Wielki skandalista – David Icke – odkrywa przed Tobą szokującą prawdę!!!

Bardzo ważna i prawdziwa informacja od Davida Icke’a na temat podłaczenia umysłów ludzi z sztuczną inteligencją. Nadchodzi totalna inwigilacja i kontrola każdego człowieka poprzez transhumanizm.

Uwaga: David Icke przez wiele lat pracował  jako dziennikarz sportowy BBC, jest człowiekiem niezwykle inteligentnym i charyzmatycznym, który potrafi w sposób spójny i rzeczowy przedstawić wszystkie plany globalnej agendy NWO.

Jednak jest jeden mały haczyk, wszystko co mówi opiera się w 99% na prawdzie ale podobnie jak trutka na szczury, która również w 99% składa się z pożywnego jedzenia przemyca on trucizne w postaci kłamstwa o reptylianach wprowadzając w kult New Age.

Nie zalecamy aby przestać go słuchać ponieważ nie ma zbyt wielu osób na tym świecie, które w tak logiczny sposób potrafią wyjaśnić mechanizmy jakimi elita władzy kontroluje społeczeństwo oraz jaki jest jej ostateczny cel.

Z chrześcijańskiego punktu widzenia w bardzo łatwy sposób można uznać reptylian z oriona za istoty ze świata demonów i taka jest prawdziwa natura rzeczy, ponieważ elita władzy praktykuje starożytny kult kabały wprowadzony do masonerii i ruchu New Age czcący Lucyfera i jego upadłe anioły.

Wiecej na ten temat Davida Icke dowiesz się z filmu Chris White – film z napisami PL w linku na kanale YouTube – Chris White – “David Icke obnażony” 

Film z lektorem PL

WSPARCIE:
Na naszym kanale nie ma monetyzacji, jeżeli chcesz widzieć częściej filmy i nas wesprzeć wolną złotówką to prosimy o wpłatę na konto
(koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu):
53114020040000370277867109
SKLEP KILLUMINATI WEAR:
https://killuminati-wear.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.