Właściciel przychodni dr.med.Claus Köhnlein: Wysoka śmiertelność to wynik błędnego leczenia objawów duszności

Od samego początku wywiadu widać wyraźnie, że celem dziennikarki jest zdyskredytować opinię lekarza Claus Köhnlein właściciela przychodni medycznej w Kiel,Niemcy.

Pomimo wielu starań, uszczypliwości i podchwytliwych pytań z każdą odpowiedzią doktor przedstawia kolejne dowody na manipulacje rządzących oraz lansowanych w mediach ekspertów od pandemii. 

Dziennikarka powołując się na dane z Włoch wspomniała o 6% śmiertelności korona wirusa w tym kraju, w odpowiedzi dr.Claus przedstawił zalecany przez magazyn medyczny Lancet schemat leczenia korona wirusa, który jest przyczyną śmierci pacjentów. Podawane są pacjentom z dusznościami wysokiej dawki kortyzonu, który zabija limfocyty, stan pacjenta początkowo się poprawia ale zostają wstrzymane reakcje obronne organizmu, które w konsekwencji prowadzą do śmierci nie tylko wirusa ale i pacjenta.

Lekarze i politycy działają według zaleceń ekspertów powiązanych z fundacją Billa Gatesa, te zalecenia zabijają pacjentów i gospodarkę ale oni być może nie do końca są tego świadomi, w obliczu zagrożenia oraz paniki nakręconej przez media chcą oni zrobić wszystko co jest możliwe i w często w dobrej wierze, a wystarczyłoby absolutnie nic nie robić, nasz system immunologiczny doskonale radzi sobie z tym nowym wirusem podobnie jak z większością przypadków wirusów grypy.

Polecam patrzeć na twarz dziennikarki, jak z każdą minutą ucieka z niej pewność siebie, pojawia się pot i przerażenie, cała budowana przez nią narracja upada, została niemalże zmuszona w obliczu faktów przyznać rację dr. Clausowi.

W tłumaczeniu BaldTV dla rozróżnienia głos dziennikarki został karykaturalnie zmieniony, a w celu uniknięcia cenzury serwisu YouTube słowo korona wirus zostało zastąpione szumem.

 

 

 

One thought on “Właściciel przychodni dr.med.Claus Köhnlein: Wysoka śmiertelność to wynik błędnego leczenia objawów duszności

  • Avatar
    11 czerwca 2020 o 22:03
    Permalink

    nie wiem po co taki głupi dubbing dla tej reporterki….zachowuje się normalnie a wy lecicie stereotypami głupiej cycatej blondyny i do tego masonki…o co Kaman? przeginka bo wywiad calkiem fajny ale slucha sie malo przyjemnie…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.