyczną symboliką.

Takie zbiegi okoliczności sprzed 11 września są szeroko rozpowszechnione również w innych mediach. Np. Odcinek Simpsonów z 1997r pokazuje, że Lisa trzyma reklamę za 9 USD podróż autobusem do Nowego Jorku z wieżami w ciekawy sposób zestawionymi obok 9, przedstawiającymi obraz z 11 września. Ewidentna sugestia do WTC i do daty zburzenia wież.

W odcinku pilotażowym do filmu “Samotni strzelcy” (spin z X-Files) pojawił się niesamowity spisek, w którym frakcja rządowa udająca terrorystów porwała samolot z pilotem i próbowała polecieć nim do World Trade Center – odcinek nadawany na antenie 4 marca 2001 r. – około 6 miesięcy przed atakami z 11 września.
Przedstawiciele FBI i NASA często podchodzili do twórcy serialu X-Files, Chrisa Cartera i rozmawiali o fabule opowieści.
Zauważono też, że CIA i inni urzędnicy rządowi odwiedzali hollywoodzkie imprezy, aby rozważać pomysły scenariuszy.
Powszechnie wiadomo, że Pentagon ma duży wpływ na większość dużych filmów wojskowych – dostęp do baz, samolotów i innych urządzeń, które mają duży wpływ na kontrolę wiadomości w skryptach – i jasne jest, że takie siły rządowe mieszają się także w inne obszary mediów.

One thought on “Terminator 2 czy film ostrzega o końcu czasu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.