Wyłącz Telewizor! Włącz Myślenie! – Plakat A4 – Pobierz, Wydrukuj, Powieś

Już w maju 2010 roku Fundacja Rockefellera wiedziała o nadchodzącej pandemii z Chin, która miała się wydarzyć 10 lat później(więcej: PDF  str.18).

Czy wiesz że szczepionki są zanieczyszczone i zrobiły na świecie z milionów zdrowych ludzi osoby niepełnosprawne?

Szczepionka na HPV w 2014 r. zaszczepiono 23 000 młodych dziewcząt w odległych indyjskich prowincjach. U około 1200 osób wystąpiły ciężkie działania niepożądane, w tym zaburzenia autoimmunologiczne i                zaburzenia płodności. 7 zmarło. Fundacja Billa Gatesa i Melindy Gates jest odpowiedzialna za tą szczepionkę.

Szczepienia na Polio w Indiach, skutek szczepień to epidemia ostrego porażenia wiotkiego niezwiązanego z polio (NPAFP), która sparaliżowała 490 000 osób w latach 2007-2017. Fundacja Billa Gatesa i Melindy Gates jest za to odpowiedzialna.

Szczepienia na świńską grypę w Europie zaszczepiono setki tysięcy ludzi (Polska nie zgodziła się na tą szczepionkę), w samej tylko Szwecji na 93 zbadane przypadki u 88 wystąpiła narkolepsja, NOP w 95% !!!!

Szczepienia przeciwko Malarii w Południowej Afryce W 2010 r. Gates Foundation sfinansowało badanie fazy 3 eksperymentalnej szczepionki przeciwko malarii GSK, zabijając 151 afrykańskich niemowląt i powodując poważne działania niepożądane, w tym porażenie, drgawki i drgawki gorączkowe, na 1048 z 5949 dzieci.

 

Wszechobecna epidemia autyzmu w Stanach Zjednoczonych jest powiązana ze szczepieniami.  

Chcesz wiedzieć więcej? – Zobacz:

Raport Robert F. Kennedy Jr  

Rzeczypospolita.pl – Szwecja wypłaca odszkodowania po szczepionkach na świńską grype

 Śmierci i powikłania po szczepionce przeciw HPV

 Raport CDC – Narkolepsja poszczepienna 

 

Czy wiesz że do szczepień dodawane są resztki martwych komórek płodowych?

Twórca światowych szczepionek Stanley Plotkin, przyznaje się pod przysięgą do umieszczania w szczepionkach zebranych części z martwych niemowląt i tkanek płodowych. (nagranie YouTube oraz Bitchute)

 

Dlaczego opłaca się diagnozowanie covid-19?    

Laboratorium medyczne wykonujące test w kierunku koronawirusa otrzymuje za badanie 400 zł. Sam test kosztuje od 40-75zł – reszta to usługa.    Karetka pogotowia za przewiezienie pacjenta chorego na COViD 19, lub takiego, który okaże się covidem dostaje dodatkowe 150zł.

NFZ płaci również za gotowość do przewiezienia pacjenta zakażonego koronawirusem – 1920zł na dobę za każdą gotową karetkę. Jeśli któraś z nich przewiezie pacjenta, to fundusz dopłaca jeszcze 150 zł…

U nas również najwyżej wycenione jest leczenie chorego wymagającego wentylacji mechanicznej (czyli podłączonego do respiratora ) – 1 054 zł za dobę. Za leczenie pacjenta z COViD 19, który respiratora nie wymaga, placówka otrzymuje 430 złotych na dobę.

Dla porównania za pacjeta „bez covid” np. ze zwykłym zapaleniem płuc szpital otrzyma średnio od 30-80pkt (punkt to 52zł) niezależnie czy leży on dzień czy dwa tygodnie!

Dla przykładu:Dwa tygodnie leczenia pacjenta z ostrym zapaleniem płuc pod wentylatorem ale bez covid – 4160zł        Dwa tygodnie leczenia covidowego pacjenta z respiratorem – 14 756zł

Przykład drugi:Dwa tygodnie leczenia pacjenta z lekkim zapaleniem płuc, ale bez CV – 1664zł

Dwa tygodnie leczenia lekkiego pacjenta z covid – 6020zł

Jak widzicie różnica ogromna…

Szpitale otrzymują też po 100 zł za każde łóżko, które jest przygotowane dla chorych na CV-19 bez względu na to, czy służy ono choremu, czy też stoi puste…    (więcej w linku… tutaj)

 

Czy wiesz kto będzie odpowiadał za szczepionkę na covid-19?

Bill Gates and Melinda Gates Foundation uruchomili pracę lub finansują większość szczepionek (jeżeli nie wszystkie) na covid-19. WHO jest w pełni kontrolowane przez rząd Chiński i finansowany przez fundację Gatesów.

 (więcej Raport Fundacji Gates oraz Film  oraz Artykuł)

 

Jaki jest w tym cel?  

 Zmuszenie Ciebie do dobrowolnego oddania swoich swobód obywatelskich, do czasu kiedy poddasz się szczepieniu, abyś otrzymał Digital ID (szczepionka może także zawierać w sobie nanotechnologię, abyś był w systemie),  bez szczepienia zabrane Ci zostaną wszelkie swobody (przemieszczanie się, praca, szkoła, dzieci) i zostaną nałożone represje (grzywny, areszt, przymus siłowy), ekonomicznie doprowadzenie do bankructwa Polaków oraz Polskich przedsiębiorstw, aby je wykupić za grosze i sprawić że łatwiej zaakceptują nowy porządek świata = globalną dyktaturę.

Koniec pieniądza, początek cyfrowej-waluty, aby w pełni kontrolować każdą jednostkę i ich transakcje. Koniec wolności słowa w internecie. Zakaz zgromadzeń = zakaz protestów. Państwo policyjne, jednostka traci wszelkie prawa na rzecz systemu (popatrz na Chiny z którymi świetnie układa się nasz rząd).

Komputeryzacja i cyfryzacja każdej sfery życia, globalny monitoring 24/7. Sztuczna inteligencja w postaci systemu dobrego/złego obywatela, tracisz punkty min. za mówienie źle o partii, zyskujesz za donosy (przykład Chiny).

Ograniczenie w przemieszczaniu się ludzi, aby łatwiej nimi sterować i represjonować zamordyzm. Wyrzekniecie się własności prywatnej na rzecz Państwa. Koniec małych i średnich firm. Koniec wolności jaką znamy.

Totalna kontrola przez garstkę globalistów.

 

Kto za to odpowiada? Kto na tym zyska?

Rządy na całym świecie dały się skorumpować garstce bankierów, korporacji i ludzi sterujących tym światem zza kulis, Polski rząd w rzeczywistości jest i był Anty-Polski, służy tej garstce ludzi, za nic ma Polaków i o niczym nie         decyduje, partia nie ma znaczenia, bo wszyscy są z jednego obozu “Podły POPIS”, innymi słowy obie partie to “kontrolowana opozycja”.

Partia X stworzyła problem, żeby partia Y mogła dojść do władzy. #know_your_enemy

 

 

Pobierz plakat – wydrukuj – powieś w widocznym publicznym miejscu

link do pobrania plakatu A4 – tutaj 

 

Autor: Michał S.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.